Pokerová cesta do neznáma

• PIIIITA
      PIIIITA
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 498
      Zdravím kolegové, chtěl bych se zeptat jestli by někdo neměl zájem jet hrát online poker a cestovat do zahraničí, něco ve stylu nohyhoviny, looseraSR :)

Čas odjezdu bych viděl prozatím na září 2013, ale pokud se někdo najde, tak vše je o domluvě. Destinace zatím nechávám otevřené, láká mě Kanada nebo Asie, ale prakticky se nebráním ničemu. Možná budu mít možnost jet za kamarádem do Mexika, kterej si tam našel slečnu. Ale tam je problém starost rodičů, kteří mě citově vydírají :D , že tam není bezpečno a podrobnosti se dozvím až v červnu.

Jsem dost pro párty a dobrodružství, tak věřím, že bychom se nenudili :) Třeba se někdo najde..

• 6 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Já se chystám začít cestovat už teď v létě a naplno právě v tom září ;) Takže definitely up for it, mám i kamaráda se kterým jsme říkali že předběžně pokerhouse Asia září 2013 takže určitě bude super, když se poskládá nějaká větší parta :)

Btw, jedeš na grindhouse ?
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      super tema, urcite je to taky muj cil..ale bohuzel nehraju na to poradnej limit a zatim na to tedy pokrove nemam :-)...

nicmene myslenka je super..gl :s_thumbsup:
    • PIIIITA
      PIIIITA
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 498
      acceleration123 původně napsal
      Já se chystám začít cestovat už teď v létě a naplno právě v tom září ;) Takže definitely up for it, mám i kamaráda se kterým jsme říkali že předběžně pokerhouse Asia září 2013 takže určitě bude super, když se poskládá nějaká větší parta :)

Btw, jedeš na grindhouse ?
      Bohužel nejedu :( , měl jsem delší dobu dopředu něco domluveno na 25.4.-26.4.

Jinak super! Přesně něco takovýho jsem doufal, že tu někdo napíše :)

kdyžtak mám skype pytexon ;) můžeme někdy na tohle téma hodit pokec
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Hoj,

předběžně určitě in :) ... Asi mě spíš láká ten východ, ale pokud pojede parta, tak je mi to vlastně jedno :D .. Ještě se optám pár kluků, už jsme něco podobnýho řešili, tak by se třeba přidali.
      Jinak jsem taky pro každou špatnost, takže by to mohlo být celkem zajímavý .. :f_biggrin:
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      S tymto sa pohravam uz skoro rok, takze mozno by som siel taktiez, dajte mi vediet ak zacnete riesit nejake konkretnejsie detaily a uvidime aka bude situacia :)
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Hned bych se přidal :) ale s mým limitem leda tak na Šumavu :f_biggrin: ať se vám to povede :s_cool: