Z 23$ na ....XXX uvidime kde az

• Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Registrace: 14.06.2011 Příspěvky: 306
      Tak zdravim vsetkych pokerstrategistov po dlhsej pauze cca 2 roky som sa opet dostal k pokru hraju na FT kde ostali dake drobne tak idem zacat s NL 2 cash game dake clanky uz boli precitane predtym ale opakovanie je matka mudrosti.

Takze moje ciele su na tento tyzden od 21.3.

:club: precitat si 3 basic clanky
      :club: drzat sa tabulky starting hand
      :club: a brat variaciu a badbeat ako sucat pokroveho zivota :f_biggrin:
      :club: hlavne zlepsovat svoju hru dlhodobo a nepozerat na profit alebo si davat take ciele nahrat tolko a tolko za urcity cas proste hlavne naucit sa hrat dobre z dlhodobeho hladiska :)

Akurat vcera som zazil take Bad beaty 3 kde som 2 krat vytocil set na postupku samozrejme superovy to doslo a all in AK versus AQ :f_biggrin:

Tak pani som zvedavy ako to pojde tak hor sa do studovania a praktickeho hrania :f_thumbsup:
  • 26 odpovědí
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Chcem sa opytat skusenejsich je dobre po kazdej sesion si prechadzat handy znovu a nahadzovat ich do Eqilabu hlavne tie s ktorymi som sa zucastnil v hre a asi kolkocasu treba venovat rozboru po sesion cca 1 hodka staci ci viacej
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Tak sesion uspesne za nami asi my bude vyhovovat hrat cca 1 az 1 pol hodky max 3 stoly a potom pauza taku pol hodku a studovvanie teorie a rozbor v Eqilabe uvidime dnes by som chcel dat este take 2 sesion a potom spravit rekapitulaciu dna

Dojem so sesion ok skoro vetsinu casu som foldoval dodrziaval som tabulku starting hand a ked uz som vstupoval do hry tak jedine raisom za jednu hru by som si dal facku mal som QQ a hrac to raisol tusim z MP1 a ja som dal len call tu mal ist asi reraise :D sice handu som sice dako uhral na riveri ale aj tak QQ proti 2 hracom nieje asi dobre moc hrat ak netrafime set a na borde mame A K 7
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Tak dnesne sesion u konca odohrane cca cez 300 hand ako so pisal vetsinu casu som foldoval a dodrziaval startovnu tabulku tu pridavam graf

http://www.ulozisko.sk/599275/Results.png

Takze ciele na zajtra pokracovat v pozerany videa citat clanky a potom praktice na NL 2
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Takze plany na tento vikend su :

:club: odohrat aspon cez 1000 hand
      :club: precitat aspon 3 clanky so sekcie bronz
      :club: postnut dake handy na rozbor
      :club: pozriet videea Cornieho challenge

potom v nedelu budem aktualizovat :s_grin:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

solidně jsi to blogování rozjel, budu blog sledovat.... ;)

a ohledně session review, nějak bych to nehrotil jestli to musí být hodina nebo dvě anebo jestli to má být po každé session.....po každé session bys měl vybrat zajímavé handy nebo handy kde si nejsi jistý svým rozhodnutím a postnout to i se svými pocity do HJ fóra, revidovat session nebo hledat chyby ve hraní bych dělal třeba jednou týdně, na nějakém solidnějším vzorku než je jedna session.....

taky bych si nedával za cíle nahrát určitý počet hand za víkend a podobně, hraj když se na to cítíš a když jsou dobré stoly (důležitá je table selekce), a taky by ses hned zkraje mohl naučit nedívat se na výsledek každé session a pořád do cashieru, v budoucnu se ti to bude hodit....

GL :P
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Dik Mike za rady handy dake postujem do fora na ohodnotenie ci mno mozem dake zaujimave vybrat a dat tu a graf asi davat raz tyzdenne bude aj stacit uvidime dufam ze elan a chut vydrzia a na cashier sa moc nepozeram ono variaciu neovplivnym a je mi jasne ze budeme dole aj hore len treba obmedzit to dole a pridat tam hore
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      jo a ještě prosímtě, ty grafy (obrázky) dávej přímo na naše fórum, stačí si obrázek nahrát na nějaký server, např. Imageshack.us a pak pomocí ikony Vložit obrázek to postnout do fóra, je to o hodně lepší než to odněkud stahovat.....

a jak se ti líbí FR?? neuvažuješ o přestupu na SH???
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Ale zatial to ide trosku mam hernu pauzu tak kym sa clovek do toho dostane tam zatim budem tam ono ked hram 4 stoly da sa to ale viem na 6 maxe je vetsia akcia uvidime podla bankrolu ale zatim budem hrat Fullring a k tomu obrazku jasne uz to budem tak robit hadam to nabuduce dam tak aby bolo dobre
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Spikespiegel28 původně napsal
      Takze plany na tento vikend su :

:club: odohrat aspon cez 1000 hand
      :club: precitat aspon 3 clanky so sekcie bronz
      :club: postnut dake handy na rozbor
      :club: pozriet videea Cornieho challenge

potom v nedelu budem aktualizovat :s_grin:
      Takze plan na vikend :

:club: odohrat aspon cez 1000 hand splnene
      :club: precitat aspon 3 clanky so sekcie bronz splnene
      :club: postnut dake handy na rozbor splnene
      :club: pozriet videea Cornieho challenge splnene

