BLOG: Llord717's Way

• Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,075
      :spade: :heart: :diamond: :club: Ahoj, :club: :diamond: :heart: :spade:

volam sa Brano, dnes mam 21 rokov a pochadzam z vychodneho Slovenska. Momentalne zijem a pracujem v Anglicku.

Poker som zacal hrat uz ako 16-rocny s kamosmi v bare. Hravali sme turnaje s vkladom €0,50.
      Neskor sme presli na cash games s blindami €0,01/€0,02 Kde sa niektori kamosi zapajali do hry s €0,09 :D :D :D
      O niekolko mesiacov sme presli na blindy €0.05/€0,1.
      Ja ako jediny z kamosov som sa zacal pokru dost venovat a vzdelavat sa, ale ani tak to velmi neslo.
      S kamosmi pri barovom pokri som vyhraval, ale akonahle som prisiel na online poker tak sa vobec nedarilo.

Poker ma zacal bavit uz v zaciatkoch a preto sa mu venujem a chcem si nim nieco dokazat :)
      Na PokerStrategy som zaregistrovany uz dlhsie ale pravdupovediac som sa sem zaregistroval len pre tych $50,
      ktore boli odmenou za zlozenie kvizu. :)
      Kviz som zlozil a penize samozrejme prehral :)
      Odvtedy som stranku navstevoval len zriedka, aby som si precital nejake novinky z High Stakes.

Pokru som sa zacal intenzivnejsie venovat po tom, co som prehral vacsinu vkladu,
      na ktory som si sam tazko zarobil a bolo to cca $320.
      Az ked na mojom pokrovom ucte svietilo uz len $50, az vtedy mi prebehla hlavou myslienka, ze ked si chcem
      zarabat pokrom, tak sa musim naozaj vzdelavat a tak uz asi mesiac kazdy den usilovne pilujem svoje zrucnosti.

Tymto blogom zapajam do Cornieho vyzvy.

Blog budem kazdy tyzden aktualizovat.

Zaciatok vyzvy 22.04.2013
      Pocet tyzdnov vo vyzve: 0
      Herna: PokerStars
      Typ hry: NL2 SH Zoom
      Tyzdenny profit: 0
      Tyzdenny pocet hand: 0
      Celkovy profit: 0
      Celkovy pocet hand: 0
      Celkovy bankroll: $80

Ciele na tento tyzen:
      :diamond: Odohrat 2000 hands
      :diamond: Nastudovat si clanky z basic sekcie
      (uz to mam zvladnute, ale kedze zacinam v Cornieho vyzve tak zacinam od zaciatku)
      :diamond: Postovat hands do HJ fora
      :diamond: Pozriet si twinnov trening
  • 338 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj,

to je dobře, že ses zase zapojil výzvy, budu sledovat ;)

Jo a ty máš dnes přímo narozeniny? jestli jo, tak zároveň všechno nej. :f_biggrin:
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Hodně štěstí v challange :)
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Katrisone...presne dnes :) dakujem za blahozelanie aj za tvoju pracu na HJ fore, vazim si to :s_thumbsup:

Guteres...thx :) gl aj tebe...a zajtra vecer ocakavam na skype zhodnotenie NL4 ;)
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Zaciatk tyzdna sa niesol v znameni velkych prehier, ktore zapricinili rozpad mojho mindsetu.

Len v pondelok sa moje prehry vysplhali na -$15 ($12 pod EV)
      Uz vtedy moj mindset dostal poriadnu facku, ale hovoril som si ze som dost pod EV, takze do konca tyzdna
      to snad otocim.

Utorok bol lepsi, ale ani tak sa mi nepodarilo skoncit session v pluse.
      Vysledok mojej session bol v minuse viac ako $2.
      Ale co ma za tento den tesi je to, ze som si splnil jenen ciel, ktory som si stanovil na tento tyzden,
      a bol to twinnov trening.

Na stredu som si radsej dal od pokru pokoj a venoval som sa radsej vzdelavacim materialom.
      Nastudoval som si celu basic sekciu, takze tento ciel je splneny.

