Ahojte mám trial verzi Hem2 a v nedávné době jsem přešel na stránky Party Pokeru, kde mám odehráno zatím cca. 500 hand a HUD se vždy zobrazuje v pohodě. Dnes jsem hrál 0.50s SnG 6max a u stolu seděl hráč na kterého jsem věděl, že v Hem2 z Party Pokeru už mám nějaké handy, ale v hudu u stolu mi to ukazovalo staty pouze na ten aktivní stůl. Poté jsem si své odehrané handy projížděl v replayeru a skutečně na dotyčného hráče jsem již měl nahráno 25 hand, ale u stolu se stále oběvovaly staty z aktivního stolu. V průběhu hry jsem to zkoušel přenastavit, ale na nic jsem nepřišel a také částečně kvůli tomu jsem sesion prohrál X( neboť jsem se to snažil nějak napravit a nevěnoval se hře. Původně jsem hrál na Ipokeru konkrétně na poker 770 a vše v hudu šlo bez problému nevíte někdo co s tím? Už jsem byl rozhodnutý Hem2 zakoupit a také na party pokeru se mi líbí hlavně se mi zde zdají slabší protihráči naž na Poker770 takže v budoucnu bych chtě hrát na Party a používat Hem2, ale jen pokud bude vše fungovat.

PS: Poker tracker 4 už jsem zkoušel, ale taky to neběhalo podle mých představ.

Děkuji za odpovědi.
Petr