Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] BLOG: Heads Up HT SNG [SK]

• 286 odpovědí
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      Registrace: 28.12.2009 Příspěvky: 699
      :s_evil:
    • Opecz
      Opecz
      Bronz
      Registrace: 17.09.2009 Příspěvky: 465
      ahoj, gl, jinak koukal jsem na kousek videa - 3:43 myslím že openshove 86s za nějakých 14bb nebude opitmální, normálně bych to minraisnul, a handu předtím T2s to je docela dobrá handa na 3b shove, myslím,že měl docela dost pfr.

6:50 - tady by se možná proti tomu oponentovi dalo i valuebetnout na turnu, protože i fish by tu Q tady často c/r na tomhle boardu, a spíš tam bude mít velkou spoustu různých fd, gutshotů a jiných straight draws. (a taky tě pak nebude třeba blafovat na riveru jak mu to nedojde

jinak se neboj dávat na boardech kdě tě má spoustu různých párů atd dávat větší value bet na riveru - třeba 2/3 potu, často tam ztrácíš spoustu value
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      Hi,

Dakujem Opecz za postrehy! Určite zapracujem na tom sizingu.

Polovička júna je za nami, tak spravím report.

Objem nie je bohvie aký ale veľa času zabralo skúškové. Na začiatku som chytil konečne príjemný up-swing. Ale teraz sa to opäť otočilo k horšiemu.

Done:
      :spade: silver na pokerstrategy (za deposit na coral) + 40€ profit
      :spade: postovanie hand do HJ
      :spade: štúdium

Gl. :club:
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 485
      GL ať to šlape ;) mimochodem co studuješ v Brně? já jsem studoval VUT stavárnu ale už jsem to raději zabalil :f_biggrin:
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      Dik,

študujem informu na muni. A tiež má dosť problémy. Som grindil celý druhý semester. :D
    • Opecz
      Opecz
      Bronz
      heh, já zas informatiku na VUT :D
    • nstlm
      nstlm
      Bronz
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 245
      Hh, nechcem spamovat ale ja idem buduci rok tiez na muni informu, tak mozme skocit na pivko rozobrat dake handy pripadne :D
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 485
      prosvk původně napsal
      Dik,

študujem informu na muni. A tiež má dosť problémy. Som grindil celý druhý semester. :D
      vidíš já grindil celej semestr až jsem zjistil, že radší na tu školu seru :D
    • RedAseez
      RedAseez
      Bronz
      Registrace: 18.06.2013 Příspěvky: 5
      vo videu 2:20 hand:43 si mohol river klidne betnut lebo 4x check znacilo ze je velmi slaby a mohl tam si tak uhrat bez otocenie karet a zbytecne tak neprozrazovat ze limpujes prevazne velmi slabou range preflop
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      @RedAseez
      Bál som sa, že ma callne s nejakou random osmičkou. Neviem či tam je priestor pre bet. Ale má to niečo do seba.
      Dakujem, že pozeráš to video!

@dusan32
      Ja mám rád svoju školu. Len som si povedal, že teraz proste chcem hrať poker a úplne som školu vypustil. Ale od nového semestra zase poker bude musieť ustúpiť.

@nstlm
      Paráda, to by šlo! Muni je určite najlepšia voľba. :)

@Opecz
      Fuj VUT. :D Tam mám kamarátov, respektíve som mal aj. A všetci vravia, že to je riadna zabijáčina.
    • Opecz
      Opecz
      Bronz
      hm mě se třeba na té škole dost líbí a baví mě to. i když to není žádná procházka, tak zase mi přijde, že se učím spoustu užitečných a praktických věcí, v podstatě v každém předmětu.
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      Registrace: 19.11.2011 Příspěvky: 1,171
      Dneska mam pauzu, tak som si zapol tvoje videjko.

00:43 - zvolil by som vacsi sizing, betol by som najmenej polku potu
      02:43 - limp/stab, tento flop strasne hituje tvoju percieved range a jeho range tu je strasne slaba, kedze neraisoval pre flop. Kludne tu moze mat nieco ako K2o a davas mu lacny SD.
      03:46 - tu nikdy nemozes open shovnut, iba ak by si vedel, ze ta calluje vylucne s nizkymi pocketmi :s_cool:
      06:36 - na turne staci t30, vzhladom na to, ze nemas made handu a vacsinu turnov budes musiet checkovat. As played by som sa nebal dat na riveri t80.
      08:27 - r/f
      10:39 - turn raise pre value, aj ked este nevies, co otvara na 2,5x. Podla mna tam bude mat hodne Ax, takisto pocket pary a turn otvara FD.
      11:08 - fold pre flop
      12:11 - bez dynamiky je toto obrovska strata value, ez raise pre flop
      12:50 - raise pre flop, predpokladame, ze ta bude attackovat dost wide, po tom ako si ho 3bet jamol v predoslej hande na jeho specialny t79 raise pre flop. Takze by som to raise/calloval. Neviem ci to bude spravne z matematickeho hladiska, kedze do toho ja velmi nevidim. Snazim sa viac zameriavat na game flow.
      12:58 - staci click back, ale v tomto pripade to bolo aj tak jedno, kedze Kx ti tu neuveri nikdy
      13:40 - raise, znovu neviem, preco limpujes
      13:45 - staci t20-t30
      13:47 - chk behind, mas K-hi. Z coho chces tahat value?
      14:10 - t20 je idealny sizing, takto len zbytocne vyfoldujes kopec jeho potencialnych floatov
      14:32 - give up turn
      14:47 - ved ty vies :f_biggrin:
      15:51 - mas nanho nejake ready? Nevidim dobre na tie staty
      16:38 - vies ako vyzera jeho c/r range?
      16:57 - tym sizingom si chcel povedat, ze ak mas lepsieho kickera, tak mi rovno volaj 112? :f_biggrin: 3bs ftw
      17:58 - jeho range tu je dost weak, nemas SD value, ez cbet. As played, vacsi bet na riveri. Musis sa naucit value betovat, lebo stracas kopec value.
      18:28 - ach tie Kx
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      Ahoj Axif!

