Úprava zbarvení statů podle počtu hráčů u stolu v HM2

• Gazzly
      Gazzly
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 289
      Ahojte,

nevíte někdo, jestli a případně jak se dá v HM2 upravit zbarvení statů v HUDu podle fáze (počtu hráčů u stolu v SnG) turnaje? Vím, že to jde jen celkově, ale hodilo by se, kdyby to šlo upravit podle jednotlivých fází, protože v tom jsou dost rozdíly...

Díky moc za pomoc ;)
  • 4 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj, dotaz ti přesunu.

V hemu se to dá nastavit podle počtu hráčů

tam si můžeš nastavit HU, bublinu a pod

Ale nemění se ti tím barva,ale všechny staty.
      Pokud se s někým dostaneš třeba do HU tak na něj nebudeš mít žádnou handu pokud si s ním ještě nehrál
    • Gazzly
      Gazzly
      Bronz
      Díky za přesunutí ;) Byl jsem tak zabranej do zjišťování jak na to, že jsem úplně přestal myslet na to, že by to mělo jít do jiné sekce...

Taky díky moc za radu, ale tohle vím, jak se nastavuje a mám to tak. Asi jsem popsal svůj problém špatně. Jde mi o nastavení Color Range v záložce Stat Appearance. Ty hranice, od kterých se mi staty budou rozbrazovat v jiné barvě se asi nedají nastavit pro pro každou fázi (počet hráčů u stolu) jednotlivě, že?
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj, přiznám se, že přesně moc nechápu, co chceš nastavovat?
      Když budeš hrát třeba 9man SnG a bublina je 4 hráči, tak si to takhle vyfiltruješ a hodnoty, které si nastavíš třeba vpip10 - červeně (45+ - zeleně), tak ti tak zůstanou po celou dobu jen se to počítá z jiného vzorku hand. A v HU ti to bude ukazovat staty převážně všechny moc loose (zeleně).
      Ale možná, že to jde a někdo ti tu napíše jak,ale přiznám se, že sem na to nepřišel.
    • Gazzly
      Gazzly
      Bronz
      Chci nastavit přesně to, co máš na mysli. Na bublině mi to bude všechno svítit zeleně, jak říkáš. A já právě přemýšlím, jestli tam někde není možnost nastavit to tak, aby se na bublině nejen vyfiltrovaly staty jen z bubliny, ale přizpůsobila se i barva statů podle toho, jak bych si to nastavil konkrétně pro bublinu, abych neměl většinu statů zelených. Určitě by to zase bylo o něco přínosnější.

Taková funkce tam ale asi není.