Pop-Up okno PT4

• Netsitte
      Netsitte
      Basic
      Registrace: 13.07.2011 Příspěvky: 24
      Ahoj,
      víte někdo jak se dá aktivovat v PT4 pop-up okno tak aby se při pouhem najetí myši na konkrétní stat otevřelo pop-up okno pouze s konktrétní statistikou např PFR ?
      Funguje mi to pouze tak, že když kliknu myší na HUD tak se mi otevře kompletní pop-up se všemi statistikami.
      díky :)
  • 8 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Stříbro
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,288
      Cau,
      me to teda funguje tak, že najedu myší na statistiku a otevře se okýnko s pár detailama - třeba název statistiky, počet např 70 ze 100 místo procent, počet v téhle session...

Nebylo třeba nic nastavovat.
    • Netsitte
      Netsitte
      Basic
      Shamway99 původně napsal
      Cau,
      me to teda funguje tak, že najedu myší na statistiku a otevře se okýnko s pár detailama - třeba název statistiky, počet např 70 ze 100 místo procent, počet v téhle session...

Nebylo třeba nic nastavovat.
      A když najedeš třeba na stat FPR ta se ti zobrazí okno i z kterých pozic otvírá apod?
      Já když najedu např. na PFR tak mi to ukazuje pouze něco ve stylu: This session (18/144) ale nic víc se nedočtu. Nic co se týče pozic apod.
      Musím tak kliknout na HUD a dohledávat to v kompletních tabulkách.
      Spíš si říkam jestli není něco potřeba zaškrtnout v nastavení.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      bez klikania to nepojde. bohuzial.

co chces vidiet po kliknuti sa nastavuje v HUD profiloch. ak ta bude zaujimat nieco konkretnejsie, tak sa spytaj. je to dost komplexna tema.
    • Netsitte
      Netsitte
      Basic
      PumaPerez původně napsal
      bez klikania to nepojde. bohuzial.

co chces vidiet po kliknuti sa nastavuje v HUD profiloch. ak ta bude zaujimat nieco konkretnejsie, tak sa spytaj. je to dost komplexna tema.
      Ahoj a díky za reakci.
      S tím klikáním si nejsem jistý.

Je pravda že se softwarem teprve začínám, ale když jsem sledoval třeba videa kde popisují funkce HEM tak stačilo myší najet v HUDu např. na číslo Stealu a objevilo se okno jenom stealu kde bylo vidět z jaké pozice hráč stealuje, cof bb, sb apod a tím se dalo jednouše a rychle vidět pouze tu statistiku kterou potřebuješ, bez klikání a složitého hledání.

Ale tohle mi u PT4 nejde.
      Musím na HUD kliknout a otevře se mi kopletní okno všech statistik a v tom pak musím hledat tu co potřebuji.

Myslím si že takhle by to nemělo být a mělo by to fungovat tak jak jsem psal o tom HEM.

Pokud to tak u PT4 nejde tak bych byl celkem vytočený a asi bych psal na suppport co jsem si to vlastně koupil :)
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      Ahoj,

je pravda, ze ty staty, ktery se ukazujou po najeti mysi, nejsou v soucasny dobe menitelny. Jsou tak jak jsou.
      Nicmene je moznost nastavit ruzny pop-upy po kliknuti na konkretni statistiky v HUDu - ty si ale musis nejdriv v editoru vytvorit.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Netsitte původně napsal
      ..ale když jsem sledoval třeba videa kde popisují funkce HEM tak stačilo myší najet v HUDu..
      to si ale pozeral uplne iny software uplne ineho vyrobcu ;) v PT4 to zatial mozne nie je a popupy sa daju robit len cez klik. samozrejme nemusis tam mat velku tabulku, ale mozes si tam sam dat co ta len napadne.
    • Netsitte
      Netsitte
      Basic
      A můžete mi prosím někdo napsat přes jaké nastavení v PT4 to vytvořím?
      případně kdyby bylo nějaké instruktážní video s touto problematikou, tak by to bylo super.
      S PT4 začínám a HUD už jsem si nastavil tak jak chci, ale potřeboval bych nějak vyselektovat ty jednotlivé staty.
      TAkhle když je to v jedné hromadné tabulce, tak je to hrozně nepřehledné.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      custom HUDy sa vytvaraju v HUD profile editore. zaklad je taky, ze si v table groups vytvoris stat, ktory chces mat v HUDe na stole, ktory vidis stale pri hre. potom mu v item properties priradis pod riadkom "popup" ten popup, ktory tam chces mat. tieto popupy sa vytvaraju v zalozke popupgroup.

este pripomeniem video, ktore ma PT4 v sebe. ako si mozes vsimnut na screenshote vlavo dole v cervenom ramceku taky otaznicek v zelenom kruzku. tak ked na to kliknes, tak sa ti pusti video ohladom vytvarania HUDu. v celom softwari su tieto otazniky na monohych miestach. neboj sa ich pouzit.

nieco malo informacii najdes aj tu https://www.pokertracker.com/guides/PT4/hud/advanced-hud-guide

nie je to zloite, len sa s tym chce trochu pohrat. pripadne mozes vyskusat HUD, ktory uz vytvoril niekto pred tebou: https://www.pokertracker.com/custom/hud , pripadne akykolvek, ktory najdes na nete. cez options/import profile v hud editore.