BLOG: smash road to 2K per month

• smash123321
      smash123321
      Bronz
      Registrace: 19.01.2009 Příspěvky: 284
      Zdravím komunitu Pokerstrategy. Rozhodl jsem se založit blog především z důvodů osobních tak z důvodu toho, že na Pokerstrategy je nejlepší česká pokerová komunita a já bych se chtěl stát její součástí…

CÍLE (proč je neplním???)
      • Beatovat nl100
      • Hrát maximálně 2h denně a hlavně pokud jsem fyzicky a psychicky v pohodě
      • Postovat handy a naučit se maximální balancing
      • NETILTOVAT
      • NEGEMBLIT
      • BRÁT TO JAKO SERIOUS JOB
      ==HLAVNÍ CÍL JE VYDĚLÁVAT STABILNĚ MĚSIČNĚ +-2k== nemám cíle v limitech... jako cíl beru finanční příjem (rozepíšu se o tom jindy)

NĚCO O MĚ
      Momentálně je mi 22 let a studuji VŠ v LBC. Aktivně se věnuji hudbě a v podobě takové, že už od dětství hraji na bicí. Více méně to byl můj první reál JOB, kde jsem jako mladej klučina hrával s několika kapelama a občas to za koncert hodilo nějákou tu korunu. Momentálně už necvičím xh denně jako tomu bylo dřív. Jsem prostě líná kůže a už není tolik času jako dříve. V současnosti hraji pouze s jednou kapelou, které se naplno věnuji. Jsou to mí dlouholetí kamarádi se kterýma jsme se dali dohromady. Hrajeme teprve pár měsíců, takže PROMO teprve chystáme. Nedávno jsme byli ve studiu takže pokud se někomu libí alternative rock tak tady tajný odkaz na dvě songy z LP. http://leteckaposta.cz/225957766 (Určitě napište komentáře jestli se hudba líbí či ne beru jakýkoliv názor.Jinak jmenujeme se SNAP CALL:D DD)…Nemusíte hádat dvakrát ten název napadl mě.

PROGRESS
      Od mala se věnuji sportům spíše pasivně a rekreačně…Dobu jsem hrotil karate, ale to už je hodně dávno…
      Před půl rokem jsem se podíval do zrcadla a bylo na blití. Samej špek postava strašná no řekl jsem si dost a začal studovat jak to je s tou stravou co jíst následovala posilovna a cardio a už to jelo…výsledky zatím nejsou bůh ví jaké, ale neskutečně mě to baví a chci se neustále zlepšovat. Pokud má někdo problém s motivací nebo neví jak na to dejte vědět nejsem odborník, ale do začátku určo rád poradím jelikož jsem přečetl nespočet článků a knížek, ale spíš znám teorii než praxi, takže poradím jen základ nechci nikoho zmrzačit.
      foto progresu
      http://imm.io/14uiE

POKER
      Jak jsem již psal o pár řádků výše ,posilovna je teď to čím žiju…a další věc je poker. Svou karieru sem nebudu zbytečně rozepisovat, není o co stát. Každopádně poker mě baví to je jedna věc …Řekl bych, že sem tam si díky pokeru můžu nějákou drobnost dovolit navíc, ale druhá strana mince a problém, který mě neskutečně brzdí v rozvoji kariery je:

TILTGAMBLEABSOLUTNÍ NEVYBALANCOVÁNÍ CÍLŮ a tak bych mohl pokračovat…

Vše má jedno společné a to FAKT, že tyto brzdící faktory natolik ovlivňují mojí hru, že nejsem schopen dlouhodobě podávat stabilní výsledky.

