BLOG: Restart, nehraj to jak pitomec

• boobeek
      boobeek
      Bronz
      Registrace: 14.05.2012 Příspěvky: 72
      Po bustnutí několika rollů to zkusím ještě jednou, zodpovědněji a poctivěji.
      BRM bude dál agresivní, jsem netrpělivej, ale nebudu to přehánět. Depozit 20 USD, začnu na NL4, na vyšší limit přejdu s 10 BI, na každý další pak budu 5 přidávat až do výše 30BI, pak se uvidí (jestli se teda nezaseknu cestou). Jestli bustnu 20 USD na NL4, tak vložím 60 a začnu tedy s 15BI / limit s posunem na další při 20 BI. Ale s těma 20 USD to zkusím.
      Pro začátek několik pravidel:
      0. Pořídím si trackovací soft - splněno, HEM2
      0. Naučím se trackovací soft používat
      1. nebudu hrát jako pitomec
      2. nebudu hrát nesmyslné "oblíbenkyně" typu 63s
      3. nebudu to přehánět s c-bety a přehrávat overkarty
      4. nebudu limpovat jenom proto, že mám feeling
      5. session = studium, hra a zápisek na blog
      6. naučím se skládat karty a odnaučím se říkat si "to určitě nemá..."
      7. startovní kombinace a pozice spolu opravdu souvisí, nejsem postflop taková hvězda, abych mohl hrát hraniční handy oop
      8. Pod vlivem je každá karta nuts, takže při session budu střízliv
      9. J8o na UTG karta na hraní

Tak jedem
  • 4 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      ak myslíš svoj restart v pokri vážne, tak prvé a najdôležitejšie pravidlo je BRM. 20 usd je agro roll aj na nl2. na nl4 to je čistý gamle - 4-5BI swing mám aspoň raz do týždňa
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,710
      Ahoj
      Píšeš,že jsi netrpělivý a chceš na tom zapracovat.Proč teda jdeš přímo na NL4,kde potřebuješ BRL alespoň 100$.
      Když jsem začínal já,měl jsem taky jen 20$,ale hrál jsem a doposud hraju NL2.
      Začni od začátku.Nauč se být trpělivý.Je to jedna z vlastností,kterou budeš během své cesty potřebovat.
      Tak ať se daří.
    • boobeek
      boobeek
      Bronz
      Ja jsem to spatne popsal... Celkovy br, ktery jsem si na to vyclenil, je 80 usd, ale depozitnu ted jen 20. Koupil jsem si na to paysafecards :) a mám ted 400 czk nabito a 1200 stranou. Chci to ale zkusit uhrat jen z tech 400, pokud se to nepovede, tak pouziju kompletni br. Hrat budu zatim dva stoly a pokud nebudu mit na dokup pri session, tak tam hned dam celej zbytek. Ale chci si zkusit uplest z ho_na bic :)
    • boobeek
      boobeek
      Bronz
      Takže, zkusím to opravdu trpělive, začal jsem na NL2 na FTP s 19 a kousek USD :) Na další limit se chci posunout s min. 20 BI.
      Chtěl jsem začít na tracknutém P770, ale iPoker mi v poslední době leze pěkně na nervy - soft mi padá, nefungoval mi depozit, Cashmachine už jen pro 1st depozit...
      Dnešní dopolední minisession:
      Něco málo studia (rychle projet základní články, pak bronzové - pokročilý open raising)
      3 stoly NL2 SH, 350 hand,
      +86,65 bb/100
      net won 6.10 USD
      (to píše HEM)

2 nepříjemný handy (toppair vs gutshot a overpair vs trips) jsou v HJ fóru.

Start: 19 USD
      Finish: 26,18 USD