BLOG: "Stanleyho CG blog"

• StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      Registrace: 29.12.2012 Příspěvky: 95
      Nazdar všetci pokroví nadšenci. Už dlhšiu dobu to tu sledujem, a tak som sa rozhodol že aj ja si jeden taký blog založím

Takže VITAJTE na mojom blogu  

Snáď mi to vydrží čo najdlhšie, aj keď nezaručujem ako dlho ma to bude baviť. Ale plán je taký že raz za týždeň by som chcel niečo sem postnuť, updatovať a tak. No uvidíme.

Na úvod začnem len tak zľahka, takže sa predstavím. Moje meno je Stanley, ešte pár mesiacov budem mať 27 rokov, žijem a pracujem v Bratislave. Mám vyštudovanú Ekonomickú univerzitu a momentálne pracujem v štátnej správe. Takže ztoho vyplýva každodenné ranné vstávanie a keď k tomu prirátam príjemné (priateľka, posilka, atď) a menej príjemné povinnosti, tak čas na poker mi zostáva až večer a cez víkendy. Ale tých 20-25 hodín týždenne by som pravidelne mal dávať v pohode.

Dôvod založenia blogu je asi taký, žeby mi to mohlo pomôcť spolu s HJ forom posunúť sa vo svojej hre ďalej.

Keďže úvodný post v mojom blogu sa nezávratnou rýchlosťou blíži ku koncu a ja som vlastne vôbec nespomenul čo to hrávam, kde a ako. Takže hrávam CG a momentálne NL4 SH na WPT. Momentálne trošku stagnujem, ale verím tomu že sa to čoskoro zmení.
      Takže na dnes by to bolo všetko, a snáď sa s niektorými s Vás budem odteraz pravidelne stretávať v HJ fóre do NL5,kde by som chcel začať aktívne pôsobiť a postovať problematické ruky.

Do skorého čítania priatelia.

PS: ak by to niekoho zaujímalo, tak najbližšie tu napíšem niečo o mojej doterajšej pokrovej „kariére“, možno o BR – nechajte sa prekvapiť ;-)
  • 15 odpovědí
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      Ahoj

tak ako sa ti darí? :)

občas ťa stretávam na stoloch (a mám ťa označeného ako rega :s_cool: )
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      Zdravas všetci

takže po týždni sem hodím menší update.

Tento týždeň sa niesol v znamení slabšieho volume (návšteva rodičov) čiže odohraných zhruba 17hodin, 5200 ruk a výsledok +58$ - čiže spokojnosť.
      inak som to tu ešte nespomenul, hrávam 4-6 stolov - podľa situácie na stoloch a množstve rýb. Posledný týždeň som sa snažil zameriavať čo najviac na tableselekciu a mať správnych hráčov po správnej strane a výsledok je pozitívny len som mal pociť že sa mi stoly až príliš často rozpadajú. Nebyť TST tak by som bol asi stratený.

ináč funguje vám rozšírený editor? resp. používate rozšírený alebo štandartný editor? mne tu vyhadzuje stále dajaký error keď chcem prepnúť do rozšíreného editoru, prvýkrát mi to išlo a teraz nie a nie to rozchodiť. A taktiež mám problém s vkladaním obrázkov takže dnes žiadne nebudú :-( Hodil by sa dajaký tutorial alebo návod na rôzne funkcie na fore. (ako vkladať obrázky, spoilery, atď) Môžno že aj je, len som ho nenašiel

takže kým nevyriešim tieto technické problémy ohľadom fóra tak nemá zmysel sa tu rozpisovať.

Toť všjo zatiaľ. Majte sa.
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      hellou :s_smile:

s menším opozdením sem hodim update za posledný týždeň.

