[PLO] Plo - challenge - ZOOM - micro stakes - high stakes

• mkury1
      mkury1
      Bronz
      Registrace: 05.02.2013 Příspěvky: 20
      zdravím všechny PLO hráče,

omahu hraji již cca 2 roky spíše live - blindy 2E. Poslední dobou jsem přesedlal na hru na internetu a zkouším své dovednosti tu :-))

Vyzkoušel jsem pár heren, ale stejně jsem skončil na PS. Hrával jsem od PLO50 do PLO400.

Rychle jsem zjistil, že má hra nebude to pravé ořechové, jelikož jsem zapoměl na důležitou věc, a to učit se učit se učit se, jak říkával soudruh Lenin.

Našel jsem super web - pokerstrategy a začal se studiem. Články, videa a nakonec jsem se přinutil vzít si coaching od boarrdera - což bylo asi moje nejlepší rozhodnutí :) na PLO50.

Pořídil jsem si PT4 (vůbec nechápu, jak jsem bez toho mohl existovat). Takže v současné době spíše studii než hraji.

Ale aby přišla také troška zábavy, tak jsem si vymyslel challenge - abych se postavil boarrderovi, a to:

Začal jsem hrát ZOOM plo2 2stoly , jakmile udělám 10BI (save BRM )na vyšší stakes, tak přestupuji a mým cílem je se dostat na nejvyšší stakes.

Průběh této challenge samozřejmě budu aktualizovat co nejčastěJi i se statama z PT4 a i na nějaké zajímavé handy určitě přijde.
  • 12 odpovědí
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj a vítej :) jenom menší a důležitá rada. Věř mi, že jakmile se naučíš beatovat PLO2, tak na PLO50 už to o moc těžší není! Takže není kam spěchat, jakmile porazíš hlavního nepřítele v PLO - tvojí hlavu :) , tak už to půjde a je to jenom o trpělivost a je potřeba si to vysedět :)
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 873

jakmile porazíš hlavního nepřítele v PLO - tvojí hlavu :)
      Preto som znova docasne presiel na holdem :) , ale asi znova skusim PLO10, ta akcia mi niekedy chyba :D
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Ahoj, vítám tě i "oficiálně" zde :) Doufám, že se bude dařit a že se nepřestaneš učit a budeš za chvilku na vyšších stakes :)

Jenom otázka budeš hrát s 60bb nebo s full stackem?

Přeji ať se daří :)
    • mkury1
      mkury1
      Bronz
      díky

full stack samozřejmě :-)
    • mkury1
      mkury1
      Bronz
      díky

no po 3K handách bych řekl, že plo2 je čistý gambling a s plo to nemá nic co dělat. :) )
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Haha, PLO je právě gambling :D . Na PLO2 imo budeš muset hrát trochu specificky no...
    • mkury1
      mkury1
      Bronz
      Tak po pár dnech náruživého hraní jsem ukončil PLO2 ZOOM.

Vůbec jsem netušil, že tento limit hrají jenom gambleři :-)

Nějaké poznatky z mého hraní.

VPIP nad 40% je úplně normální, jsou tam i frajeři kteří na 200H mají přes 90%. Obvyklá je limpiáda všech hráčů preflop. 3bet vesele callují všichni a když náhodou je tam 4bet, tak opět nikdo nevyskočí. :-))

Jestli tam chce někdo uspět, tak se šíleně obrnit a frčet max VPIP tak 17 :-))

Nám jenom jedny nervy, tak jem to ukončil na cca 10K handách a přesunul jsem se na PLO5 ZOOM.

Hodil bych sem aspon staty, ale nevím jak. (poradí někdo) :D
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Nejlíp sem hodíš staty, když to je printscreemem vyfotíš a uložíš v malování jako obrázek. Potom to stačí nahrát třeba sem http://imageshack.us/ a tam ti to dá odkaz. Další postup už je zmíněn zde :) Vložení obrázku
    • hsslayer
      hsslayer
      Bronz
      Registrace: 08.03.2009 Příspěvky: 40
      Veď je to len dobre predsa ak su tam gambleri. Ak je ich viac tak viac money v obehu predsa ne? easy money na budovanie rollu. občas to tiltuje človeka ak dostaneš viac krát po sebe facku na runner runner ale dlhodobo to je + .. ja som hraval zoom nl2 so statmi :

VPIP 25,2 PFR 20,2 3bet 6,77 AGG 3,72 WTSD% 30,0 W$SD% 51,2 ,
      na nl2 som sice nahral len 10k hand ale bb/100 je 16,90
      staty s vpip 17 na omahe zoom je podla mna dost nity..
    • mkury1
      mkury1
      Bronz
      hsslayer původně napsal
      Veď je to len dobre predsa ak su tam gambleri. Ak je ich viac tak viac money v obehu predsa ne? easy money na budovanie rollu. občas to tiltuje človeka ak dostaneš viac krát po sebe facku na runner runner ale dlhodobo to je + .. ja som hraval zoom nl2 so statmi :

VPIP 25,2 PFR 20,2 3bet 6,77 AGG 3,72 WTSD% 30,0 W$SD% 51,2 ,
      na nl2 som sice nahral len 10k hand ale bb/100 je 16,90
      staty s vpip 17 na omahe zoom je podla mna dost nity..

to určitě, ale ten tilt z toho je super :-))
    • mkury1
      mkury1
      Bronz
      tak jsem se ted bavil na plo5 zoom. Potřeboval jsem nahrát 100 usd, abych mohl jít výše.

Bohužel jsem k tomu potřeboval šílené množství hand. Tento limit už je o dost lepší než plo2. Blockery něco znamenaní, tudíž moje super disciplína blafovat mě byla umožněna :-))

Tak snad na plo10 to bude rychlejší, potřebuji tam nahrát 250 usd.

• Homelessak
      Homelessak
      Bronz
      Registrace: 27.01.2012 Příspěvky: 91
      PLO5 a níže jedině heads up či ve třech, protože jak říkáš správně, nehorázná limpiáda.