Vo stvrtok som hral uz s "mierne zotavenym" mindsetom, ale aj tak som urobil vela chyb,
      ktore ma stali celkom slusny profit.
      Cely den som sa citil ako na horskej drahe a chvilu som bol v minuse $1, o par minut zase profite viac ako $3,
      o par minut zase strata viac ako $2 a neskor som sa vysvihol na skoro +$5 ale neskor som zacal zase
      padat a zastavilo sa to az na cisle -$3. Tu som uz prepadol tiltu ale napravilo sa to po kratkej prestavke,
      v ktorej som sa pokusil motivovat a pomohlo to. Session som zakoncil s profitom $2 a s dobrym pocitom,
      ze to obdobie zo zaciatku tyzdna je prec.

V piatok som sa pustil do hrania hned po ranajkach a skoncilo to tak ako sa nemalo.
      Strata $7 a neskutocny tilt. Ukoncil som session a siel som sa radsej prejst a trosku sa prevetrat.
      Ked som sa vratil tak som to skusil znovu a den som zakoncil v strate $10. Jedina vec, ktoru som si od stolov
      odniesol bol tilt. Radsej som si blokol clienta na tyzden a dufam ze to pomoze (v minulosti to pomohlo).
      Tieto volne dni chcem venovat vyuke a nastudujem si niektore clanky z bronz sekcie a pozriem si nejake videa.

Ciele z minuleho tyzdna:
      :diamond: Odohrat 2000 hands SPLNENE
      :diamond: Nastudovat si clanky z basic sekcie SPLNENE
      :diamond: Postovat hands do HJ fora SPLNENE
      :diamond: Pozriet si twinnov trening SPLNENE

Pocet tyzdnov vo vyzve: 1
      Tyzdenny profit: -$26,28
      Tyzdenny pocet hand: 2014
      Celkovy profit: -$26,28
      Celkovy pocet hand: 2014
      Bankroll na zaciatku: $80
      Celkovy bankroll: $53,72

Po hre cez tento tyzden som trosku analyzoval svoju hru a zistil som svoje nedostatky,
      ktore pravdepodobne zapricinili rozpad mojho mindsetu a odsekli cast mojho bankrollu.
      - Nedokazem foldovat silne kombinacie, ktore viem, ze v danej situacii nestacia na superove karty.
      Cez tento tyzden sa budem snazit tuto chybu eliminovat, takze to tiez zahrnam do svojich cielov.

Ciele na dalsi tyzden:
      :spade: 1200 hands (piatok-nedela)
      :spade: 3 clanky z Bronz sekcie
      :spade:P ostovat hands do HJ fora
      :spade: Twinnov trening
      :spade: Eliminovanie callovania, ked viem ze som slabsi
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Tento tyzden bol ovela lepsi ako ten minuly a aj napriek tomu ze som hral len od piatka, pretoze ako som pisal vyssie, tak som mal bloknuteho clienta.

Prve 4 dni v tyzdni som venoval studovaniu (niekolko clankov z bronz sekcie), pozeraniu videi a uprave mojho HUDu, v ktorom som mal chaos.

Zacal som hrat az v piatok a hralo sa mi celkom fajn. Nerobil som zbytocne cally (alebo robil ich minimalne) a snazil som sa hrat svoju A-game (ak, sa to da takto povedat), a nenechal som sa rozhodit ziadnym badbeatom.

Z coho som za tento tyzden prijemne prekvapeny je volume. Hral som len 3 dni a odohral som viac hand ako minuly cely tyzden.

Co sa tyka profitu, tak aj s nim som celkom spokojny. V nedelu prislo zopar badbeatov ale aj tak som den zakoncil v pluse.

Doteraz som hral 2 Zoom stoly a dnes som si skusil jeden pridat a asi ostanem pri troch, pretoze pri dvoch sa obcas nudim a vymyslam kreativne kroky a potom sa cudujem ze prehravam. Pri troch stoloch nebudem musiet tolko floatovat ako na dvoch aby som dostal dost akcie.