Odohraných: 16,5 h., 5695 rúk a výsledok +24$.
      S volume som spokojný čiastočne, cez týždeň to bolo fajn - odohral som celkom dosť. Cez víkend to bolo slabšie aj keď čas nato bol, ale vždy sa našlo niečo čo som uprednostil pred hraním pokru.
      Za minulotýžňový profit vďačím vlastne iba môjmu novému darcovi dolárov, ktorého som objavil asi pred 2 týždňami. Verím tomu že ho hráči hrajúci NL4 SH na PP veľmi dobre poznajú. Keby náhodou nie tak kuk:

momentalne sa snažím prisadnúť na každý stôl keď hráva, a to jedine keď mám priamu pozíciu na neho pretože hrať s ním OOP pri jeho maniakalnom štýle je ťažko ziskové. Stačí keď sa trošku vytiltuje a nemá problém 30minúť dávať all in s ATC. Takže stačí vychytať a doláriky sa sypú :f_love:
      Minulý týždeň sa mi stala taká zaujímavá situácia s ním: dostal som 2x AA na ruku na dvoch rôznych stoloch vždy jednu handu potom ako leftol stôl, tak som bol trochu smutný lebo 2BI+ by určite potešíli.
      Okrem toho v hre proti ostatným hráčom, či už regom/fishiam som bol tak B/E takže tu sa musím zlepšiť, hlavne zbytočne necallovať až do riveru.

Na čom chcem v najbližšie zapracovať, je robenie si poznámok na hráčov pretože to dosť flákam a uvedomujem si že je to veľká chyba, pretože poznámky mi v budúcnosti určite uľahčia rozhodovanie v určitých situáciach. Tuším že BogdanPS má také jedno video na robenie poznámok, ešte som ho nevidel, len podľa názvu súdim. Takže určite plánujem si ho kuknúť. A ešte je na PSGY strategický článok na robenie poznámok takže ten si tiež plánujem tento týždeň poriadne naštudovať.
      Prípadne ak sa niekomu bude chcieť a bude taký ochotný (teda, ak tento blog niekto vôbec číta) tak by som bol rád kebyže mi sem postnete dajaké vaše vzorové poznámky aké si vy robíte, dajaké základné prípadne najčastejšie používané - niečo na inšpiráciu. Bol by som vám veľmi vďačný a možno by to poslužilo nielen mne

A ešte by som chcel začať viac postovať handy do HJ fora, zatiaľ som ich postol "až" 4 tuším :(

a ináč, naučil som sa pridávať obrázky a spoilery ako je vidno, takže spokojnosť :f_thumbsup:

Takže nateraz to je všetko, majte sa.
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      sws všetci

na začiatok hodím update za posledný týždeň:
      - Odohraných: 18h
      - Počet rúk: 5440
      - Profit: + 35,89 $
      Výsledkovo to vytiahla najmä druhá polovica týždňa spolu s víkendom, kde sa mi darilo nad očakávania a svojimi dolármi do môjho bankrolu prispel aj môj hore uvedený sponzor :) S volume nie som až tak spokojný, najmä v nedelu sa mi dajak do toho nechce (pomohlo tomu tiež neskoré vstávanie, F1, TdF ) + couching Bodgana, čiže toho času nebolo dnes veľa. Ale celkovo som s týmto týždňom spokojný, až na nedostatočné postovanie do HJ fóra.

Zhrnutie mesiaca jún:
      - Odohraných: 88h
      - Počet rúk : 26975
      - Profit: +118,90
      Zatiaľ sa jedná o môj výsledkovo najlepší mesiac, takže som viacmenej spokojný a to hlavne z jeho druhou polovicou. S volume až tak spokojný nie som, myslím že 30000 rúk by som mal v pohode zvládať za mesiac a zhruba tých 100 hodín.
      Taktiež sa mi tento mesiac podarilo stiahnuť všetky PSGY videa z kategorie NL BSS a Psychologia so statusmi basic, bronz a silver a určitým spôsobom ich prehľadne zatriediť aby som sa mohol vzdelávať aj bez prístupu k netu. Ináč videa zaberajú cca 23 Gb.
      A začal som pracovať na svojom notes-poznámkovom systéme, už mám určitú predstavu a v priebehu júla by som to chcel dokončiť. Škoda že nikto nezareagoval na predchádzajúci post ohľadom vašich notes aké si robíte. Takže buď je to dajaké top secret duševné vlastníctvo alebo tento blog nikto nesleduje.

