100$ into AAgayAA

• AAgayaa
      AAgayaa
      Basic
      Registrace: 06.06.2013 Příspěvky: 1
      Cauves grinderi a grinderky, jsem tu novy a tato stranka me opravdu ohromila, tak jsem se rozhodl zde zalozit svůj blog o té své pokerové cestě.
      Bohužel jsem PokerStrategy našel až poté, co jsem se zaregistroval na PokerStars, a tak zde nemohu sbírat bodíky, což mne trochu zamrzelo.
      Ale teď už k věci.
      Začínám s bankrollem 100$ a hraju zoom plo10.
      Můj cíl je dodržovat na micro limitech brm 10bi na daný limit, pro pozdější limity budu poté samozřejmě hrát více sejfy :f_cool: .
      Nechci zde uvádět svoji přezdívku, protože byste okamžitě u stolu poznali, o jakou fish se jedná a obrali byste mě o všechny $ =) .
      Samozřejmě se budu snažit přinášet aktualizace a reporty každý týden, k tomu počítám i grafy.
      Jen si teď nejsem jistý, jestli HM přečte i zoom handy nebo jak to je, protože handy odehrané na zoomu nemohu najít.
      Kdyžtak mlžete klidně poradit :) budu jenom rád.

:diamond: Mé nějaké dlouhodobější cíle jsou do konce prázdnin grindit plo50 se safe rollem a možná se tam usadit na delší dobu.
      :diamond: Co se týče krátkodobých cílů, tak mým prvním cílem je co nejdřív se vyšplhat na 250$ a přejít na plo25.

:spade: br: 100$
      :spade: stakes: plo10

Jestli máte k blogu nějaké připomínky, jestli vás to nudilo či pobavilo, tak mi napište do komentářů :) budu rád.
      :s_love: GL all :s_love:
  • 1 odpověď