RESULTS
      Čili, abych to upřesnil hraji NL100 na PS.
      Minulý měsíc jsem byl nějákých 1,5k bez RB hore (grafy hodím později mám je na jiném notebooku)
      Pokud si myslíte, že jsem v plusu nebo, že můj bankroll roste tak ani náhodou neodpustím si totiž hyperturba, drahý turnaje atd…
      VÝSLEDEK: -2K V CASHIERU
      To už je prostě na psychiatra …

DEN D
      Takže dnešní den je den kdy si sakra už dám dohromady reálný cíle nezapnu nikdy nic jiného než CG a budu pravidelně postovat a analyzovat HANDY, hrát jen když mám …

PODĚKOVÁNÍ
      Především chci poděkovat Lůce (Luciikk) je to TOP online kámoška všechny problémy ohledně pokeru mi pomáhá vyřešit i přeš časový press. Díky ní jsem se regnul na PSgy. Doufám, že ty státnice nabombí v největším stylu GL!!!
      Dále chci poděkovat L. Machalovi, že mi zařídil novou hernu William hill i přes menší problémy.
      A ještě chci už předem poděkovat Mosambovi, že si mě snad vezme pod křídla protože jak říká Lůca ... bude to se mnou pekelně pracný :D
      ZÁVĚR
      Tohle byl jen takový slabší nástřel mého života a pokeříku...přístě budu pokračovat
      přeji GL všem bez vyjímky...
  • 104 odpovědí
    • tekelson221
      tekelson221
      Bronz
      Registrace: 16.01.2011 Příspěvky: 213
      pekný blog, veľa šťastia prajem :)
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Ahoj zdravím komunitu PS.

Dlouho jsem neudělal žádný update. Je to tím, že se jsem potřeboval dostat menší facičku co se týče pokeru a pochopit, že je potřeba studovat tu hru a trochu si pohrát s mindsetem.

CO SE ZMĚNILO???
      Asi největší změna nastala, že jsem z NL100 přešel na NL50. Co si budem NL100 jsem prostě nezvladl a pokud porovnám hráče těchto dvou limitů na stárech je to nebe a dudy. Abych řekl pravdu nechápu jak někdo může <NL100 porážet fakt respekt všem tady na fóru.
      Co se týče svého gameplanu tak po přechodu na NL50 jsem kompletně překopal celou herní taktiku hraju dá se říct TAG style a hodně mi to vyhovuje prostě ta neskutečná station hračů mě utvrdila v tom, že já tady nemůžu hrát 26/20 protože značnou část her prostě postflop neuhraju. (ať už je to mojí bad play nebo stylem jakým se tyhle limity hrají).

Dále jsem docela slušně zapracoval na TILTU. To mojí hru dost shazovalo dolů. Už jen to, že hraju jako šašek a ještě aby mě kosil tilt to už by bylo moc silný kafíčko :D . Takže jakmile je náznak nervozity nebo mě něco rozhodí. Sitoutuju a dávám pauzu.

RESULTS

Graf
      http://postimg.org/image/5y94xtdib/

Z výsledky jsem zatím velmi spokojen škoda že to je neudržitelný. Rád bych s touhle mojí hrou co předvádím dlouhodobě drtil NL50 s 9bb/100.

PLÁNY DO BUDOUCNA
      Jinak co týče přesunů na vyšší limity. Asi si nechám zajít chuť. Prostě na to nemám a ani si nemyslím, že na to někdy budu mít i když se budu snažit seč můžu. Takže teď mám v plánu raději našetřit nějaký korunky a sem tam za to něco užit.
      Ještě řeším jednu věc a to jest rakeback na pkrs jelikož jsem měl v plánu letos zvládnout SUPERNOVU, a to se díky sestupu na nižší limit nepovede nevím jak nejlépe využit nastřádané VPPs a FPPs prostě to bude na konci roku asi bída :D

Z JINÉHO SOUDKU

posilovna
      Co se týče mého osobního života tak jsem hodně v depresi kvůli posilovně. Jelikož jsem si díky deadliftu totálně odrovnal záda. Prostě musím furt zvedat maximalky když vím, že mám špatný záda a hlavně mám i CORE hodně slabej i přesto, že se ty svaly co s tím souvisí snažím poctivě cvičit.

Nooo... čili měsíční pauza mi nejen vzala pár měsíců práce, ale i motivaci něco dělat. Teď jsem rád, že zajdu do posilovny 2x v týdnu na 1h a dám nějaký to cardio 1-2x do týdne. Takhle by to nešlo!!! MUSÍM MAKAT A MAKAT A HLAVNĚ TA STRAVA PROSTĚ ZAS SI POJEDU TO SVOJE !!!

