BLOG: Nikeho nová cesta

• nike09
      nike09
      Bronz
      Registrace: 10.08.2012 Příspěvky: 236
      Prosinec

Tento měsíc můžu brát jako celkem solidní, sice sem na FL100 dostal celkem solidní ránu, kdy na riveru každá ryba otočila druhej pár atd... Ale i tak se to pak otočilo a skončil sem i na tom FL100 v plusu.

Uploaded with ImageShack.us

Během session sem si začal značit handy, kde sem si nebyl jistej calldownem proti stealu a různý divný akce. Po session si dám vždy pauzu a bud ten den nebo až ten další si ty handy projedu s equilabem, to mi dost pomáhá určovat si equity i když mám jen něco high. :)

Další věc co sem si přidal do HUDU je celkovej check-fold. Vytvořil sem si vlasní mini popup okno, kde mám check-fold proti miss cbetum a klasickej check-fold. V tomto vidím další zlepšení, protože někteří fakt check foldují přes 70% a není to až taková extra vyjímka a hodně potů sem takto ublufoval. Navíc aspon vím proti komu zase betovat nemám.

Můj cíl je držet si konstantně Goldstar a být na domácí půdě na FL100.
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Dnešní session fakt mazec, borci co donkují 60% flop a vždy něco mají, co budu povídat stejně to znáte, nejde vyhrát nic aji kdybych se na hlavu stavěl.

WTSD/WSD = 42,5/43,9

Uploaded with ImageShack.us

Jinak celkově FL100 zatím nic moc teda no:

Jinak úplně stejný staty sem měl i na FL50 po 25k handách... Poté se to otočilo a letěl sem jak raketa 40k hand jen nahoru, tak snad se to FL100 otočí dřív. :f_cry:
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      to je dobre jeste :s_evil:
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Od mýho nejvyššího bodu na FL100 je to už -250BB za 2500 hand...

Přímá čára která padá a nejde zastavit, dnes sem dal jen 200 hand a zase -50BB a radši končím. Tilt už pocituju a nepotřebuju udělat v grafu kolmici... :D

Tak sem si pobreřel a snad to pomůže k tomu, abych nespadl zas na FL50. :f_frown:
    • Necromadx
      Necromadx
      Bronz
      Registrace: 24.01.2013 Příspěvky: 564
      Chce to jen pevný nervy a pracovat na svojí hře. Já měl na FL100 při přechodu na Stáry propad skoro 500BB, otočilo se to po skoro 40k handách a po 45k handách jsem se dostal na 0 a byl chvíli breakeven. Takže zatnout zuby a makat.
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      sick... viz muj blog taky dobre swinguju takze preju pevne nervy a brzke otoceni
    • nike09
      nike09
      Bronz
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj sousede, jak se daří, otočil jsi tady tu skluzavku? :s_evil:
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Ahoj, zatím si dávám pauzu od pokeru, moje plány, že konečně budu mít od ledna víc času se jaksi neuskutečnily, jít na 6-tou do práce a přijít skoro v 6 večer to už nemám na poker náladu a ani sílu. Nekolikrát sem přehlídl postupky, když sem ju neměl tak sem naopak capoval atd... Prostě únava de znát, a řekl sem si, že takhle dál ne, to bych tímto stylem neporážel ani FL20... Občas si ještě zahraju , ale jen už max FL50. To že sem nic nepíšu, neznamená, že to tu občas nenavštívím a nepročtu si blogy, jen prostě nemám co psát. :)