Ciele na júl:
      :spade: minimálne 30000 rúk
      :spade: odohrať 100h
      :spade: doriešiť notes-poznámkový systém
      :spade: nastaviť si pop-upy
      :spade: začať si nahrávať couchingy
      :spade: spraviť si review za mesiac jún a kuknúť kde mi najviac utekali $
      :spade: postovať do HJ fora, aspoň 30 rúk, prípadne sa zapojiť do súťaže čo tam prebieha.

Mimo pokrové ciele
      :heart: prečítať dajakú knižku, keďže predtým ako som sa začal serióznejšie venovať pokru som čítaval celkom dosť. (najmä fantasy: prečítaná seria o Zaklínačovi, WoW knižky, Odkaz dračích jazdcov, knižky Terryho Pratchetta atď ale taktiež klasická literatúra) Pravdepodobne to bude Hobbit, ktorého mám objednaného z Martinusu - snáď príde čoskoro.
      :heart: zohnať novú stoličku/kreslo, lebo kebyže vidíte načom teraz sedávam - je to des, a určite EV- . Možno to niekedy sem postnem
      :heart: začať vykonávať dajakú pohybovú aktivitu. Toto mám v pláne od 7.7. kedy sa vraciam z návštevy od rodičov.

To je asi všetko, predsa len je už pokročilá hodina a zajtra my pracujúci vstávame opäť raz veľmi skoro, takže majte sa pekne o týždeň sa čítame znovu.
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      nazdar
      tento týždeň by sa dal nazvať skôr nepokrový ako pokrový - 4dni sa mi nepodarilo zapnúť pokrového klienta takže volume je žalostné :(
      odohraných: 2862 rúk, 9,3hod. - profit +13,18$ (mohol by byť o 5$ vyšší ale odpálil som jeden BI na fast forwarde AA<99, pretože mi prišla akcia, že ak nahrám 3WPT body, tak dostanem neskutočné 3$. Takže v konečnom dôsledku som z tejto akcie 2$ v mínuse)

tento týždeň sa musím pochváliť: od posledného update som nesledoval cashier ako natom som, až teraz - tento postup sa budem snažiť dodržovať aj v budúcnosti aj keď niekedy po session je to také hádanie a spomínanie na výherné/prehraté spoty a odhadovanie ako natom som :)

taktiež sa mi podarilo okomentovať asi 5hand v HJ fore a tuším v jednej alebo dvoch som sa trochu trafil do nazoru HJ :)

tento týždeň musím zamakať na volume aj keď je už jasné že mesačné plány 30000hand a 100hodín po tomto týždni sú viacmenej nerealne. taktiež začať už konečne postovať handy do HJ fora a prípadne niektoré aj hodnotiť.
      Chcel by som si raz do týždňa začať robiť poriadne session review, kde sa pozriem na situácie kde som bol v hre a kde bol pot vyšší povedzme ako 25bb (toto číslo možno upravím) a v prípade nejasností postovať do HJ fora spolu s označenými handami.
      Taktiež plánujem tento týždeň zakúpiť original HM2 low stakes a TST low stakes, keďže už takmer 4mesiace využívam trial verziu a je to tak trochu nepraktické - čiže minus 80$ z BR ale veľmi sa ma to nedotkne keďže BR na NL4 mám dosť luxusný.