Minulotyzdnove ciele:
      :spade: 1200 hands (piatok-nedela) SPLNENE
      :spade: 3 clanky z Bronz sekcie SPLNENE
      :spade: Postovat hands do HJ fora SPLNENE
      :spade: Twinnov trening SPLNENE
      :spade: Eliminovanie callovania, ked viem ze som slabsi SPLNENE

Pocet tyzdnov vo vyzve: 2
      Tyzdenny profit: +$11.10
      Tyzdenny pocet hand: 4369
      Celkovy profit: -$15.18
      Celkovy pocet hand: 6383
      Celkovy bankroll: $64.82

Ciele na tento tyzden:
      :heart: Matematicke clanky v bronz sekcii
      :heart: Twinnov trening
      :heart: 5000 hands
      :heart: HJ forum
      :heart: Hrat svoju "A-game"
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Tento tyzden sa zacal celkom dobre, ale nedokazal som si udrziavat profit az do konca session. Podarilo sa mi to len v pondelok (+$10). No a to bol moj jediny den v tyzdni, s ktorym som bol spokojny aj po hernej stranke aj po variacnej. Ostatne dni nestali moc za nic. Nic mi nevychadzalo a mal som dokonca pocit ze ti hraci ma normalne obohravaju. Stale im to chodilo a ja potom po serii prehier som zacal robit tu istu chybu ako som mal prvy tyzden. Calloval som ich vysoke bety aj napriek tomu ze som si myslel ze maju silnejsiu kombinaciu. Ale ked sa pozeram do PT4, tak by som sa mohol posnazit viac premyslat nad svojimi "Two Pair", "One Pair" a "High Card" in showdown. Na tychto kombinaciach prehravam strasne mnozstvo penazi.
      Two Pair: -$15.60

One Pair: -$57.05

High Card: -$13.43

Spolu: -$86.08

Minulotyzdnove ciele:
      :heart: Matematicke clanky v bronz sekcii SPLNENE aj ked implied pot odds mi robia problemy (chapem tomu ale neviem to pocitat a zaujimalo by ma ako to robite ked hrate cca 4+ stoly/ako to stihate?!)
      :heart: Twinnov trening SPLNENE
      :heart: 5000 hands SPLNENE
      :heart: HJ forum SPLNENE aj ked velmi malo ale predsa
      :heart: Hrat svoju "A-game" +/- SPLNENE snazil som sa, ale po serii neuspechov som samozrejme zacal pocitovat tilt a vtedy ide "A-game" bokom

Pocet tyzdnov vo vyzve: 3
      Tyzdenny profit: -$16.79
      Tyzdenny pocet hand: 6080
      Celkovy profit: -$31.97
      Celkovy pocet hand: 12463
      Celkovy bankroll: $48.03

Ciele na tento tyzden:
      :club: 3000 hands pretoze mi sedenie pred NTB sposobuje velke bolesti z dovodu zranenia v praci
      :club: Twinnov trening
      :club: HJ forum Ale iba 1-3 hands za den (tie, kde som mal najvacsi problem)
      :club: dalsie 3 clanky z Bronz sekcie
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Zacal by som asi otazkou...kedy sa uz konecne dostavia uspechy za tu snahu?

Uz ma to prestava bavit. Uz zopar tyzdnov som nevynechal ziaden twinnov coaching, postujem handy do HJ fora a snazim sa poucit z hodnotenia, citam clanky (tento tyzden som to trosku zanedbal) a vysledky su stale v nedohladne.. Tento tyzden som dokonca absolvoval aj jednu sweat session s Guteresom a mam v plane ich skusit viac, lebo to co sa deje uz je fakt nad moje nervy.

Ventilacne okienko je cele zaflakane mojimi prispevkami ale radsej budem prispievat tam ako do svojho blogu.

Snad uz sa ukazu aj prve vysledky v podobe "navratenia strateneho".

No takze dost slz a ide sa na tyzdenny result:

Minulotyzdnove ciele:
      :club: 3000 hands SPLNENE
      :club: Twinnov trening SPLNENE
      :club: HJ forum SPLNENE
      :club: 3 dalsie clanky z bronz sekcie NESPLNENE (pretoze hned prvy clanok je az na 4 strany a skusal som to 2 alebo 3x a stale som dosiel na 2. stranu a uz som bol taky unaveny a isiel som spat.)

