bwin pokus o "něco" ze 4,50bucks

• eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Registrace: 18.11.2011 Příspěvky: 140
      Čauky,

Tak jsem se konečně odhodlal na deposit, ale opravdu "minimální deposit".
      Vybral jsem si hernu Bwin, která mi začala vyhovovat díky novému softwaru od partypokeru :tongue: .

Nikdy jsem poker nehrál nijak pořádně a rozhodně nedodržoval BRM.
      Takže jsem si řekl, že ted nebudu brát poker jako snahu něco vydělat, ale budu fakt jen budovat roll na NL2 a možná i vyššich limitech :)

Pokud budu cítit, že přichází "tilt", tak to radši vypnu a nebudu hrát, i když budu v mínusu. Doufám, že mi to vydrží.

Jelikož mám na začátek jen 4,5 doláče, tak budu hrát NL2- 2 stoly.

:club: Herna Bwin poker
      :club: starting roll: 4,5 $
      :club: limit: NL2 FR

tak mi držte palce :) :s_biggrin:
  • 12 odpovědí
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Ciao, proč zrovna bwin, když už to není partnerská herna? :f_p:

Každopádně GL, tvůj bankroll je velice zranitelnej :f_biggrin:
    • bb124
      bb124
      Bronz
      Registrace: 14.10.2012 Příspěvky: 92
      Hraj radši dony za 0,25....tohle je "rollovražda"
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      dva suckouty a mas po rolle. na iPoker sa daju hrat regular SnG od BI 0,10+0,02, tento roll je na to akurat
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      To je pravda, je zdranitelnej, ale zatím se mi nechtějí hrát sitka :) .
      Bwin kvuli tomu, že má dobrý soft a partypoker, nemam tracklý u PS :)
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      tvuj napad je odsouzenej k neuspechu od pocatku, nl2 a bankroll 4,5$?
      spis se venuj studiu, tohle nema smysl..
      navic pokus "neco", to je asi jako bys vyplul lodi a nevedel kam, tudiz se s nejvetsi pravdepodobnosti ztratis nebo ztroskotas, pristupujes k tomu uplne spatne, mel by si zacit uplne "jinak"..
      za 4,5$ si radeji kup dobry kafe a zacni si cist o tom 1) jak k tomu pokeru pristupovat 2) jak to hrat 3) co je to br management a jak k nemu pristupovat 4)jak to hrat,cist clanky, koukat na videa atd...
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Děkuji za odpovědi, ale kdybych žádal o rady typu, že tohle nemám zkoušet, tak si založím uplně něco jiného a né blog. Chápu, že zezačátku stačí dostat 2 suckouty a je hotovo, ale přesto se to dá zvládnout. Pokud to nezvládnu, holt je to moje chyba
      :] Díky
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      eneabeats původně napsal
      Děkuji za odpovědi, ale kdybych žádal o rady typu, že tohle nemám zkoušet, tak si založím uplně něco jiného a né blog. Chápu, že zezačátku stačí dostat 2 suckouty a je hotovo, ale přesto se to dá zvládnout. Pokud to nezvládnu, holt je to moje chyba
      Tohle nemusí být nutně pravda - stačí chytit tu horší stranu variance a jsi v řitce :D

Každopádně GL, jsem na tebe zvědav ;)
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      samozrejme tj na Tobe, ale pokud k tomu pristupujes takhle, tak timhle zpusobem nemuzes brat poker vazne,.. tkz have fun :)

eneabeats původně napsal
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 873
      eneabeats původně napsal
      Trochu si dovolim nesuhlasit, prehras AA proti AK na runner runner postupku, KK vs QQ, Q river, ako ja nedavno a mas po bankrolle a pritom si vsetko zahral spravne a vobec to nie je tvoja chyba. Byt 2 BI- nie je v session nic nezvycajne, ale v tvojom pripade uz nebudes mat moznost to nahrat spat. Ja by som depozitol aspon 30$, s tym sa uz da nieco robit. Ahoj a nech sa dari.
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Takže včerejší session byla dost krátká, hrál sjem asi fakt půl hodiny 2 stoly a zatím dobrý :) . Jsem pořád v práci, takže to beru fakt dost rekreačně :D

Takže mi svítí v cashieru 5,03

tak uvidíme, dneska asi taky moc nestihnu, jelikož jsem ted přišel z práce :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      not unreal

..ja jednou uděkal z 5 usd 300 asi za 3 tydny hranim rush pokeru ale i tak jsem to zatim nikam nedotahl takze GL :D
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Včera, resp. dneska jsem hrál od 12, když jsem přišel z práce a musel jsem vstát ve 4, protože jsem měl směnu. No a hádejte co, skejskl jsem do půl4 u stolů :D .

5ekl bych, že to ale stálo za to, v cashieru mi svítí 10,04 :)