moneybookers

• eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Registrace: 18.11.2011 Příspěvky: 136
      Ahoj,

mám založene moneybookers už dělší dobu, ale nikdy jsem neudělal přez něj vklad, ani neposlal peníze. Přesto kvuli jedné výhře ( nebudu jmenovat) mám na skrillu 200 kč, ale nemůžu tyto finance převést na poker, jelikož pro ověření chcou, abych dobyl min. částku z banky, aby si to ověřili. Bohužel banku ten nemám přístupnou a acc zablkokovaný.

Je nějaka možnost, jak to uvést do pohybu, abych si ty 200 mohl někam depositnout na poker ?

Děkuju Majkl :]
  • 3 odpovědí
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      pokud by byl někdo ochotný, dát mi to dohromady, tak bych byl moc rád :)

tohle mi to píše:

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Skrill (Moneybookers) account via bank transfer.

:tongue:
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      opravdu bych si ted potřeboval někam depositnout 10 doláčů a asi bych využil hernu PKR.com. Ano, vím, je to nic moc herna, ale to co mi přišlo na mejl jako nabídka, nemohu odmítnou

:club:

Hi Michal,

Badbeat Exclusive Mega Deal with PKR Poker

PKR Poker are offering an exclusive MEGADEAL to all Badbeat Affiliated PKR Players who make their first deposit throughout the month of June.

Simply make a minimum deposit of $10 (or more) using the bonus code BBMEGADEAL and you will receive ALL of the following in return:-

- 1,000 PKR Points
      - 1 x ticket to the '$20,000 GTD Mini Masters' tournament worth $6
      - 6 x Premium Freeroll tickets
      - $10 cash*
      - 1 x $12 ticket for entry to any Sit & Go or Scheduled Tournament*

z toho bych dokázal snad vybudovat roll na sitka a jít třeba na pokerstars.

takže bych byl vážně rád, kdyby mi někdo co nejdříve pomohl.

děkuju =)
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      eneabeats původně napsal
      Ahoj,

mám založene moneybookers už dělší dobu, ale nikdy jsem neudělal přez něj vklad, ani neposlal peníze. Přesto kvuli jedné výhře ( nebudu jmenovat) mám na skrillu 200 kč, ale nemůžu tyto finance převést na poker, jelikož pro ověření chcou, abych dobyl min. částku z banky, aby si to ověřili. Bohužel banku ten nemám přístupnou a acc zablkokovaný.

Je nějaka možnost, jak to uvést do pohybu, abych si ty 200 mohl někam depositnout na poker ?

Děkuju Majkl :]

Ahoj,
      tvůj dotaz tady zapadnul, protože jsi ho nenapsal do správnýho vlákna a žádný moderátor ho nepřesunul. To vlákno se jmenuje "Skrill (Moneybookers).
      K tvýmu dotazu asi toto: Skrill na poker je lepší mít v dolarech ( možná v Eurech), ale né v CZK. Jde to změnit. Už se to tady někde řešilo. Založit bankovní účet a poslat na Skrill nějakou malou sumu není žádný problém. B.ú. se ti hodí vždycky. Nebo založ b.ú., pošli na Skrill peníze a pak zase zruš b.ú. :D . Např. já používám Fio banku a tam by jsi měl tyto 3 úkony zadarmo :D (v bance by na tebe ale možná chvíli divně zírali).