Začal som rozmýšlať nad určitým motivujúcim systémom, stanoviť si povedzme ciele na celý mesiac (pokrové, nepokrové), bodovo ich ohodnotiť a prípade dosiahnutia určitého množstva bodov by som mal nárok na odmenu. Takže mám zatiaľ rozrobené: systém robenia poznámok, pop-upy a tento systém. Dúfam že sa mi podarí aspoň niečo tento mesiac dokončiť.

a ešte plánujem od zajtra vykonávať 3x do týždňa športové aktivity a upraviť životosprávu - takže držte palce

to je momentálne všetko, majte sa pekne a nech to točí
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      hellou

vlastne ani nie je čo updatovať, odohrané skoro nič: cca 5 hodín, 1400hand, výsledok +8$ - (z toho jednu hodinu som hral iba preto aby som si ponastavoval hud - nakoľko som preinštalovával windows, tým pádom aj HM2 a zabudol som zálohovať hud)

jediné čo stojí za zmienku je že mám konečne oficialne HM2 pre small stakes a novú stoličku

snáď budúci týždeň bude čo updatovať, majte sa
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      nazdar

takže po týždni hodím update môjho snaženia. Chcel som to spraviť už včera ale posledná session v minulom týždni mi úplne pokazila chuť niečo reportovať (-15$ čiže takmer 4BI v mínuse) ale ináč sa nemôžem veľmi sťažovať za minulý týždeň:
      odohraných 19h, 6200rúk, profit +29,39
      - s volume som celkom spokojný, tých 20h týždenne je asi tak maximum čo môžem tomu venovať ako pracujúci človek.
      - s profitom som viacmenej tiež spokojný, keď zoberiem do úvahy že ma tento týždeň vôbec nepodržali najsilnejšie štartovné kombinácie (len tak pre zaujímavosť na jednu AA som priemerne vyhral 5bb a na KK 3bb) ale ťažkú hlavu si z toho nerobím, keďže určite z dlhodobého hľadiska to naberie ten správny smer. Aj keď sa musím priznať že niekedy v strede týždňa keď som videl na ruke rakety tak som vôbec nemal dobrý pocit.

začal som robiť na svojich pop-upoch, zatiaľ sa mi podarilo vytvoriť "až" jeden a to 3b. takže tento týždeň je v pláne v tom pokračovať.

hlavne čo sa budem snažiť dodržiavať a čo mi zatiaľ vôbec nedarí je postovanie do HJ fóra.

takže tak, majte sa pekne.
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      sws všetci

trošku oneskorene hodím minulotýždňový update
      odohraných: 20h, 6395 rúk, výsledok +5,63 $

- s volume som spokojný, výsledok mohol byť lepší - bolo tam zopár zlých rozhodnutí, ale nič sa nedeje - ide sa ďalej. Celý týždeň som bol viacmenej B/E až na jednu 3BI plusovú a jednu 3BI mínusovú session. Esá tento krát podržali, naopak KK, AKo, AKs skončili v červených číslach :s_mad: Celý týždeň sa opakoval scenár ja PF izolujem rybu, pasiv ryba call, ja bet F, bet T na FD boarde a R sa samozrejme doplní a ryba páli AI - a takto to šlo dokola. :s_cry:
      V sobotu ako dôsledok nedostatku dobrých stolov na NL4 som skúsil NL10, dal som tam okolo 200h a musím priznať bol som dosť money scared. Dopadlo to ale fajn + 0,5 BI, takže vlastne vďaka tomu som skončil minulý týždeň v zelených číslach. Už sa neviem dočkať keď sa konečne tam prepracujem, stolov je tam niekedy aj 2x viac ako na NL4 a predpokladám že aj viac rýb podľa toho čo som videl/čítam. Pomaly ale isto sa tam blížim

Postol som zopár rúk do HJ fora a aj som okomentoval niečo a dokonca som sa niekde aj trafil, takže spokojnosť. Neviem ako vám ale mne to strašne dlho trvá to tam napostovať, čiže často po večernej session ani nemám čas to tam dávať a na druhý deň keď dôjdem z práce tak radšej pustím stoly. Toto musím určite zlepšiť a snáď sa budúci mesiac zapojím aj do losovania.

Inak som si všimol že na PP sú najlepšie dni pondelok-štvrtok, veľa stolov a dosť rýb. Cez víkend je to horšie.