Kapela
      S kapelou se nám teď vcelku daři vyhrali jsme semifinálové kolo soutěže kapel. Což na to, že to byl náš první koncert je totál NUTS FLUSH. A dokonce jsme dostali nabídku zahrát si na pár větších festivalech v létě. Jsem za to hrozně rád s klukama jsme ve zkušebně zavřený fakt často. Kéž by tohle tempo vydrželo. Poslechněte třeba se to někomu bude líbit ... http://bandzone.cz/snapcall

Škola
      No zkouškové v plném proudu co si budem to nikoho stejně nezajímá každý to zná. Takže spíš gl all bez vyjímky !!!

Jinak thx Mosambo za couching a super pokec vždycky mě to hrozně baví a Lůce za častou pomoc s čímkoliv :D D... a pokud někdo chce sdílet nějáký notes, sweetky, handy nebo cokoliv určitě napište!!!. Čao!!!
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Po dlouhé době jsem měl opět session zvanou tiltovou a stálo mě to 2BI. Tilt se u mě objevil asi po 30k handách. Což je relativně úspěch, ale do budoucna chci. aby se mi to nestávalo vůbec !!!

Jinak zkouškové hotovson takže teď je pro mě priorita poker. Do konce měsíce bych rád nahrál 25k games (4-5 tabling, min5bb/100)

Přesun na vyšší limit???
      Stále nevím jak naložit s touto situací. Samozřejmě do budoucna bych rád dostál svému názvu blogu čili profit 2k měsíčně a to na NL50 s volume cca 30k hands za měsíc prostě neuhraji. Na NL100 nemám skill takže results je takové, že budu (hrát, hrát,sledovat videa, konzultovat handy) a asi ten skillovej move up časem přijde.

Z jiného soudku
      :spade: Jinak v posilce už se dostávám do formy. Doufám, že do pár týdnů budu na stejných váhách jako před zraněním.
      :spade:D nes jsem dal první letošní tenis a nic se nezměnilo stále je moje technika velmi špatná.
      :spade:P lánuji trip do Říma s přítelkyní takže pokud má někdo nějaké konkrétnější zkušenosti (hotel, restaurace, památky) budu za ně moc rád.

Song

Toť vše přeji gl všem bez vyjímky!!!
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Tak ale v tomhle počasí nejde udělat žádné VOLUME :D :D :D !!!
      gl těm, kterým tohle počasí nerozhodí grind plan !!!

• Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      hrozně se m líbí název tý kapely :s_grin:
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Kubaiscz původně napsal
      hrozně se m líbí název tý kapely :s_grin:
      Jo tak alespoň že se líbí název :D
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      :spade: Konečně dneska session trošku šlapala tak jak má...

:spade: Jinak jsem přišel na další leak svojí hry, a to že hraju moc dlouho...velmi často se mi stává, že jakmile neudělám pauzu po 45-60 minutách hry tak přecházím do módu: zbytečný hero calling s weak rangí !!!
      Natavují tedy budík a musím si zvyknout na nucené pauzy. Jelikož někdy se nachytám, že vím že bych měl dát pauzu, ale mám tam třeba super stůl tak nechci sit-outovat.
      Bohužel když neudělám sit-out tak to i přes lehký stůl dopadá katastrofálně. Všechny session jsou jako gaussova křivka !!!

:spade:D o konce měsíce bych rád odehrál potřebné VOLUME cca 18k hand a pak hodim nějáké results za tento měsíc...

:heart: Zítra máme FINÁLE jedné soutěže kapel tak držte palce!!! Konkurence je silná čili si to jedeme hlavně užít a pořádně to narvem!!!

Ať se daří gl bez vyjimky !!!
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Poker
      Tak jsem dnes dostal přes prsty od Leak bustera Mosamba... naše tradiční 3 hodinové sezení mě opět probralo a zjistil jsem, že to co vím tak nevím :D .

na co se zaměřím:
      :spade: range pro v oblasti 4bettingu
      :spade: upravit open range !!! TADY MI PENÍZE TEČOU NESKUTEČNĚ
      :spade: pokud mám plán v individuálních hrách tak se ho MUSÍM DRŽET a
      nééé začít na flopu vymýšlet chujoviny.