Pocet tyzdnov vo vyzve: 4
      Tyzdenny profit: -$11.35
      Tyzdenny pocet hand: 5670
      Celkovy profit: -$43.32
      Celkovy pocet hand: 18133
      Celkovy bankroll: $36.68
      Nechapem, preco suma v cashieri nezodpoveda vysledkom v PT4. Stale mam pri hre zapnutu PT4 ale vysledky su rozdielne.
      Pre istotu si hodnotu bankrollu udavam tak, ze si celkovy result pripocitam/odpocitam od Bankrollu na zaciatku vyzvy.

Ciele na tento tyzden:
      :spade: 5000 hands
      :spade: Twinnov trening
      :spade: 1 minulotyzdnovy clanok, ktory som nestihol nastudovat*
      :spade: 4 videa od Mosamba (rozoberanie hand)

*tento clanok je strasne dlhy a davam si na neho az tyzden preto, lebo si ho chcem rozdelit na niekolko casti a postupne nastudovat a nie len precitat.
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Takze je tu koniec tyzdna a cas na moj result.

S tymto tyzdnom som celkom spokojny. Vysledky boli priamo umerne mojim vykonom a dianim pri stoloch :)
      Obcas prisiel badbeat ale zvladal som to velmi dobre.
      Tento tyzden som si aj dost zuzil range zo vsetkych pozic. Som s tym spokojny, kedze ma to nedostava do tazkych rozhodnuti v postflop hre. Hral som ABC poker a obcas som skusal aj nejake finticky, ktore vo vacsine pripadoch skoncili uspesne.

Tento tyzden bol celkom lucky, co sa tyka hlavne tych vyssich kombinacii. Za jeden den 2x poker, ktore som dostal celkom zaplatene. A v nedelu mi prisiel dalsi Royal flush. Moj stvrty v zivote :)

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $2.00
      SB (Hero):
      $3.33
      BB:
      $1.94
      MP2:
      $1.00
      MP3:
      $4.56
      CO:
      $3.86

Preflop: Hero is SB with T, K.
      MP2 raises to $0.04, MP3 folds, CO calls $0.04, BU folds, Hero calls $0.03, BB folds.

Flop: ($0.14) A, 6, Q (3 players)
      Hero checks, MP2 bets $0.16, CO folds, Hero raises to $0.52, MP2 calls $0.36.

Turn: ($1.18) J (2 players)
      Hero bets $0.91, MP2 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.18.

Moj graf od zaciatky vyzvy:

Minulotyzdnove ciele:
      :spade: 5000 hands SPLNENE
      :spade: Twinnov trening SPLNENE
      :spade: Clanok, ktory so mal mat nastudovany uz pred 2 tydznami NESPLNENE (som jednoducho flakac :D az niekedy v strede tyzdna som si ho rozdelil na casti a nestihol nastudovat. Ale uz som niekde v 1/2 clanku takze dalsi tyzden to uz bude konecne za mnou
      :spade: 4 videa od Mosamba SPLNENE

Pocet tyzdnov vo vyzve: 5
      Tyzdenny profit: +$20.04
      Tyzdenny pocet hand: 7568
      Celkovy profit: -$23.28
      Celkovy pocet hand: 25701
      Celkovy bankroll: $56.72

Ciele na dalsi tyzden:
      :heart: 5000 hands
      :heart: Twinnov trening
      :heart: Konecne si dostudovat starsi clanok + 1 dalsi novy
      :heart: Twinnove videa (teoria & prax hry z blindov)
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      podla toho grafu sa mi zda ze hras az prehnane agresivne a prave to moze byt dovodom preco si momentalne stratovy
      cervena krivka by mala klesat a modra stupat hlavne na nizsich limitoch

ohladne toho royal flushu v prvej rade gratulujem ale co si na turne cakal ze ta callne? :)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Ahoj. Souhlasím s Treizee, vypadá to, že přehnaně hero calluješ či overplayuješ turn/river. Ze začátku "kariéry" na NL2 jsem hrál taky spíš LAG než TAG, viz. graf. Nevím jak moc se ti daří nebo nedaří co se týká variance - mně v té době byla variance nakloněna celkem příznivě, ale pořád jsem uměl zahodit, když jsem byl viditelně pozadu, proto mi i ta modrá lajna pořád lítala nad nulou.