Graf pridam vecer dufam ze sa da vybrat v Hem 2 graf napr za poslende 2 dni napr od soboty do nedele

• Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Takze ciele pre tento tyzden :

PS: este aktualny roll je 66,34

:club: Este raz si precitat clanky z Big stack strategy
      :club: Zopakovat a kuknut este raz videa od Cornieho
      :club: Pozret coaching na cash game
      :club: odohrat cez 3000 hand ak sa bude dat
      :club: graf postnem raz za tyzden

Otazka na skusenejsich ake staty by mal mat hrac na Fullringu v Hem ako Vpip atd
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      ahoj,

opravil jsem ti link na obrázek, tak aby se ti zobrazil přímo ve fóru....

stačí u obrázku na imageshacku kliknout na Link to share this image a překopírovat adresu z Direct link, pak to vložíš na naše fórum pomocí tlačítka Vložit obrázek a je to....

GL :P
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Dik Mike furt som rozmysla preco my to nece zobrazit dufam ze nabuduce to uz spravim Ok a ak by som to dako nevedel mozes to kludne prehodit takto este raz dakujem :)

Inac zda sa my ze na staoch v Hem to vyzera trosku niti u mna ale mno hram podla starting hand a dakedy podla readov co upravit aby som mal VPIP vyssie

Tak staty po 3782 hand su :

VPIP 10 PFR 6,37 3Bet 1,26 WTSD 27,3 WSSD 60,9 Agg 2,86 Aqq% 25,3

Tu este post flop neviem ci tie cisla su OK:

Postflop Agg% 25 Senn flop 11 WTSD flop 27
      Flop Agg% 30 Flop Cbet 84 Fold to Cbet 48(27)
      Turn Agg% 21 Turn Cbet 43 (28) Fold to Cbet 25 (4)
      River Agg% 19 River Cbet 67 (3) Fold to Cbet 0 (2)

Mno setrite ma a poradte ktore staty zlepsit a ako
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Otazka na skusenejsich ake staty by mal mat hrac na Fullringu v Hem ako Vpip atd

Ahoj,

v podpisu mám link na pár statů, kde jsem ničil týpky na nl4. Můžeš si je porovnat se svými ;)

Kdybys něco potřeboval ohledně statů nebo něčeho zjistit, tak klidně napiš.
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      MNo Fredo poslal som ty pozvanku dake veci by som rad prebral tak si ma pridaj do fredlistu :)
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Takze pani aktualizujem od pondelka do piatka co je nove co sa tyka tych cielov ciastocne splnene

:club: pozret este raz videa od cornieho nesplnene
      :club: Este raz si precitat clanky z Big stack strategy ciastocne splnene
      :club:P ozret coaching na cash game splnene
      :club: odohrat cez 3000 hand ak sa bude dat splnene

Graf za tyzden od 25.3.2013 do 29.3.2013

http://imageshack.us/photo/my-images/515/grafod2532013do2932013.png/

Celkovy graf :
      http://imageshack.us/photo/my-images/21/celkovygraf.png/

Tak dnes rano celkom smola vytocil som KK do AA a moj set do AA a doskakalo samozrejme to A :s_confused:
      Ale hlavu hore variacia je sucast toho takze dolezite ako bolo zahrane a myslim ze dobre zatim po vikende daco tiez postnem zatim
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Hmm takze dnesny den pokracuje na ..... X( uz som prdol 4 buy iny na NL 2 a pritom si myslim ze som nehral dako v tilte a podobne no musim popracovat na teorii a uceni este

Povodny rol : 23 USD
      Aktualny roll je 70,14 USD

Mno a uvidime co to bude po nocnej sesion dufam ze variacia sa uz aj prikloni na moju stranu :f_love:
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Tak dnes asi cerny patek downswing dufam ze od zajtra sa to otaca na pekny upswing ;)
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Tak je tu sobota uvidime ako to dnes pojde hmm a pre vsetkych daco na sprijemnenie grindenia An the Living is Easy

:D
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Takze take male zhodnotenie od soboty kde sa variacia priklonila aj na moju stranu ked som bol po piatkovej hre celkom rozladeny kde som prdol 5 buynouv na NL 2 ale zacal novy den a ja som si bol precistit hlavu trosku sa prejst postudovat znova dake clanky a videa celkom vhod my padlo precitanie 2 strany cornieho blogu kde som si osvojil jeho pristup hlavne aby som jednotlive hadny dobre zahral a nepozeral po par vyhratych hrach na svoje EGO a priatela Cashiera lebo potom to ako vzdy pride smer dolu :D . Tak pred kazdou sesion si pustim song co ma prijemne nalady At the living is easy and the grind is easy ;) a hlavne koncentracia na hru a drzat sa abc game zbytocne sa nenervovat netiltovat a pockat na lepsi spot ak si nie som isty ako riesit daku situaciu radsej fold lebo ako pisal cornie wining by folding :) a cakat na lepsi spot:

K jednotlivym hra podarilo sa my odohrat 1219 hand a stiahol som pocet stolov z 7 na 4 co my ted vyhovuje lepsie sa sustredim na hru

Tu pripajam graf : od 30.3.2013 do 1.4.2013

A som stale fish a ucim sa aby som tie fisie vlastnosti prerobil na :s_cool:
    • 1
    • 2