Z jiného soudku
      V neděli jsem byl s přítelkyní na The Great Gatsby. Film hodně pěknej moc se mi líbil i soundtrack ... doufám, že se PSgy se postará o nějákou párty pro comunitu, která by byla podobné velikosti jako ve filmu. :D

Dnes po vzoru Opála jsem vyrazil na Squash a vybojoval jsem si poctivou remízku.

Song

Ať se daří gl bez vyjimky !!!
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Mně se líbí ty songy :)

Jinak jsem taky z Liberce, co studuješ ?
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      acceleration123 původně napsal

Ahoj studuji na TULce. Ty tam jsi také na škole? nebo z lbc pocházíš?
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      smash123321 původně napsal
      acceleration123 původně napsal

Ahoj studuji na TULce. Ty tam jsi také na škole? nebo z lbc pocházíš?
      Pocházím :)

To mi došlo, že to bude na tulce, myslel jsem obor :D
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      RESULTS ČERVEN

Ahoj zdravím místní komunitu. Rád se s vámi podělím o mé červnové dění jak v pokeru tak i v jiných aktivitách.

POKER

Červen byl měsíc, kdy jsem zjistil, že o pokeru stále nic nevím a je potřeba vážně zapracovat na tom abych NL50 porážel alespoň obstojně. Jelikož cíle na tomto limitu mám značně někde jinde.

graf
      http://postimg.org/image/44191ukkh/full/
      (stále neumím vložit obrázek, prý je snad na to potřeba bronzový status,...hodil jsem tam všechny lines ať vidíte, že je to vše špatně, nestydím se za to je potřeba si to přiznat)

Jak je vidět porážím NL50 s nějákejma 4bb/100 je zde tedy mnoho prostoru pro zlepšení konkrétně jsem již začal na odstraňování nějákých leaks, které mi byly vytknuty. Navíc VOLUME není také zrovna ohromující budu se teda vymlouvat na zkouškové. :D

:spade: MILESTONE HAND: jojo trefil jsem to a to velmi pomohlo mému červnovému profitu thx stars :P
      :spade: Minulá týden jsem zapnul jeden stůl ZOOMU session jsem končil asi po 15 minutách jelikož jsem musel odejít. Během krátké hry jsem sebral nějáký poty a dostal KK...a akce ZOOM BOOM opět hodila nějáké to přilepšení do cashieru...thx stars again :tongue:
      :spade: Celkově tedy profit na dobrý, ale akcím na stárech je konec a jestli nezačnu něco na té padině hrát tak to příští měsíc bude PUNK !!!

Z JINÉHO SOUDKU

Posilka tak něják chodím, ale vychází mi to jen 2x týdně a do toho teď nedržím jidelníček tak jak bych měl navíc jsem se strašně rozchlastal no až hamba smashičku měl bys to krotit!!!

S kapelou jsme se ve finálovém kole soutěže kapel umístili na prvním místě v kategorii diváckého hlasování (thx fun club) a já jsem vyhrál nejlepšího bubeníka večera. Jako na rovinu říkám byl jsem hodně nadšen, ale za mě tam byli ten večer určitě lepší...no nedá se nic zdělat to šampaňské jsem musel vypít :D :D :D

Stále nemám moc plánů na letní měsíce...rád bych byl trošku akčnější, ale zatím nemám s kým a kam...tento týden se na to zaměřím.

SONG

====================================================
      acceleration123 : na TULce studuju humanitky

Ať se daří gl bez výjimky !!!
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Nerad si dávám nějaké cíle jelikož je často neplním a pak mě to akorát blbne hlavu, ale napíšu seznam od krátkodobých k těm dlouhodobým ať mám zhruba představu kam se chci v pokeru posunout a zároveň je to pro mě hnací motor.

POKER
      1) Do konce léta se vrhnout na NL100 (možná, že již v srpnu tam zkusím shotovat)
      2) Do konce roku NL200 (byla by to nádhera, ale teď je hlavní dostat se na NL100 a udržet se na ní od toho se vše bude odvijet)
      3) Dostat se někdy v budoucnu do podobného projektu jako byla Las Vegas group.(to je jeden z mých snů už od první řádku, kdy kluci blogovali z Las Vegaského prostředí jsem si řekl, že tohle chci zažít)

Z JINÉHO SOUDKU
      Sakra hodně se nudím. Do konce neděle nemám co dělat. Na brigádu chodím tak 2x v týdnu jelikož není moc práce. V pokeru dávám 1-2 hodinové session denně jelikož pokud je to víc necítím se dobře a game jde do ******.