Som nesmierne rád, že si si našiel čas na to video.

03:46 - tu nikdy nemozes open shovnut, iba ak by si vedel, ze ta calluje vylucne s nizkymi pocketmi

87s by už bolo pushovatelné ?

08:27 - r/f

prečo len r/f? Mal veľký 3bet síce na malej vzorke. Post flop sa mi to bude dosť zle hrať.

15:51 - mas nanho nejake ready? Nevidim dobre na tie staty

To ani neviem prečo som tak zahral.

16:38 - vies ako vyzera jeho c/r range?

Vypadá to na 7x/ 6x/ nejaká str8 draw. Ale betuje tam veľa. Takze fold na flope?

Dakujem ešte raz! :club:
    • nstlm
      nstlm
      Bronz
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 245
      Co sa 03:46, tak ani 87s nieje pushovatelne este. Hlavne 14bb je este dost deep pre min raise a s docela slusnymi implied odds co bude lepsi tah, proti hracovi s castymi 3bet shovmi by som to asi zase limpoval.
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      Cau Stefan!

03:46 - na toto ti uz odpovedal nstlm

08:27 - neviem aka to bola vzorka, ale stale by som to raise/foldoval. Tu ta nikdy necallne s horsou. A preco by sa ti ta handa mala hrat zle post flop? Poslat to pre flop a nabehnut si do jeho range, ktora ta dominuje sa mi nejavi byt ako to najlepsie riesenie. Mal by si sa poriadne vyhrat s endgame.

16:38 - Ten flop je urcite call, premyslal som skor nad tym turnom. To je dost hranicny spot, skusim sa opytat niekoho skusenejsieho. Ja by som to calloval. Zajtra ti tu poslem vyjadrenie aj od inych hracov.
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      Takže len krátke zhrnutie celého mesiaca.

Najprv ma celkom dosť zväzovala škola a potom moja lenivosť. Stratil som chuť hrať. To sa ale zmení.

HU HT SNGs: 850
      Profit: +61$
      Bonusy: +100$ od ps.com (učíme sa vyhrávať) + HEM 2 OMAHA SS

Graf si môžete pozrieť v "half-june" reporte.

Dúfam, že sa mi opäť podarí dávať veľké objemy.

Wish me luck. :club:
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      Skoro nič som neodohral. Bankroll som musel pouzit na potrebné veci a preto musím stále hrať 3,5-ky :/ . Stratil som motiváciu. Ak niekto vie ako znovu získať motiváciu tak sem s tým.
    • prosvk
      prosvk
      Bronz
      PRECHOD NA 7-čky. [soon]

Zdar,

už dlhšie som nič nenapísal a to hlavne preto lebo nebolo o čom.

Momentálne hrám stále 3,5tky na stároch a pripravujem sa na move up na 7čky.

gl. :club:
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      0:20 - ak by cbetoval t30 - t40, tiez by si attakoval? Fold flop.

1:05 - raise pre flop

1:48 - jam

2:38 - volil by som o nieco vacsi sizing, tu chces predsa value

3:07 - tu by som naopak trochu ubral, pretoze v jeho rangi by nemali byt (takmer) ziadne Kx. A ty tu chces co najviac value z jeho slabych draws, 9x a nejakych Qx, proti ktorym si favorit.

3:45 - na turne urcite vacsi sizing a jam river. Ak ti zaplati ten ~50% pot bet, tak myslim, ze nebude mat najmensi problem platit aj pot bet.

5:07 - ez fold. Ono min3b range villaina moze byt dost random, ale nevidim ziadny dovod hrat proti nemu back. Ked si pozries prvu handu, kde si attakoval borcov min bet, tam ta chcel inducnut. Nechcem tym povedat, ze je to vzdy induce bet, ale mozes si najst kopec lepsich spotov, kde tych rusakov uplne roznesies na kopytach. Aky mas plan, ak ta callne?

5:27 - viem, ze to moze vyzerat weak, ale ja ten turn uz foldujem. V SD nebudes skoro nikdy dobry. Flop je ez call, tam ti dava super odds na tvoje overs + bd fd

6:30 - call pre

7:15 - cbeeeeeeeeeet, tam je najmenej milion draws a ty mu predsa nechces dat free kartu. Ked uz si sa rozhodol pre check na flope, tak by som urcite isiel c/r a gii. Na turne znovu vidis, ze komunita min bet inducerov sa rozrasta :f_biggrin:

9:56 - jam pre

10:03 - jam pre. Limping range je vseobecne dost weak

Inak to, ze si farbickujes hracov je fajn. Aj ked neviem ci je to az tak potrebne na 3,5s. Ak sa ti vsak stava, ze stretavas hracov viackrat, tak by bolo fajn si pisat aj nejake poznamky. Napr. na toho typka, co min3b silne Ax a pod.

Good luck!