BLOG: Z $600 na $1500 +

• MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Registrace: 05.05.2013 Příspěvky: 189
      Zdravím všechny hráče,

Jmenuji se Michael, je mi 18 let, pocházím kousek od Liberce a jsem ještě student.
      K pokeru jsem se dostal asi ve 14 letech, kdy jsem hrál s kamarády o drobné, hned po dovršení 18 let jsem zkusil pár live turnajů a nějakou CG. Taky jsem zkusil i online poker na paradise poker ale co si budem povídat stojí to tam za nic :D .

Nedávno jsem se rozhodl že to s pokerem zkusím vážně, už mě přestalo bavit někam vložit 50 dolarů a hned při nějaké výhře zase vybírat a zůstat pořád na stejných limitech.

Rozhodl jsem se že si otevřu účet na Pokerstars.com, který si tracknu přes PSGY a využiju 600 USD za první vklad.

Začnu hrát MSS, která mi příjde do začátku lehčí a co jsem se dočetl tak je i větší RB.

To je zatím vše, ozvu se až provedu vklad a začnu hrát.

Za veškeré rady budu velice rád a všem přeji hodně štěstí!
  • 27 odpovědí
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Ahoj ať se ti u nás daří.
    • Danik123456
      Danik123456
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 400
      Ahoj,

ať se ti daří. Ten first depositor bonus je určitě fajn, ale dej si bacha ať moc na něj zase nespoléháš. Přece jenom když nebudeš alespoň na nule z normální hry, tak tě žádné promoakce nespasí a dlouhodobě bude na tom špatně. Držím palce, ať se daří. Na jakém limitu budeš začínat, když si si depositnul 600 USD?

Mluvím z vlastní zkušenosti:-)
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Díky za radu určitě si dám pozor a budu se snažit to brát jen jako BONUS a né vydělaný peníze.
      Začnu na NL 5 FR kde chci nahrát alespoň 20k hand.. pro mě to bude tak týden.
      A jestli budou výsledky dobrý tak se chci co nejdříve posunout na NL 10 abych dosáhl lepšího statusu, ale uvidíme jak to půjde.

Ty hraješ kde ?
    • Danik123456
      Danik123456
      Bronz
      Jojo myslim ze NL5 je dobra volba. Drzim palce at se dari. Hm 20k hand za tyden to je docela ambiciozni plan. To ja davam s praci tak maximalne 4k za tyden. Ja ted hraju na WillHillu, protoze to byla jedna z mala heren, ktere jsem si mohl tracknout pres PKST. Aktualne hraju NL4, ale doufam, ze pujdu co nejrychleji nahoru limity.
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Chtěl bych se zeptat jaký tam je hráčský pole kolik je online lidí ve špičce a kolik mimo.. popřípadě kolik je otevřených stolů u NL 5 a NL 10 najednou.
      A jak nabízejí ten BONUS tak je furt asi méně výhodnější než na pokerstars vid ?
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Co se týče bonusů, tak si myslím že to je lepší. Je tam VIP system a podle něho si pak kupuješ balíček peněz. Pokud jsi nováček a narakuješ za týden něco slušnýho tak získáš peníze. Já dostal asi už 15 dolarů za měsíc, což ti na PS určitě jen tak nedají. Tohle platí tuším 3 měsíce. Pak deposit bonus. Freetickety do turnajů. Je tam toho dost. Hlavně budeš mít rychlejší statusy na na PSGY.
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      ale co jsem tak koukal tak u Williamu maž za 425 bodu 5 usd a 25 bodů máš za 1 USD raku to si myslim že má pokerstars výhodnější..
    • Danik123456
      Danik123456
      Bronz
      No vychazi to tesne. Pokerstars ma 33% rakeback za first deposit, WillHill ma okolo 30%. Ale jak rikal Gutteres, na WH je jeste ten zebricek z ktereho se daji 3 mesice take zdimat hezke penize.