To je zatiaľ všetko, zajtra končí mesiac, tak ma možno čoskoro čítate opäť kvôli mesačnému reportu. Ale ešte 2dni hrania predo mnou.

Majte sa pekne, GL HF pri stoloch

ešte hudobné okienko :)

• StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      nazdar :s_cool:

update za mesiac júl
      - odohraných 60h
      - počet rúk 19 475
      - výsledok +77,85$

Celkový status: 62% ku crushnutiu NL4.

Ciele na júl:
      :spade: minimálne 30000 rúk nesplnené po prvých dvoch týždňoch odohraných iba 4200h, čiže tam to všetko padlo. druhá polovica bola fajn
      :spade: odohrať 100h nesplnené platí predchádzajúci bod
      :spade: doriešiť notes-poznámkový systém viacmenej splnené. už mám jasnú predstavu.
      :spade: nastaviť si pop-upy. čiastočne spravené, ale mám to už presne premyslené takže v auguste je plán to dokončiť
      :spade: začať si nahrávať couchingy splnené
      :spade: spraviť si review za mesiac jún a kuknúť kde mi najviac utekali $ nesplnené
      :spade: postovať do HJ fora, aspoň 30 rúk, prípadne sa zapojiť do súťaže čo tam prebieha.nesplnené, postnutých možno 15 hand a asi 10 okomentovaných

- takže ako nato kukám, je to dosť bieda :f_mad: - v auguste sa to musí zlepšiť

od posledného týždňového updatu ubehlo len pár dni, takže sa toho veľa nezmenilo. Len mám pocit, že od môjho výletu na NL10, kde som bol fakt vystrašený sa na NL4 cítim oveľa lepšie ako predtým. A celkom zaujímavé sessiony mávam, najskôr +4BI a cítim sa uplne super, na druhý deň -4BI a cítim sa presne opačne, ďalší deň +5BI - takže ktovie ako to dopadne, snád sa to už otáčať nebude ;)

ad Tablescan Turbo
      - určite ho používa resp. mal používať každý kto to myslí s pokrom vážne. Používam ho aj ja, lenže doteraz len nato aby mi naskenoval stoly, hráčov. Stoly si zoradím podľa multitablerov a pripájam sa na stoly kde je ich čo najmenej (0-3) a je na nich dajaká ryba a mám vhodnú pozíciu. Všetko som samozrejme robil manuálne. Dnes cestou v buse som si kukol tutorial na TST a objavil čo všetko tento program dokáže a je to fakt pecka. Takže mám v pláne si nastaviť svoj scoring systém a na základe toho sa automaticky pripájať na stoly. To znamená že musím tento systém dajak vymyslieť, definovať fishky - pravdepodobne rôzne stupne, buddies, regov, shortstackov a obodovať to. Skúsim pokukať po nete na dajaké inšpirácie, ale vtomto som skeptický, keďže predpokladám, že málokto bude sharovať svoj nastavený systém a oberať sa tak o určitý svoj edge nad súpermi. Zatiaľ mám ešte trial ale tuším najnižšia verzia do NL10 stojí 20$ čiže takmer nič. Takže budúci týždeň kupujem túto verziu.

Plány na august - keďže minulotýždňový plán nedopadol podľa mojich predstáv, skúsim to tentokrát ináč. Vymyslel som si bodovací systém za rôzne činnosti a po splnený si dačo kúpim. Keďže hrávam zatiaľ len NL4 a točia sa tam len drobné, takže ani odmena nemôže byť neadekvátna - takže si stanovujem odmenu v rozmedzí 4-5 BI ale v € čiže 16-20 €.

