Twitch

• 21 odpovědí
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Registrace: 25.07.2012 Příspěvky: 698
      ahoj,

možná sis nevšiml, ale je to tam pod záložkou Past broadcasts hned vedle toho Highlights

:) ale musím ti dát za pravdu, já to tam taky nemohl najít, až ted jsem to tam naklikl a snad je to to, co si chtěl, nic jinýho sám ani nevim :-)
    • Gameslider
      Gameslider
      Bronz
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 101
      V poho, to jsem zkoušel, ale stále tam vidím pouze 5 videii, jeste v pondelí večer tam byly videa z Havlisakova coachingu, ale teď jsou tam už jen videa z coachingů co probihaly v úterý nebo včera...

Případně nenahrává si někdo ty Havlisakovy a Miskokvovy coachingy?

Používám program Freemake Video Downloader, kterej stahuje videa z youtube, nebo třeba tady z PS a pak pomocí Freeake Video Converteru si je člověk převede do jakéhokoliv zařízení/platformy a mužu je sledovat třeba v busu po ceste z práce apod....
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Někde jsem četl, že ty videa tam zůstavájí jen týden. Ale možná si to s něčím pletu.
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahojte,

zistím ako to je a dám vám vedieť. Momentálne je tam skutočne nahratých 5 videí...

Vďaka za dotaz. =)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Ahoj,

jsou tam nahraný všechny coachingy z posledních 5 dní.

Jako bonus tam pak jsou ještě dva starší. NIcméně všechny coachingy se stářím do 5 dní tam určitě najdete, tak jako teď.
    • Gameslider
      Gameslider
      Bronz
      Me se jich tam ukazuje porad 5, zkousel jsem vyhledat videa co maji v nazvu PokerStrategy, ale je to zahlcene playvideama ze starcrafta...

Tak pokud to neni videt pouze v placene verzi, mohl by jsi me prosim nasmerovat, kde to najdu? Diky
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Já tam taky vidim 5, tak je to správně. Vidíš tam dvě videa "navíc", která jsou třeba 14 dní stará a můžeš se na ně mrknout kdykoliv a pak tam vidíš 3 videa. Protože za posledních 5 dní se uskutečnili právě 3 coachingy (k dnešku). Tudíž všechno sedí.
    • KapitanKirk
      KapitanKirk
      Bronz
      Registrace: 06.03.2012 Příspěvky: 991
      Gameslider původně napsal
      Stále tam vidím pouze 5 videii, jeste v pondelí večer tam byly videa z Havlisakova coachingu, ale teď jsou tam už jen videa z coachingů co probihaly v úterý nebo včera...
      Taky tam pondělní Havlisákův coaching, nemůžu najít......
    • Gameslider
      Gameslider
      Bronz
      presne jak pise Kapitan, v pondeli 15.4. byl Havlisakuv coaching, byl tam asi na 4 casti jak mu padal v prubehu net...
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 817
      třebaimbankerův koučing byl smazán ten minulej
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj,

Havlisakův coaching byl smazán z technických důvodů. A to nejen, že byl rozkouskován...

Jinak kanál funguje jak má. Ale určitě je ještě co zlepšovat. Coachové se s museli naučit se softwarem pracovat.

Teď řešíme i lepší přehlednost díky thumbnailům, aby jste videa jednotlivých coachů lépe rozpoznali.
    • Gameslider
      Gameslider
      Bronz
      Díky moc za info, já jsem právě ten Havlisákuv coaching nestihnul v pondělí live, naštěstí jsem viděl většinu ještě ten večer než se to smazalo.

Každopadně mě to přivedlo na myšlenku, zda by nebylo možné tyhle coachingy nahrávat automaticky by PS a ukládat je někam na web, buď na ten Twitch nebo na web PS, aby byly dostupné delší dobu než 5 dní.

Přece jen videa třeba o MTT hraní v CZ (ENG mi nedělá problém, ale CZ je nuts) byla letos zatím celkem 3 (Deathak, Miskokvo a LazyGrinder). Navíc na těch coachingach se jede vetšinou live akce, což má také svoje. Chápu, že pokud tam bude někdo na coachu provádět detailní rozbor turnaje co sám trefil, tak třeba nebude chtít, aby byl někde trvalej záznam o tom jak hraje, aby ho pak třeba někdo neexploitoval, ok to tam být nemusí, ale takové ty klasické coachingy by se určitě hodily. Je zo jen podnět, určitě vás to taky už napadlo.

Díky
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Jasný, takový nápad jsme určitě taky měli. Jde o to, že coachingy mají mít určitý interaktivní formát a nechceme jima nahrazovat videa. Lidi by pak nechodili poctivě na coachingy a spoleháli na nahrátí. Takhle je to takové vybalancované, že když někdo jooo nestihne, tak se může podívat na twitch, ale nutí ho to k určitému pravidelnému studiu :)

Takže fakt, že se coachingy nahrávají není toliko vymoženost jako spíše vedlejší produkt twitchtv :)
    • tOreee
      tOreee
      Bronz
      Registrace: 05.07.2011 Příspěvky: 1,048
      skoda ze to neni vykoumane ze by kazdy coach vlastne ten coaching na twich nahraval a byl by tam nahranej dokud by coach neudelal dalsi coaching takze coaching by byl pristupny 7 dni a pak premazany na novy coaching jeslit mi nekdo rozumite .. :)
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Info k nahraným coachingům zde :)

Nahrávání coachingů
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ja som sa kvôli nahrávaným videám prestal zúčastňovať coachingov. skvelá myšlienka s tým premazávaním coachingov :s_thumbsup:
      ak by však boli nejaké teoretické coachingy, tak tie by mohli mať zvláštne postavenie a teda aj archiváciu
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      xpravda původně napsal
      ja som sa kvôli nahrávaným videám prestal zúčastňovať coachingov. skvelá myšlienka s tým premazávaním coachingov :s_thumbsup:
      ak by však boli nejaké teoretické coachingy, tak tie by mohli mať zvláštne postavenie a teda aj archiváciu
      přesně takový je plán :s_biggrin:
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 499
      ted jsem byl týden na dovolené a chtěl jsem se podívat na iambankerův coaching, ale nenašel jsem ho

našel jsem úterní twinův, ale středeční tam není

jak dlouho trvá než se nahraný coaching zobrazí?
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      piwmen původně napsal
      ted jsem byl týden na dovolené a chtěl jsem se podívat na iambankerův coaching, ale nenašel jsem ho

našel jsem úterní twinův, ale středeční tam není

jak dlouho trvá než se nahraný coaching zobrazí?
      Jiný kanál než jsi hledal bych tipoval :)

Nahrávání coachingů
    • 1
    • 2