Xbox/PS3?

• 30 odpovědí
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      Registrace: 14.08.2010 Příspěvky: 210
      a také kolik gb tak zabírají hry?
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,384
      Nemá někdy v blízké době přijít nová generace konzolí? PS4 i novej Xbox? Osobně bych si počkal, ale pokud chceš za levnej peníz nějakou zábavu, tak já hlasuju spíš pro 360ku. Ani nevím, co bych vypíchnul. Kinect je sranda, pokud nechceš hry kupovat, je to tuším taky jednodušší si je obstarat na Xbox.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Su ohlasene PS4 a Xbox 720 :) Je teraz otazka ci do toho naozaj chces ist, alebo si pockat este pol roka na nove konzoly :)

S prichodom novych konzol pojde cena PS 3 a Xboxu 360 rapidne dole, co sa prakticky deje uz aj teraz v akciovych ponukach :) Ak ti nebude luto penazi tak sa do toho oplati ist aj teraz, predsalen je to sranda :)

A k tomu PS/Xbox, to je vec nazoru hraca, najlepsie je ist si obe konzoly vyskusat niekde do predajne podla mna a rozhodnut sa podla toho co sa mi viac paci. Ja osobne by som nesiel do Xboxu, pretoze je to produkt Microsoftu ktory ja nerad podporujem a celkovo sa mi nepacia :) Na druhej strane Sony Network bol prednedavnom hacknuty, tak je otazne ako bezpecne tvoje sukromne udaje budu :D Ale tak toho by som sa nebal, to skor len na okraj :)
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      kolik prosim zabere ulozeni jedny hry na xbox? jedna se mi jestli pro zacatek mi bude stacit 4gb?:)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      hyhlajs původně napsal
      kolik prosim zabere ulozeni jedny hry na xbox? jedna se mi jestli pro zacatek mi bude stacit 4gb?:)
      Hry su na dvdckach, a predpokladam ze vies ake velke tieto dvdcka su :) Ak si chces hry ukladat na disk tak budes potrebovat 250gb aspon, verzia s 4gb diskom sluzi akurat na ukladanie pozicii v hrach (na save hry teda :) )
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      PS3...ako vyhodu by som vypichol urcite BR mechaniku..nevyhoda, ze je komplikovanejsie ju cracknut a nemozes si hry napalovat vo velkom ako na xboxe...

ale pockal by som na PS4 ;)
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      vidim to zatim na 4gb za 4k,jelikoz v balickach za 5 a 5,5k kde je 250gb hdd tak nejsou hry co bych hral, takze si k nemu koupim hry co chci zvlast a vyhledove kdyz me to bude bavit koupim disk 320 gb za 1,5k coz neni zas tak nevyhodny:) )
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Diamant
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 3,999
      mám jasno...měl jsem XBOX 360 a jednoznačně nevýhoda oproti PS3 je placený multiplayer...musíš platit za jejich XBOX live, kdežto za PS3 ne.

PS3 jsem ale nikdy neměl, ale chystám se na to v příštích týdnech...osobně si koupím PS3 proto, že hry na PS3, kt. byly vyvinuty třeba rok dozadu...např. o MAFIA II mám zájem, určitě nepůjdou na PS4.

Viděl jsem i nějaké porovnání, kde PS3 vyhrál a to ve většině porovnávaných aspektů.

btw. PS3 plánuju připojit k monitoru přes HDMI...na monitoru ale nemám repráky a momentálně nemám tušení, zda od monitoru vedou nějaké vstupy pro sluchátka/bedny...co se s tím dá dělat? dají se sluchátka hodit do PS3 přes jack nebo musím mít USB sluchátka - třeba ty přesně pro PS3, kt. jsem někde našel...to by mě velmi zajímalo.

Taky jsem četl zajímavé věci, že hry běží v 720p a na 1080p....sám jsem v této oblasti velká fish, ale věřím, že to snad nějak půjde...
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Diamant
      mám jasno...měl jsem XBOX 360 a jednoznačně nevýhoda oproti PS3 je placený multiplayer...musíš platit za jejich XBOX live, kdežto za PS3 ne.

PS3 jsem ale nikdy neměl, ale chystám se na to v příštích týdnech...osobně si koupím PS3 proto, že hry na PS3, kt. byly vyvinuty třeba rok dozadu...např. o MAFIA II mám zájem, určitě nepůjdou na PS4.

Viděl jsem i nějaké porovnání, kde PS3 vyhrál a to ve většině porovnávaných aspektů.

btw. PS3 plánuju připojit k monitoru přes HDMI...na monitoru ale nemám repráky a momentálně nemám tušení, zda od monitoru vedou nějaké vstupy pro sluchátka/bedny...co se s tím dá dělat? dají se sluchátka hodit do PS3 přes jack nebo musím mít USB sluchátka - třeba ty přesně pro PS3, kt. jsem někde našel...to by mě velmi zajímalo.