Konkrétne plány na august
      :spade: 30000 hand – za každých 500h 1,5b + 1,5 bonusových bodov za každých 1000h nad plán - 0/90
      :spade: 100 hand do HJ – 1 b za handu + 1 bonusový bod za každé 3 handy nad plán - 0/100
      :spade: 100 hand okomentovaných - 1b za handu +1 bonusový bod za každé 3 handy nad plán 0/100
      :spade: 10 1$ DoN turnajov 10 rôznych dní na herni poker770 kvôli zabezpečeniu silver statusu na PSG – 0/10
      :spade: Dokončiť pop-upy 0/10
      :spade: nastaviť TST 0/15
      :spade: Pozorne pozrieť 8 pokrových videí – 3b za video - 0/24
      :spade: Zúčastniť sa prípadne pozrieť zo záznamu 4 twinnove utorňajšie coachingy – 3b za coaching - 0/12
      :spade: Preštudovať 8 silver strategických článkov - 2b za článok - 0/16
      :spade: Urobiť review za mesiac júl. 0/4
      :spade: stiahnuť všetky nové basic, bronze a silver videá týkajúce sa NL BSS prípadne psychologie. 0/5
      :spade: 4x týždňové updaty na blogu – 2b za update - 0/8
      :spade: 12x pohybová aktivita - 3b za aktivitu -0/36

takže celkovo je to 430b. Úspešné splnenie bude pri dosiahnutí 85 % čiže 365b

celkom vyčerpávajúci update ako kukám :) snáď to niekto dočítal dokonca.

Majte sa pekne, GL HF

hudobné okienko
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      caf všetci

opäť nastal čas na týždňový update:
      odohraných: 5443h, 17hod, výsledok +12,79

- druhá polovica týždňa mi ale vôbec nevyšla, dajak som zabudol na motto: "winning by folding" a veselo som si calloval AI proti fishkam alebo reraisoval na spárovanom boarde s OP a "prekvapivo" to tam vždy mal. No čo už človek sa učí najlepšie na vlastných chybách.
      - začal som pracovať na TST scoring systéme, zatiaľ som si definoval fishky (uplne základné definicie na zaklade VPIP, PFR a bral som do úvahy aj veľkosť stacku), regov, unknown multitablerov. Ešte to ale nie je hotové, treba tam vychytať dajaké muchy. Chcel som to postnúť na forum, že či mi niekto niečo nato napíše, dajaký názor ale momentálne nestíham už. A možno by som mal aj celý scoring system hotový, kebyže v sobotu nehľadám na nete všelijaké inšpirácie a neobjavil na ruskom pokerstrategy celé vlákno asi 130 stranové o TST a celé som si ho prešiel (nieže by som po rusky vedel ale google translator FTW- keby to chce niekto skúsiť tak odporúčam prekladať do angličtiny) a samozrejme že takmer nič čo by stálo zato tam nebolo :f_cry:
      - začal som postovať handy do HJ fora, zatial je tam 10, dnes plánujem pridať dalšie kedže ich mám zopár marknutých
      - okomentovať sa mi zatiaľ nepodarilo nič, pretože je to trošku poslabšie s množstvom postnutých ruk do NL5 - asi už väčšina čo to tam postovala išla vyššie. Prípadne ma predbehne HJ a to potom už nemá cenu komentovať. takže musím vystihnuť správnu chvíľu a ono to pôjde.

to je zatiaľ všetko, majte sa

hudobné okienko
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      hellou

takže hodím menší update za minulý týždeň
      odohraných 4565h, 12h, výsledok +27,11$

