PT4 - HUD problém

• Zbyna86
      Zbyna86
      Stříbro
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      Ahoj, tímto bych chtěl někoho zdatnějšího požádat o pomoc... v pátek jsem pořídil PT4, resp. zakoupil licenci na nízké limity. V tu chvíli vše fungovalo jak mělo a člověk nelitoval peněz... ale o té doby, kdybych mohl vrátit. Ale zase abych jen nehanil, třeba je chyba ve mě, když jiným to jde :-(

A můj problém? Hraji na pokerStars, kde mám defaultně nastaveno ukládání hand a to samé je použito i pro HUD v PT4. Jenže když spustím PT4, dám Get Hands While Playing, tak mi HUD neběží, tedy vlastně běží jen z části, při hře mi vždy ukáže právě ukončenou handu + ještě se mi zobrazuje nabídka HUDu v liště stolu.
      Handy se do PT4 načítají, jdou vyjet i grafy vše, ale samotný HUD je v průběhu hry k prdu :-(

podle tohoto všeho je PT4 nastaven jak se požaduje + jsem vyzkoušel přeinstalovat a taky jsem shlédnul všechny videa. Poslední snahou bylo vyzkoušení Setup Assistenta a taky bez výsledku.

Ze všeho usuzuji, že je problém někdy v uložení databázi, příp. její načtení nebo něco v tom způsobu. Jenže já už nevím, kterou cestou se vydat, tak kdyby někdo věděl....
  • 2 odpovědí
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Stříbro
      ...tak jsem dneska vyzkoušel HUD v PT4 rozchodit na iPokeru, konkrétně na BET365. A bohužel situace je podobná, pořád mi to píše, že HUD není nastaven na čtení z databáze, nebo něco na ten způsob (bod 3, viz. obrázek výše)...ale vše je nastavené tak jak by mělo být. Už mě vážně nenapadá, v čem může být ta záhada?

Ještě větší záhadou je, že HUD hned po zakoupení licence fungoval.

Je možné, kdyby se to nerozběhlo požadovat zpět peníze?
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Stříbro
      tak snad vyřešeno... musel jsem manuálně přeinstalovat a smazat postregSQL a nastavit server... zatím to jde, tak klep klep

Lock. Můžete smazat.