BLOG: Rybí polívka od Kubajze

• Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      tudíž tu se bude nacházet můj blog! ( píšu to po grilovačce která se protáhla na tři dny, takže se omluvuju za gramatiku)
      Představovat se nebudu jelikož to nemá cenu, nám už blog snad v každý sekci krom PLo a každej smrdí prázdnotou..

Hlavním důvodem proč to tu tvořím je to, že potřebuji nějákou motivaci, jelikož když uvedu na sharkscope svůj nick a vidím na stars 1k mínus tak je mi blbě.. a to tam naštěstí nevídím ty částky co jsem pustil na cash game...Dost mě inspiroval Acoimbra se svou chalenge, ještě víc Havlisák a navíc letos Mtt skupina co tu vznikla a která má naprosto úžasné výsledky na poli 180mtt sitek a na turnajích, byl bych moc rád, kdybych se dostal na vaší úroveň lidi!

jinak jak to začalo. nejdřív jsem depositnul na FTP stím, že tam vyrobím mega a mega na MultyhyperturboOndemand sitkách,ale trefíl jsem jen jedno a pak začal grindit až téměř do nuly,takže jsem se na to vykašlal, a všechny kačky z Ftp poslal na stars a začal grindit turbo devadesátky za jeden dolar.. ono se řekne grinďit,ale jelikož rekonstruju bydlení tak 20 turnajů denně pro mě bylo vrcholný volume,... naštěstí mě stáry po dlouhý době dali solidní točivej moment..

tu jsou grafy z FTP na rush sitkách a na stars z těch devadesátek:
      ftp:
      [img][IMG]http://img10.picoodle.com/i54l/kubais/mu3j_164_uda4c.jpg[/IMG][/img]

stars:

Abych si dal nějáký ty cíle...
      :heart: Grindit 90many až do smrti, mám krásný run tak snad to vydrží
      :heart: začít hledat materiály na 180many a vytvořit něco jako studijní plán, jelikož už se blížím k shotu..
      :heart: naučit se česky jinak tohle nikdo nikdy nebude číst

PS: nesnáším rybí polívku!
      Gl všem grindařům

Edit: nevím proč ale něják mě to nebere obrázky z picoodle, něják to pořeším přes imageshack..snad...
      Edit2: už asi bere...
  • 27 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      nice blog :)
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,202
      jasne, strucne a vystizne !! :s_thumbsup:
    • AAnewbie
      AAnewbie
      Platina
      Registrace: 05.03.2012 Příspěvky: 784
      Super začiatok, budem sledovať :)
    • Hanzxx
      Hanzxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2011 Příspěvky: 269
      Nech si chutnat ?( LOL :s_evil:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      omlouvám se chtěl jsem to hned editnout,ale volal kámoš že má navíc kilo masa a basu piv.> teleport do auta ,cesta pro něj a GG ke grilu.Editnu večer ;)
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Kubaiscz původně napsal
      omlouvám se chtěl jsem to hned editnout,ale volal kámoš že má navíc kilo masa a basu piv.> teleport do auta ,cesta pro něj a GG ke grilu.Editnu večer ;)
      PS: Rybí polívku nesnáším :D
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Opravdu zajímavej začátek už jenom kuli němu budu sledovat :)
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      je dobrý, že se tady nerozepisuješ o žádnejch zbytečnostech. Jen tak dál!! :s_thumbsup:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Krasný trolling jsem si vysloužil koukám :D :D first post edited! :s_biggrin:
    • Urvutiburvu
      Urvutiburvu
      Bronz
      Registrace: 21.02.2013 Příspěvky: 236
      ahoj, jde ti to dobre,jen tak dal :-)
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      MINI UP:

:heart: volume? od tý doby co jsem si deaktivoval Fb účet má den 35 hodin, nicméně pořád nic nestíhám, od založení blogu sem regnul jen 80 turnajů, a to eště ktomu jeden den, kdy jsem zrovna měl čas..

:heart: Hra? myslel sem si že variaci už zvládnu,ale když jsem byl po prvních 40ti hrách 40Bi dole, začal sem mít dost rozverný pocity :D mám strach, že takováhle session pak ovlivní tu další, a budu to hrát result oriented a prostě blbě.. naštěstí v druhý části session sem udělal nějáký FT a stále aktivní "točák" na stars zajistil, že jsem nakonec šel spát o pár BIs bohatší.
      Budu muset ale přehodnotit ten shot na 180many... jedna špatná session by mohla mít zlý následky, takže radši vybuju komfortnejší roll :)

Graf celkem 90m T1$
      [SPOILER]Uploaded at [URL=http://www.picoodle.com/]Picoodle.com[/URL[/SPOILER]]

Dneska to vypadá, že snad taky budu moct hrát,ale ještě mám nějákou práci, a taky musím sjet Game of Thrones :heart:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      si reguju 180tky a na stole zamnou vuhondzis a kousek za ním hanzxx, to mi ty shoty fakt ulehčujete kluci :s_thumbsup: :D :D
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/3045009_20C2E76DC2

od začátku bláznil jak maniak, nevím jestli je to dobrej call,ale proti němu insta.. mám puštěných pár turnajů, nějáký knockouty a mám docela hratelný stacky, po breaku pustím ještě session 180tek
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      ach ty 180tky... ani třetí shot nevyšel bohužel, nebudu si stěžovat na variaci ale pravda je že finálů sem udělal docela dost,ale chyběla troška štěstí. sice bych ještě měl roll na shot,ale nebudu na to spěchat, a vracím se pogrindit na 90man turbíny. plánoval sem nějáký větší barevnější obsáhlejší update,ale jezdím teď z práce kolem sedmé, takže sprcha večeře, a ještě chci něco odehrát, takže snad jindy ;) GL
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Zdravím, měl bych udělat nějákou rew co se dělo v květnu.