Teoreticky by ti i mohlo pomoct začít hrát normální stoly a využívat toho, že pracuješ se staty soupeřů, můžeš sedat na zarybený stoly atd. Na obyčejných stolech NL2 se hráči spewnou daleko častěji, než na Zoomu. Na zoomu si nevybereš, že chceš sedět s rybama. Bude tam spousta +- solidních regů, co hrají 4 stoly a budeš je tudíž potkávat daleko častěji než ryby, co hrají jen jeden stůl.

Osobně mám na NL2 Zoomu winrate 0bb/100, kdežto na normálních stolech NL2 winrate přes 20bb/100.
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      @treizee: Ale tie krivky uz zacinaju ist tak ako maju, takze myslis ze aj tak je chyba v tej agresivite? A k tomu royalu...po jeho calle na F som myslel ze ma nejaku flush a nemyslel som ze ju zahodi.

@Pinny1990: Nechcem prechadzat znovu na normal stoly, pretoze sa tam nudim. So Zoomom som spokojny a staci mi tam hrat len 2/3 stoly a vzdy je co robit. Za normal stolmi musim table selektovat a blbosti a ja ked chcem hrat, tak chcem sadnut a hrat a nechcem cakat na good stoly.
      A podla mna je na Zoome podstatne viac fishi ako regov. A snazim sa sledovat aj to, kolko stolov hraju. Proste nemienim prechadzat znovu na normal. Tam ma to nebavi. :) Ale vdaka
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      No upřímně, mám to stejně jako ty :f_biggrin: Ale asi u mě rozhodne chuť mít vyšší winrate a rychleji postupovat přes limity. Na zoomu mi to pořád přijde jako cesta na strašně dlouho. Nebo prostě jen hraju špatně/mám badrun, kdo ví.

Co se týká toho jestli je ryb víc jak regů - celý microlimity = ryby. :f_biggrin: Ale ten poměr je podle mě na normálních stolech lepší, než na Zoomu. Respektive - Vybereš si stoly s rybama a dobrým regům se vyhýbáš. Na zoomu se jim nevyhneš.

Tvůj reasoning ale chápu, je strašne pohodlný session nastartovat jedním kliknutím a pak ji zas jedním kliknutím přerušit, v tom je zoom super věc.
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      ano na konci grafu ide cervena dole a winrate hore tak to ma byt ;)
      ty ak by si bol na jeho mieste callol by si tak vysoky bet ak by si mal 9 :heart: nakolko vyssiu mat nemohol ?

inac tiez by som ti radil prejst na normal stoly otvoris si ich viac ako ja a nudit sa nebudes a ak sa ti nechce table selektovat tak tie stoly vytvaraj a ryby si budu prisadat :)
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      @Pinny1990: presne tak ako hovoris :) A nechcem sa vyhybat regom...chcem aby sa oni vyhybali mne :D :D :D Ale nie :D nebol by problem s tym normal stolom ale nechcem mat zasrany cely monitor stolmi, kde rychlost sa rovna dvom zoom stolom :) A na zoome uz mam na niektorych hracov aj celkom ok sample a aj tam sa dokazem "hrat" so statmi. A navyse ked hram 2/3 stoly tak viem co som spravil predchadzajucu street a keby som hral, dajme tomu 6 normal stolov tak uz by bol pre mna vacsi problem s pamatanim predchadzajucej akcie a robil by som strasne vela chyb. A s menej stolmi by to bolo velmi nudne a u mna to je tak, ze ked je nuda, hram az priliz loose a a nerozmyslam. Zakazdym si chcem presadit svoju hru a chcem vyblafovat nevyblafovatelne :) Zoom je proste pre mna a winrate sa casom urcite zlepsi :) Zatial neplanujem prechod.

