hem2 - nenalezeni nicku na PS

• ala1999
      ala1999
      Bronz
      Registrace: 25.02.2011 Příspěvky: 4
      Zdravim, treba mi nekdo pomuze s mym problemem. Nainstaloval sem si hem2 a podle videa se ho snazil nastavit. Problem je, ze se mi u pokerstaru nepovedlo najit svuj nick. Uz kdyz se importovala hand history, tak sem musel adresar na stary zadat rucne, a kdyz pak dojde na hledani nicku, tak ten u staru najit nemuzu. Uz sem udelal vsechny nastaveni, co se tu pisou (nastaveni anglictiny v loby i v hand history), ale nick porad nikde. A v seznamu nejsou v nabidce vubec zadny nicky z PS, i kdyz historie je naimportovana. Mozna, ze delam nejakou trivialni chybu, kdyby mi byl nekdo ochotny poradit, jak by se tento problem dal vyresit, moc by mi pomohl. Takze predem diky za reakce:-)
  • 2 odpovědí
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Jde o to, že v angličtině musí být už ta importovaná historie. Nick najdeš a změníš v pravém dolním rohu.

Pokud ti to nejde ze staré HH, tak si to všechno nastav do angličtiny ( pokud hraješ turnaje nezapomeň na tournament summaries) a odehrej pár hand. Po importu těch nových není možné aby tam ten nick nebyl :)
    • ala1999
      ala1999
      Bronz
      Registrace: 25.02.2011 Příspěvky: 4
      Dik, az dorazim domu, tak to zkusim. Jinak HH v anglictine uz mam a odehral sem s tim par hand na cashce, nicmene vysledek se nedostavil:-)