BLOG - NL2 až na NL25

• Stritesky1
      Stritesky1
      Bronz
      Registrace: 02.07.2011 Příspěvky: 2
      Zdravím. Nechci se nějak dlouze představovat. Krátce: Hraju poker zhruba 2 roky na herně pokerstars. Poslední dobou je dost času tak se tomu snažím věnovat více. :-) Jednoho dne bych se chtel dostat na NL25 a stabilně vyhrávat, ale to je ještě vzdálená budoucnost. :-)

Jak bych jen začal. Hrál jsem asi 6 týdnů NL2 (mám nahráno asi 84k hand s profitem 80$) potom jsem se rozhodl postoupit výše. NL5 se mi zdálo lehké, i když vysledky ukazovali něco jiného. Nevim v čem byla chyba...Nejspíš v mé hře, ale to je prozatím jedno. Za chvilí jsem velkou čast bankrolu prohrál a dostal jsem se na 71,30$. Nyní se vracím na NL2 a pokusím se to vyhrat zpět. Budu se snažit aktualizovat a dělit se s vámi o mé výsledky co nejčastěji.

Jde se na to. GL všem co hrají poker. :-)

TÝDEN PRVNÍ

Cíle: Pokusím se co nejvíc hrát. Nahrát alespoň 10k hand do příští neděle.

Články: Čtu momentálně knihu Poker jako Byznys. Takže na članky nebude asi tolik času, ale samozřejmě, že si něco přečtu bez toho by to nešlo.

Budu se snažit sem postnout nějaký zajímavý handy během týdne. Zatím mizím grindit. Čus! :s_love:

REPORT

Jak jsem slíbil je tu první a graf a průběh týdne. Začalo to jak jinak než pořádnou propastí, ale časem se začalo dařit. :) Ted mam spíš smůlu, prohraju AA do xx preflop, nebo hitnu set do vyssiho setu apod. Ale časem se to převrátí na mou stranu. :-)

GRAF

SHRNUTÍ PRVNÍHO TÝDNE

BR na začátku: 71,30$
      Současný BR: 98,24$
      Winrate: 6,11bb/100
      Hand: 13 021

S průběhem týdne jsem spokojený. Dorazil mi 10$ bonus od pokerstars, takže se bankroll trošku posunul. :-) Hraju normálně 16 stolů NL2. Ale od 100$ hraju i částečně NL5. Přesněji 12stolů NL2 + 2stoly NL5 na druhé obrazovce a snažím se na NL5 trošičku víc soustředit a zlepšit hru.

GRAF PRVNÍHO TÝDNE

PLÁN NA DALŠÍ TÝDEN

Cíle: Za chvilí dorazí dalších 10$ od pokerstars, tak se bankroll posune dopředu. :) Hrát, hrát a studovat. Odehrát 15k hand a dostat se na 120$. (NL5 - 125$ mi nepříjde moc safe, protože moje hra je celkem riskantní, takže na plný úvazek chci přejít až na 150$ nebo klidně i na víc...:D Zatím se loučím a mizím grindit. :s_grin:

UPDATE

Čau, dodávám nějaký statistiky o mé hře. :-) Na nl5 to zatím jde jak hraju pouze 2 stoly, tak uvidíme jak to půjde dál. Momentálně se mě drží opět smůla, zdá se mě že snad nevyhraju ani jeden all-in preflop s AA..:/ :D Zatím mizím hrát. :s_love:

• 1 odpověď