Taky jsem četl zajímavé věci, že hry běží v 720p a na 1080p....sám jsem v této oblasti velká fish, ale věřím, že to snad nějak půjde hrát bez nějakých velkých nedostatků...někdo psal, že je to celkem katastrofa, někdo zase, že je to super...tak z toho mám takové smíšené pocity :)
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      teď jsi mě pěkně nahlodal a zas to vidim 50/50 :D
    • Urvutiburvu
      Urvutiburvu
      Bronz
      Registrace: 21.02.2013 Příspěvky: 233
      kazda konzole ma sve pro a proti , jestli nechces za hry platit a hrát jen singl tak jdi do flashnuteho xboxu, jestli si chces uzit i multiplayer a neni ti lito si za dobre hry zaplatit tak jdi do ps3, ktere je v podstate domaci centrum zabavy, muzes z nej pohodlne sledovat filmy apod...hry jsou na obe platformy v podstate stejne, s vyjimkou nekolika licencovanych titulu ktere sou jen pro jednu .... (např. forza-granturismo , apod) ja osobne mel psx, ps2, ps3, psp.... az vyjde ctyrka tak urcite kupuju -)
    • furry07
      furry07
      Bronz
      Registrace: 20.06.2009 Příspěvky: 275
      Určitě xbox,už jen kvůli kinectu. Jinak je to vážně skoro to samý. Hry stejný,až na pár titulů,filmy si pustíš taky na obou. Ovladač má pro mě pohodlnější xbox, protože většinu her hraješ na levým analogu a ne na šipkách.
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      takze u ps3 zdarma online hrani coz je parada, existuji nejake ligy napriklad ve fife atd..? turnajky a tak ??:)

edit: uz jsem toho nasel hodne:) , dal by nekdo pak naky zapasy ve fife,nhlku/závody gt??
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      Mám obě konzole a určitě se klaním k Xboxu.

Co se hraní týče jsou obě konzole na stejné úrovni, rozhodují maličkosti.

Například pro někoho je důležitý jak mu padne ovladač a je pravda že pro xbox je o dost větší a taky těžší.
      Například mi vadí, že xbox má strašně velký adaptér pro napájení, ps3 má jen obyčejný ac kabel. Zase detail, ale když třeba chceš schovat kabely tak je to znát.

Ano, xbox má placený multiplayer, ale vyjde to cca 700Kč na rok. Navíc jak bylo řečeno, ps network bylo předloni hacknutý, a byl to docela velkej problém, multiplayer nešel měsíc navíc byli odcizeny miliony účtu, ale byli šifrovaný, takže mě se z kreditky nic neztratilo. A co vidím jako velký plus je, že na xbox vychází mnohem více a častěji různá dema a arcade hry.

Dále mě třeba vadí, že i ty dema se musí na ps3 instalovat, na xboxu stáhnu a hraju.
      PS3 neumí dost dobře upscalovat hry v 720p. Mám stejnou hru na obě konzole, a u ps3 mám černé okraje nahoře a dole a v grafice je opravdu vidět rozdíl.

Můžeš si nechat xbox flashnout a hrát vypálený hry, ale taky to není ideální úplně, měl jsem jeden xbox flashlej a stejně jsem skončil u originálek. (jakmile přišel update bejval problém)

Kinect - to je téma samo pro sebe, záleží jestli něco takový chceš nebo ne. Já ho po dvou měsících prodal protože jsem ho nevyužil ale teď je pro něj o dost víc her. Ale PS Move jsem neměl tak nemůžu srovnávat.

4GB verze ti úplně stačí, sám jí mám. Hry se dají buď nainstalovat, čímž bejvá loading rychlejší a xbox je celkově tišší, navíc šetříš mechaniku, ale můžeš je hrát i z DVD. Navíc není problém do xboxu strčit flashku a rozšířít tím stávájící prostor, mám tak 4GB+32GB flashku. Jedna nainstalovaná hra má cca 5-8GB.

To je tak asi všechno na co si v rychlosti vzpomenu, kdyby něco tak se určitě ptej. Osobně přímo nesnáším Microsoft, ale zde si nemohu pomoci, je lepší.
      A jinak hraju např. tu Fifu, tak když tak můžem zahrát :)
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      co se tyce ty flashky to jde jakakoliv i do pska? nebo to je jen u xboxu nejaka special?:D jinak diky za nazory:)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Diamant
      je více snadnější propojení XBOX k monitoru nebo PS? nebo je to úplně nastejno?

+ když by někdo hacknul acc přes tu síť, tak tam nemusím snad zadávat osobní údaje.

+ k tomu převodu ze 720p...xbox je v tom lepší?
      (přece jen nerad bych připojil PS3 k TV monitoru nebo k LCD od počítače a viděl nějaké nedostatky)
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      Právě jsem objednal PS3, v pátek pro něj jdu :)
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      S tou flashkou nevím, mám 320GB ps3 tak jsem to nezkoušel, ale určitě to taky půjde.

Připojení je stejný, přes HDMI není problém.
      Osobní údaje zadávat nemusíš, ale já jsem pohodlnej a měl jsem tam pro nákupy danou kreditku.

Xbox dokáže lépe upscalovat, jak jsem už psal. V multiplatformních hrách bývá grafika stejná nebo mírně lepší u xboxu. (např. Dirt 3 je tak o 50% lepší na xboxu, ale třeba call of duty je stejný na obou, ale dirty jsou právě v 720p a CoD v 1080p, důkaz, že upscaling stojí za prd).
      Jinak čím menší TV/monitor tím mín rozdílů poznáš, ale zároveň si to méně užiješ.
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      jaký hry doporučujes/te? :) ja to vidim ze si koupim assasina,grand tourismo, plus klasiky nhl,nba,fifa..
    • 1
    • 2