Herní čas

• Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Registrace: 04.01.2013 Příspěvky: 440
      Ahoj.

No tak jsem se v Klidu včera vrátila z Concordu a co půjdu dělat.. Spat se mi nechtělo, na film mi notas nestačí tak jsem šla hrát... Ne ale tohle bylo fakt naposledy co jsem hrála mezi jednou a čtvrtou v noci. (Pinny klidně si do mě rejpni, že už jsem to říkala nejméně stokrát :D ).

Sama fish, nebo rusak... Skoro na každou handu 3bet. Takže často pokládat. Callujou to do nekonečna a na River jim to přijde. Nebo hráči co všechno jen limpujou. Po dnešní noci -7 usd.
      Pak nevím vůbec jak hrát, navíc mě to hrozně vytáčí a nezbývá mi nic jiného než to vypnout...
      Jasně, že jsem taky určo dělala chyby, ale když několik dní po sobě hrajete přes den a jste spíše v plusu a pak to jednou zapnete po půlnoci a jde to rapidně dolů asi na tom něco málo bude.

Ne ale to řešit nechci...

Spís me tak napadlo jaky je nejlepší herní čas? Já hraju něco přes 3 měsíce a fakt musím říct i podle statu, že více se mi daří dopoledne nebo odpoledne a spíše ve všední dny....

Jaký čas se vám nejlépe daří?

Ješte mužu zkusit změnu herny, kde těch stolu na kterých se hraje je více.

(Nevím jestli už tu podobné téma není, ale nenašla jsem a nevím, jestli jsem to umístila dobře - tak to nechám když-tak na moderátorech)
  • 6 odpovědí
    • AAnewbie
      AAnewbie
      Zlato
      Registrace: 05.03.2012 Příspěvky: 777
      Ahoj, je to len 3.5 BI na NL2, to je úplne prirodzená časť variancie. pozri si napríklad cornieho graf, ten mal na tomto limite výraznejší downswing. Nemusí to byť vôbec o tvojej hre, proste príde jeden suckout, jeden setup, ďalší suckout a máš hneď po troch buyinoch.
      Skôr si daj pozor, aby takáto stráta ťa neovplyvňovala v tvojom rozhodovaní, ak cítiš, že už nehráš tak, ako by si v najlepšom prípade mala, lebo si vytočená, alebo sa bojíš ďalšej straty, daj si radšej pauzu, stojí to menej peňazí :)
      Čo sa týka časov, vôbec by som to neriešil, skôr sa zameraj na to, aby si čo naviac študovala, to ťa posunie oveľa ďalej, ako pár vyhratých buyinov :)
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Registrace: 04.01.2013 Příspěvky: 440
      Ja to píšu z toho důvodu, že se mi to nestalo poprvé a i práve jsem se koukala na staty a fakt v tuhle herní hodinu, fakt ty staty mám horší.

O tom že jsem dneska měla 7 usd minus ani tak nejde, ted uz jsem v pohode vypla jsem to, projdu si handy, mrknu na chyby a pujdu spát. :) V jednom případě to byla fakt smůla(set proti setu), ve druhem už třeba moje chyba (pár proti setu)... což je jasný, že tohle se mi může stát i přes den...

ale spís mi jde o to chovaní hráčů v noci... možná se mi to jenom zda, možná ne... ale ja v ty hře vidím rozdil přeš den a v noci... Určo z toho nechci dělat nějaké závěry přece jen hraji chvili, ale zajímá mě to i ze zvědavosti. :)

ale urco studuji..ale to se mi dneska v noci prave moc nechtělo... :f_eek:
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      mne sa najlepsie hra v noci nakolko vtedy viem ze ma nikto nebude otravovat a mam klud a kludne si mozem dat aj 5 hodinovu session
      do 18:00 ani velmi nehravam medzi 20:00 a 24:00 sa mi to zda najlepsie ;)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Já mám podle trakceru nejziskovější středu kolem oběda :D
    • 33asy
      33asy
      Bronz
      Registrace: 08.02.2011 Příspěvky: 222
      Odehraj milion hand ve dne, milion v noci, porovnej visledky, porovnej staty a pak hledej vyraznejsi odchylky ;)
    • LajkAG6
      LajkAG6
      Stříbro
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 20
      mtt a sng jsou určitě lehčí v noci/ráno. U CG by mě to samotýho zajímalo, jestli jsem nějak zvýhodněnej na zoom nl100-200 když ho zapínám obvykle kolem 3-5 hodiny v noci.