@Treizee: Az neskoro ma napadlo ze vlastne vsetky broadways karty uz su na stole, resp. ich mam ja ale v tej chvili sa mi "zastavil rozum" :D
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Ospravedlnujem sa za neskory report, ale v stredu cestujem s5 na SVK, takze som si tento tyzden trosku predlzil.

Tento tyzden som hral len mozno 3 dni, lebo som sa necitil nejak najlepsie a ked uz som hral tak som odchadzal vytiltovany. Znova to zacalo...badbeaty alebo AI PF kde mam KK a super otoci AA. Za jednu session aj 2-3x. Nechapem. Za 30k hands som $30 pod EV. Kedy sa to konecne otoci???

Minulotyzdnove ciele:
      :heart: 5000 hands SPLNENE
      :heart: Twinnov trening SPLNENE
      :heart: Starsi clanok + jeden novy NESPLNENE Stary je hotovy ale ten novy je tiez dlhy. Budem ho studovat uz na SVK
      :heart: Twinnove videa (teoria & prax hry z blindov SPLNENE)

Pocet tyzdnov vo vyzve: 6
      Tyzdenny profit: -$8.07
      Tyzdenny pocet hand: 5024
      Celkovy profit: -$31.35
      Celkovy pocet hand: 30725
      Celkovy bankroll: $48.65

Ciele na dalsi tyzden si uz nedavam, pretoze ako som uz pisal vyssie...odchadzam s5 na SVK a tam nebudem mat internet. Musim si ho zaviest a neviem ako dlho to bude trvat.
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Zase neskory report ale nic sa neda robit :) Este stale som sa nedostal k rieseniu internetu ale uz sa na to pomalicky chystam. Do konca dalsieho tyzdna to uz snad bude :) Teraz si momentalne prechadzam ponuky a hladam najvyhodnejsiu.

Pocet tyzdnov vo vyzve: 7
      Tyzdenny profit: $4.56
      Tyzdenny pocet hand: 838
      Celkovy profit: -$26.79
      Celkovy pocet hand: 31563
      Celkovy bankroll: $53.21
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Tento tyzden žiadna zmena.
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Po par tyzdnoch "nic nerobenia" (co sa tyka pokru samozrejme) sa uz konecne mozem vratit do normalu, pokracovat v studiu a pracovat na zlepsovani svojej hry. Cez tie volne tyzdne som pravdu povediac vobec nestudoval a nepozrel si ani jedno video, kedze som este nemal doma net ale ten je uz uspesne zapojeny a odtestovany na zopar handach. Na nasledujuci tyzden si este nedavam ziadne ciele, pretoze este mam nejake resty a budem rad ked sa mi ich podari pri mojej lenivosti do konca tyzdna zvladnut.

Pocet tyzdnov vo vyzve: 9
      Tyzdenny profit: +$1.00
      Tyzdenny pocet hand: 2475
      Celkovy profit: -$25.79
      Celkovy pocet hand: 34038
      Celkovy bankroll: $54.21
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Cez teno tyzden sa nemozem na nic velmi stazovat az na zopar badbatov ale stava sa :) Ale jednu vec si musim vytknut a to je moj pristup ku studiu...som neskutocne lenivy a potrebujem si nastudovat jeden clanok ale je dlhy a vobec sa mi nechce ku nemu sadnut. Uz sa musim nejak prinutit lebo tymto pristupom sa daleko nedostanem.

Jedna vec co som vobec nepredpokladal a co ma dost prekvapuje je "domaca poda". :f_biggrin:
      Odkedy som doma na SVK tak hram v psychickej pohode a velmi dobre sa mi hra. Neprepada ma tilt tak casto ako to bolo v UK. Dufam ze sami podari tento trend udrzat co najdlhsie.

Pocet tyzdnov vo vyzve: 10
      Tyzdenny profit: $12.65
      Tyzdenny pocet hand: 3865
      Celkovy profit: -$13.14
      Celkovy pocet hand: 37903
      Celkovy bankroll: $66.86