Chtěl jsem vyrazit tento týden na festival POHODA, ale padlo to z různých důvodů. Potom jsem měl plán vyrazit do Chorvatska na Ultra nebo podobnou akci, kterých je tam mrtě NÉÉÉÉÉÉÉÉ zase to nedopadlo. Prostě buď je v tom nespolehlivost mých "kamarádů" nebo vyloženě špatná konstelace hvězd.
      Kdyby měl někdo v plánu z PSgy fora na nějakou z těch akcí vyrazit určitě mě kontaktujte.

SONG

• smash123321
      smash123321
      Bronz
      :spade:O d zítřka vyrážím s bandou po vlastech českých ať vstřebám nějakou tu kulturu. Zakončíme to o víkendu na festivalu http://www.prestenice.cz/.
      :spade: Tím se mi trošku mění plány s volume tak doufám, že až přijedu pojedu si svoje tempíčko.
      :spade: Jinak se snažím zlepšit ve své B-game přesně řečeno hraní více stolů a delší sessions. Zatím se to daří ,ale žádný zázrak. Snad se to časem zlepší. Až se vrátím udělám trošku větší update možná i se i rozepíšu a tripu :P

• smash123321
      smash123321
      Bronz
      POKER
      Vrátím se z tripu pln sil se pustit do bojů na NL50 a za 2 mini session -4bi nice!!! :D Super přivítání hned se dostavil tilt takže vypnout a radši si dám nějaké studie hand a sport a večer to zkusím znovu.

Tohle mě tak točí prostě než odjedu jde vše jak má mám plány uplně si to rýsuju, kde chci v pokeru být. Dám po pár dnech session, která se vůbec nepodaří a nějaká motivace je na nulové hodnotě tohle je prostě na h**no.

Z tripového soudku
      Po delší době jsem viděl Davida Kollera naživo a jsem strašně rád, že měl festivalovou náladu a zahrál pul playlistu od Lucie. Lístky na turné Lucie pro 2014 mám už dávno doma a teď se těším ještě víc.

SONG

• smash123321
      smash123321
      Bronz
      JÁ, POKER A OKOLÍ
      Já si připadám fakt jako dítě přitom OP jasně říká, že tomu tak není. Doma prostě ještě nepochopili, že pokerem si nějákou tu korunu vydělám a je to prostě taková moje brigádka. Mimo to mám ještě jednu brigádu kam chodím celoročně. A studuji VŠ.
      Nene doma to,ale nestačí ...prostě bych měl makat víc a né sedět u PC!!!

Podle mě tohle řeší 15ti letý děti, který poprvé nainstalují klienta a trefí freeroll a tak je mi hloupé se tady ptát, ale myslím, že tím každý musel někdy projít a říct svým rodičům jak to teda všechno je s tím pokerem. Já už se o to nějáký ten měsíc pokouším, ale nene prostě nechápou. Bohužel jsem ve fázi, kdy hraji NL50 a snad v brzké době přejdu na NL100, ale stále ten měsíční profit není takový abych to mohl leavnout někam do podnájmu. Nemá někdo nějákou posvátnou větu??? Díky, které pochopí, že pokerem se dá sem tam něco vydělat?

Pzn.: Jinak celkově to není tak horké jak to píšu, ale občas dojde k nějaké rozepři a tomu bych se rád vyvaroval zjistil jsem, že to má dopad i na psychiku ve hře zkrátka není to ono. Rád bych cítil spíše podporu ze strany rodičů. Díky za každou radu :)
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj :)

zkus se mrknout tady NEZNALOST členů rodiny, něco takovýho se tam řešilo.

Jinak GL :f_cool:
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Přesně to co jsem hledal díky moc :)

Axxius původně napsal
      Ahoj :)

zkus se mrknout tady NEZNALOST členů rodiny, něco takovýho se tam řešilo.

Jinak GL :f_cool:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      jestli tu nl50 beatuješ, tak jim ukaž měsíční graf, kde seš aspon 10bis+ a třeba jim to bude stačit :)