- prvá polovica týždňa bola veľmi dobrá, darilo sa aj výsledkovo, aj volume som udržiaval na veľmi dobrej úrovni,
      - druhá polovica bola uplne slabá, výsledkovo aj volume. Od piatku a cez víkend som odohral len 2 session, spolu ani nie 1000 ruk, a to od soboty obeda som poker ani nezapol. Ani neštudoval nič. Som ztohto dosť sklamaný, mal som prakticky celý víkend voľný a nič z toho.
      - a čo som teda vlastne robil? cez deň som pozeral asi 15 časti Masterchef US 4seria :) a večer každý deň do druhej ráno som pozeral na nete dota 2 international zápasy (nieže by som dajak aktívne hrával dotu, ale baví ma to kukať :) ). A ešte som robil langoše - tie sa ale fakt vydarili, takže aspoň trocha spokojnosť.
      - okrem toho nič špeci, začal som postovať handy do HJ fora, som tuším na 25. S komentovaním to nie je žiadna sláva. Nevyzerá to zatiaľ veľmi ružovo stým plánom na celý mesiac čo som si dal. Ako kukám nato tak vyzerá to že dosť veľa bodov stratím. No uvidíme. Každopádne bol to len taký skúšobný, na základe ktorého snáď budem vedieť zostaviť realistickejší ktorý dokážem skĺbíť aj s prácou.
      - jedna z mála pozitívnych pokrových vecí za minulý týždeň je že som sa pohol v práci z pop-upmi, toto je fakt jedna z mojich priorít na tento mesiac.
      - stiahol som si dajaké pokrové knihy v pdf formáte, ktoré vyzerajú celkom fajn. Napr. Matthew Janda- Application of No-limit holdem a Dan Harrington, Robertie Bill - Harrington on Online Cash Games 6-Max No Limit Holdem + zopár dalších. Zatiaľ som ich len tak zbežne prebehol a vyzerajú dosť zaujímavo. Od Harringtona som tam videl 30strán o tom ako si robiť Notes, takže idem si to poriadne naštudovať a spravím si určitú šablónu/vzor ako to defaultne robiť.
      - tento týždeň by som si chcel konečne pozrieť twinnove UTG video a v stredu vyjde pravdepodobne aj MP takže snáď sa podarí.
      - ináč neviem ako vám, ale mne twich dajak nejde- myslím nahrané couchingy ktoré boli uložené cca 6 dní. klasické linky ktoré boli predtým nefungujú a len dajaký twich test server ide. No snád sa to dá do poriadku.

to je všetko. majte sa gl hf

hudobné okienko
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      Ahoj ohľadom toho twitchu

twitch
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      to michael975 : thx za link a aj za návštevu na mojom blogu :)

som si tak z nudy skúšal že ako funguje segregácia na PP a ako sa to dotkne mňa keď sa dostanem na NL10. Takže výsledok je taký že na NL4 zatial segregácia nie je ale na NL10 mi ukázalo na WPT učte 34stolov a keď som to skúsil cez môj bwin účet tak mi ukázalo tých stolov 60. Len tak pre info, na PTR mám na svojom WPT účte rating 69 a na bwine 1 :) takže asi preto.
      Tým pádom rozmýšlam, žeby som na NL10 presunul roll na bwin a hral tam dovtedy kým budem v rybacom poole :) ktovie ako rýchlo by ma presunuli pri takom normálnom rune. A možno by som vyžobral aj dajaký bonus od supportu keďže tam dlhodobo nič nemám - za pokus nič nedám.
      Síce by som zbieral tie party points od nuly ale aj tak ich mám na WPT tak málo že sú mi nanič a nie som viacmenej nikde tracknutý takže nevidím vtom problem.

Dnes som sa v práci trochu nudil tak som si preštudoval hore zmienený článok o making notes, spravil poznámky a zapracoval na určitej šablone a prehľadných skratkách. A je to hotovo. Rozdeľujem notes klasicky do skupín (PF, PostF, F, T, R) a v každej skupine si značím rôzne veci (donky, bet size, AI, draw, c/r atď atď.). A dôležité je že úplne iné veci sledujem pri fishke a regovi (ako príklad pri fiske je to zväčša min donk a pri regovi donk, pretože žiadny reg min donkovať predsa nebude :) )Takže konečne mám v tom poriadok a môžem sa sústrediť na iné veci.
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      ahoj

dnes sa mi rozpisovať veľmi nechce tak len hodím opozdený update za minulý tyždeň