Co je bez diskuze, Pokerstars ma nejlepsi software, nejstabilnejsi a nejpropracovanejsi vcetne mobilni aplikace. Je to na tobe, vsechny herna tady maji specialni vlakna s popisem vyhod a bonusu, tak se sam podivej co je pro tebe nejlepsi.

Co se taky traficu, tak muj nazor je, ze je to dost jedno. Na Pokestrarech, na Party a na iPokeru (soucasti je i WillHill) bude vzdycky dost stolu.

Jeste poznamka na konec - dej si pozor ze te first deposit bonus musis vyclearovat vzdy do urcite doby, jinak propada.
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Pro začátek jsem zkusil pokerstars, snad to bude dobrá volba. Jinak s tím RB jsem si to pročetl ale díky za rady ;)
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Zdravím,

Dneska jsem provedl svůj první vklad a to 80 USD. Nyní začínám hrát na NL 5 FR a zbývá mi ještě vložit 520 USD ( půlku vložím cca za měsíc a druhou na konci období pro vklad )

Cíle na měsíc květen :

- dosáhnout status SILVERSTAR
      - navýšit BRM

- studovat

To je zatím vše, další update bude po nahrání alespoň 5k hand.

Přeji všem GL!
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Menší update:

Hand: 1300
      VPP: 22
      Stav: + 4,7 $
      BRM 84,7 $

Nějaký špatně zahraný handy jsem postnu dýl, teď musím ještě hrát :D
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Sobota úspěšně zamnou :)

Hand: 2 641
      VPP: 42
      Stav: + 22 $
      BRM 102 $

Snad to takhle půjde i dál :) všem přeji GL :)
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Zdravím, tady dosavadní gráfek :)

Uploaded with ImageShack.us
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Zdravím,
      mam tady další grafík.. připadám si jako na houpačce, často prohrávám KK do AK a podobně snad se to zase otočí.

• Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      MichaelPasek původně napsal
      Zdravím,
      mam tady další grafík.. připadám si jako na houpačce, často prohrávám KK do AK a podobně snad se to zase otočí.

hehe.. to znám... mám lepší houpačku :tongue: :
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      to koukám.. :D
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Ahoj,

Poslední dva dny bych radši celý smazal, zkusil jsem hrát HU SNG ikdyž vím že to není moje parketa a pořád jsem věřil, že vyhraji. Celou dobu to bylo jako na houpačce jednou nahoře potom zase dole.

Nakonec jsem se zastavil na 67 dolarech a nastavil si blokaci na hraní SNG, aby se to už nemohlo opakovat a mohl se plně věnovat jen CASH game.

BRM: 67,63 USD ( - 13 USD)
      VPP: 256
      RB: 10USD

Jsem na sebe hodně naštvaný, že jsem se neovládnul, ale věřím že to vytáhnu nahoru.
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Ahoj :)

po delší pauze se zase ozývám, neměl jsem teď moc času na hraní kvůli škole a přes víkend práce, ale i tak jsem něco málo nahrál a zkouším se posunout na NL 10.

- graf NL 5 květen

- graf NL 10

STAV:
      :spade: 104 USD
      :spade: 447 FPP
      :spade: Chromestar
      :spade: 20 USD reload bonus

silverstar jsem bohužel nedosáhl z důvodu málo času.

Cíle na červen:
      :diamond: udržet se na NL 10
      :diamond: silverstar
      :diamond: navýšit BRM
      :diamond: protočit zbývající část RB ( 60 usd) a vložit další dolárky

To je zatím vše, všm přeji GL
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Bronz
      Ahoj, tak se zase ozývám.. teď si nemůžu vůbec stěžovat hodně posílila můj BRM share handa 100bth díky které jsem dostal cca 90 USD.

Můj BRM:
      :club: 234 USD
      :club: FDB: 40 usd vyclearováno
      :club: VPP: 690

Stále hraju NL 10 FR , kde mám odehráno cca 19k hand se ziskem 32 dolarů.
    • 1
    • 2