Ogame

• 4 odpovědí
    • SAUNDOFKA
      SAUNDOFKA
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 150
      ogame mě moc nezaujalo.. ale hrával jsem travian. :D akorát ten čas tam je svazující..
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Já jsem to hrával, jeden čas jsem dělal i admina a na dalším světě jsem byl top 10. Ale to už je dávno, tak 3 roky. Teď hraju Grepolis, u toho alespoň člověk nemusí sedět furt.
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Na travianu je 90% hráčů s věkovým průměrem tak 13let ... v tom mi ogame přijde trochu lepší - i webgame.

Ogame má něco do sebe :-)
    • RiverCZ
      RiverCZ
      Bronz
      Registrace: 24.04.2012 Příspěvky: 131
      Ja vedel, ze i tady se najdou hraci Travianu :o))

Mam odehrano mraky svetu, v soucany dobe hraju kvalifikaci TT 2013... pokud by nekdo shanel rozjetej ucet, urcite by se nejakej nasel ... jsme druha aliance na serveru, slozena z TOP hracu...

A "Nezny", nevim kde si hraval, ale to co popisujes jsou mozna servery nekde v Pakistanu :o)) tady je prumernej vek cca 30 let s tim, ze mame par panu kolem padesatky... nesmis koukat na to, co je v profilech, taky tam mam vyplneno 9 let a je mi 31 ... Travos je politika plna intrik a podelavek, kazda desinformace se hodi :o)

CZ/SK servery patri k nejlepsim/nejobtiznejsim na svete... ten TT server bezi mesic a uz litaj katapulty a koncej velmi kvalitni hraci... Hrac bez zkusenosti si tady ani neprdne...

Zkousel sem ty ruzny radoby napodobeniny typu Grepolis, nejaky ty kmeny atd. a to je nesrovnatelne snadny ...