odohraných 5020h, 12,5 hod., výsledok +37,42$

v skratke čo je nové
      - zisťujem že najväčší problém je volume, najmä cez víkend sa vždy nájde niečo iné ako poker. (tento víkend to bola napr. PS3 a Grand Turismo 5, keďže sme kupili na byt volant a bolo to treba otestovať ;) )
      - vôbec sa neviem dokopať do študia, maximalne čo robím je že v práci študujem HJ forum a momentalne si čítam pdf knižku Dan Harrington, Robertie Bill - Harrington on Online Cash Games 6-Max No Limit Holdem ale zatiaľ prechádzam len prvú kapitolu kde sú veci ktoré už viacmenej viem.
      - každopádne sa musím ktomu postaviť serioznejšie, materialu na študovanie mám až až...
      - vyzerá to tak že na 99,99% plány na august nesplním
      - som to tak počítal a ak sa mi bude nasledujúcich 15000 hand dariť tak ako priemerne za celé pôsobenie na NL4 tak by som to mohol crushnúť :)

to je všetko, ďakujem za pozornosť. gl hf
    • StanleySVK
      StanleySVK
      Bronz
      sws všetci

trošku som to tu zanedbal, tak to idem napraviť. Za posledné 2 týždne vlastne nebolo ani čo updatovať, odohraného fakt málo, najmä koniec minulého týždňa bol dosť slaby.

takže hodnotie posledných 2 týždňov
      odohraných 7458h, 20hod, výsledok +26,38$

Celkový status: 89% ku crushnutiu NL4.

ZHRNUTIE MESIACA AUGUST
      odohraných: 19852h, 55h, výsledok +82,12
      - osobne som dosť sklamaný zo svojho prístupu a volume za minulý mesiac, nato koľko málo som tomu venoval či už hrania alebo štúdia tak ten výsledok nie je asi zaslúžený.

Konkrétne k cielom ktoré som si dal na august
      :spade: 30000 hand – za každých 500h 1,5b + 1,5 bonusových bodov za každých 1000h nad plán - 0/90 58,50/100
      :spade: 100 hand do HJ – 1 b za handu + 1 bonusový bod za každé 3 handy nad plán - 0/100 30/100
      :spade: 100 hand okomentovaných - 1b za handu +1 bonusový bod za každé 3 handy nad plán 0/100 7/100
      :spade: 10 1$ DoN turnajov 10 rôznych dní na herni poker770 kvôli zabezpečeniu silver statusu na PSG – 0/10 10/10
      :spade:D okončiť pop-upy 0/10 0/10
      :spade: nastaviť TST 0/15 0/15
      :spade:P ozorne pozrieť 8 pokrových videí – 3b za video - 0/24 12/24
      :spade: Zúčastniť sa prípadne pozrieť zo záznamu 4 twinnove utorňajšie coachingy – 3b za coaching - 0/12 3/12
      :spade:P reštudovať 8 silver strategických článkov - 2b za článok - 0/16 0/16
      :spade: Urobiť review za mesiac júl. 0/4 0/4
      :spade: stiahnuť všetky nové basic, bronze a silver videá týkajúce sa NL BSS prípadne psychologie. 0/5 5/5
      :spade: 4x týždňové updaty na blogu – 2b za update - 0/8 6/8
      :spade: 12x pohybová aktivita - 3b za aktivitu -0/36 0/36

takže výsledok je 131,5 / 430 - takže mega zle. Vyzerá to tak, že na jednej strane som si na seba naložil až až a na druhej strane som to dosť flákal. Na mesiac september si nejdem dávať takýto plán, keďže ho nemám ani premyslený a ani tento ma nijak nemotivoval niečo robiť naviac.

ale dajaké plány na september si aj tak dám
      :club: odohrať 24k hand
      :club: dokončiť konečne pop-upy
      :club: pozrieť a spoznámkovať zostávajúce 2 twinnove videa
      :club: začať aktívne pôsoviť v HJ fore
      :club: viac študovať a hlavne robiť z toho poznámky
      :club: crushnúť NL4 a presunúť sa na NL10

aktuálne plán na tento týždeň: na základe twinnovych videi a zostavenia mojej PF range hrať podľa tohto vs open raise.

to je na teraz všetko, majte sa