Nevyšel mi žádný shot na 180ky, takže sem myslel, že budu pokračovat na 90manech a udělám lepší roll, bohužel mi práce dost kazí plány.

Sice mám na 90manech cca 24% roi,ale myslím, že tydle hry jsou prostě o tom dělat mega volume, což já bohužel momentálně nemůžu, běhěm měsíce sem stihl pouze 515 her :/
      Graf:

Uploaded at Picoodle.com

Je mi prd platný že to v pohodě 30tablím, protože vstávám ve 4 ráno a domů se vracím večer a když tam tu session fakt bouchnu tak du spát v jednu ráno a sem pak nepoužitelnej. Tudy cesta nevede, proto jsem se zatím rozhodl pro změnu, dokud budu takhle pracovně vytíženej, budu hrát asi cashku, protože ta se dá zapnout/vypnout kdykoliv, navíc si myslím, že na porážení Nl2-NL25 není potřeba žádnej talent, stačí prostě jen studovat a bejt trpělivej. Takže si budu v kliďánku grindit a jednou, až už budu mít víc času, pustím se do 180tek s mnohem větším rollem ;)

Ještě otom popřemýšlím a hodím nějáký další post.

Mějte se a ať to točí :heart:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      watafak???? :f_eek:

zrovna jsem dokoukal GOT 3x9.... skoro s brekem s s otevřenou hubou sem při němý hudbě sledoval zavěrečný titulky... :s_frown: :s_mad:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      o
      Update:

:heart: Takže, jak že to zatím vypadá v červnu?
      Co se online pokeru týče, zatím asi můj nejlepší měsíc, výsledky pro ostatní možná už nicotné, ale pro mě obrovská radost :)

Jak už jsem předtím psal, kvůli času jsem prozatím přešel z mtt sngs na cash game, konkrétně na 6max Nl5-10, přišla ale super akce na stars, millestone hand. říkám si what ewer to musím trefit, a mass tablit fulring umím, takže žádnej 6 max,ale pěkně 24 stolů nl5FR ( dokonce sem i akčně založil thread)

Jak to šlo? tahle promoakce nalákala nesmyslný počet ryb, spousta lidí netuší ani co dělá, udělal jsem za dopoledne asi 8-10 Bi na Nl5, přešel naNl10 a grindil all day long, nejenže jsem se rollově přiblížil k shotům na NL25 (Nl10 fakt super easy i na těch 24 stolech) ale hlavně jsem na haluz tu milestone handu pobral, zrovna na stole, kde jsem měl hroznou nálož VPP, a vyhrál jsem cca 42 Bi za prohraný J9o :D

Super je taky to, že sem dokázal nahrabat obrovský množství hand ( 36k tento měsic na Nl5 až Nl25) a TST mi dokáže najít ryby prakticky kdykoliv :s_cool:

Další důležitá věc: konečně jsem byl první v zakleté 180tce :D což je pro mě úspěch :D

PLans na zbytek měsíce? Mám teď tři dny volno takže:
      :diamond: Gold star před odjezdem do pardubic ( nope )
      :diamond: NL25 grind ( 0+bb/100 mi bude stačit )
      :diamond: trefit ještě nějákou milestone
      :diamond: bavit se, učit se a vyhrávat ;)

Bohužel tenhle měsíc už nemůžu dávat grafy, piccodle má omezení a a platit jim uprgrade nehodlám a image shack si nepamatuju heslo, takže udělám schrnutí s grafy asi koncem měsíce, v příštím updatu bych se taky chtěl věnovat plánům na pardubice ;)

někdo asi může prozatím přesunout mů blog do cash game sekce, zažádám kdyžtak přímo tam

:heart: GL u stolů, a uvidíme se v pardubicích ;)
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Máma prý, že jsem zarobil tak ať si táhnu koupit něco na sebe, že chodím jak vágus :D , takže dopiju kávu, jedu do města, koupím nějáký random triko a gatě ať má radost, basu redbullů a jde se nolajfit Milestone hand, když už jsem trefil dvě, tak i tu poslední :D

čeeerzzz!

• Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      :diamond: Micro Update :diamond:

Zdravím :) jen malý apdejt, imageshack nefunguje a picodle je sax, takže zatím nemůžu dát graftakže jen písemně jak to jezdí:

:diamond:O d 16.tého června sem začal grindit NL25 s MSS, run jak pes a od posledního víkendu už hraju na NL50. Celková winrate s MSS 5,51bb/100h což mi při 24tablingu přijde celkem solid, nejvíc mě štve volume, když vidím že mám 24$/h, tak nechápu proč hraju tak málo.. :D

:diamond: Měl jsem pár takovejch chvilek, kdy jsem o tom hraní pokeru fakt přemejšlel a napadla mě spousta zajímavejch věcí, o kterých se rozepíšu příště ;)

:heart: Goals pro tenhle týden
      :diamond: Zlatý status ( done, koupeno)
      :diamond: 15k hand ( minimálně)
      :diamond: nepokazit si winrate

Edit: Zajímalo by mě, jestli má cenu dávat handy do HJ, pokud hraju s Midstackem, mám tam taky nějákou tu postflop hru, tak snad mi tam někdo bude moct poradit :)

Jo a kdyby to četl někdo zvyšších, až budete mít čas, přesuňte mi prosím ten blog :)

Cya :heart:
    • 1
    • 2