Blog Pstruh cili Fish na scene Pokerstar

• PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Registrace: 24.04.2013 Příspěvky: 215
      Tak rozhodol som sa spravit blog po preciteny par blogov na inspiraciu a skusime sa inspirovat cornieho blogom z 50USD na 10000 USD a uvidime ako to pojde

Pociatocny rol na PS je tusim 31 ale dake drobne este mame na PP cca nieco kolo 15 Ecka tak mozno to tam presunem na PS aby bolo cca 50 dolacov na zaklad a uvidiem ako nam to pojde dake hry tam mam uz odohrate ale nieje to ziadna slava hlavne tie suckouty ma vedia obcas vytiltovat :D ked na flope mama 2 krat po sebe nuts dostaneme sa do all inu a na T a R dojde superovy karta :D

Takze hadam to uz pojde lepsie zakladne ciele budu do nasledujuceho tyzdna

:diamond: Co znamená Big Stack Strategy?
      :diamond: Jak hrát před flopem
      :diamond: Jak hrát po flopu
      :diamond: postovat handy do fora

S clankami budeme pracovat do nasledujuceho tyzdna a drzat sa ich pokial sa hra nezlepsie a po dalsom tyzdny pridat dake clanky z Bronze sekcie ale uvidiem ako na tom budeme predovsetkym drzat sa ABC game a hlavne netiltovats sa na suckoutami alebo beatbeatom aj ked ho mame 2 krat po sebe :f_biggrin:
  • 13 odpovědí
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Registrace: 02.09.2012 Příspěvky: 308
      Ahoj, potkávám tě na FR ZOOMu :)
      River ja na ZOOMu zakletej po tom co máš na flopu nuts :f_cry:
      Hodně štěstí v challenge a ať to točí, ale ne proti mě :D
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      To mas rech Zoom nezapinam vcera ma islo ..... 3 krat nust a 3 krat v .... a potom este tocka KK samozrejme do AA cize uz idem len pomalicky 6 stolov FR na NL 2
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj,
      chtěl bych tě poprosit o vložení BLOG: před název blogu.
      Stačí to upravit v prvním příspěvku :)

Díky a GL
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Upravene
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Takze zajtra zaciname trosku som si bol zapinkat a je to tam o hubu na tej NL2 hlavne tie suckouty :f_biggrin:

Takze pociatocny roll: 50 USD aj dake centiky
      Clanky nastudovane a este zajtra pred hrou precitame este raz plus kukneme dake videjko ak bude cas tak drzte palce :s_love:
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Takze zaciname pozitivnym songom ACE OF Fishispades :

• PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Tak idem trosku reportovat moje hranie myslim ze sa snazim hrat ABC poker obcas asi trochu aj niti :f_biggrin: ale ked nie som isty lepsi fold ako byi in v .... u fisi

Tak tu pripajam graf nic tak nepotesi ako ked je zlta krivka nad zelenou :s_confused:

No ale ideme dalej to na grafe je vidiet ze som mal tam 3 spoty kde na T som bol favorit ale supertrafil ten par outov na R co mal

Takze hlavu hore a ideme dalej pracovat nasvojej hra sice vcera som skoncil v minuse uz ani necem moc pozerat na profit atd ale celkovo az na par spotov myslim ze s gameskou som bol celkom spokojny ale to je len moj nazor mozno som to hral ako megafish s VPIP 110 :f_grin:

PS: daco na potesenie

PS2 : Never take money from a Panda :f_biggrin: beter thake money from a Fish :f_p: a od pandy pri stole si odsadneme lebo to moze byt ...
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Registrace: 02.09.2012 Příspěvky: 308
      Ahoj, jak se daří? Nějaká aktualizace? :)
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Aktualiza ce bude zitra ale deto celkom fajn zvysili sme volume zajtra postnem graf a daco popisem
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Hlasim sa ted s updaitom za mynule obdobie cize sekcie ako bronz clanky precitane aj dake z sekcie silver co som rad taktiez pozrete dake videa na FR od Bogdana a ine a pravidelne sledovanie coachingu twina, dalej postovanie hand do Hj a obcasne komentovanie

Co sa tyka mojej hry hram 9 stolov denne sa snazim nahrat cca okolo 1000 hand dakedy je to viacej dakedy menej ale my to celkom vyhovuje tento pocet stolov a ruk.
      Musim popracovat na sizingu ked mam handu obcas sa my zda ze malo raisujem alebo betujem a superovy obcas prisudim silnejsiu ruku ako ma asi moj leak ale snazim sa hrat abc a priamociaro ked mam handu betujem raisujem atd taktiez by som mal popracovat na 3betoch lebo 3 betujem strasne malo

Pripajam graf:
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      No ak osa uz stava pravidlom ze ked updajtne mgraf tak hned idem dolu :D dnesna sesion po updajte - 5, 4 dolaciky asi budem zachvilu paranoidny :D

• PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Tak je cas trosku update co sa tyka hry pokracujem a snazim sa ABC ked mam betujem ked nemam give up
      Denne odohram asi 3000 hand od minuleho grafu sme bankrol navysili o cca 6 az 7 byi inov takze sa hralo celkom fajn dobre foldy a pockat na dobre spoty lenn vcera prisel pekny den kde sme odpalili 3 buy ini standartne preflop AA do 2 hracov a nevytocime s KK chytame set a super trafi out na strait dalej mame set tocime a superovy pride s AA na R 3Q a my vyssi fulhouse :f_biggrin: no co narobime skusime to prebit volume ahadam zacneme aj my tocit takze GL pridam aj graf neskorsie GL pri stoloch
    • PstruhDuhovy
      PstruhDuhovy
      Bronz
      Tak je tu dalsi update na hre je stale co zlepsovat ale od piatku ma to dako reze mam pekny swing :D z 90 na 77 dolacov bud dojde na river runer runer alebo proste ma to sucke na T no nic asi len hlavu hore popracovat na hre
      A obcas necalovat hero caly s AA alebo KK na R ked mister fisi to tam pushne :D