Holdem Manager 2 / Filter by Table Size

• 4 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

dá se filtrovat podle počtu hráčů....

Reports -> More filters -> Players between.....
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      dik za odpoved...s timto filterem sem si hral, ale v podstate to vyfiltruje handy podle poctu hracu na stole...cili i ty handy, ktere sem hral na FR, ale nebyl zrovna plny stul....

me jde o to, ze bych se rad podival na svoje stats ted po prechodu na 6max a porovnal je se staty na FR...zatim to resim tak, ze si filtruju handy podle data...

ale prijde mi zajimavy,ze neni filter podle typu stolu nejak defaultne videt, prijde mi, ze by to mohlo patrit mezi zakladni filtery...ale mozna chci neco, co vlastne neni ani moc dulezity:)

kazdopadne dik za radu....
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      já myslím že tam přímo takový filtr není, ale ofc se můžu plést.....

a jinak filtr FR vs. SH by byl imho dost nepřesný, právě kvůli tomu co jsi psal, že nemáš vždy plný stůl.....protože ve 3 hráčích přece hraješ s úplně jinými staty než při plně obsazeném stolu, a je jedno jestli je u stolu 6 nebo 9 míst...
    • FreakBlue
      FreakBlue
      Bronz
      Registrace: 26.09.2012 Příspěvky: 146
      Acemax67 původně napsal
      Muzete mi prosim nekdo poradit, jak rychle vyfiltrovat sessions podle toho, jestli byly hrane na FR, nebo 6-Max stolech? Ja sem asi uplne slepej, ale nemuzu nikde nic objevit....

Dik moc....
      Nedávno som riešil presne tento problém v mojom blogu. Mám pocit, že hľadáš niečo podobné ako je v PT:

Tiež som to vyriešil tak, že si dávam filter podľa dátumu.