BLOG: Started from the bottom(NL2) now I am here...

• nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      [B][I]VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE[/I][/B]

[B]Meno:[/B] Matúš
      Vek: 18
      Pôvod: Euroázia,Európa,Slovensko,Žilina,Hájik(sídlisko :D )
      Škola: Karlova univerzita-Matfyz-Obecná matematika(idem do prvého ročníka takže dúfam že sa tam udržím a naučím sa niake zaujímave mat operácie ktoré my budem môcť aplikovať)
      Poker história: Poker som začal hrať pred cca 4rokmi najprv len home games s kamarátmi o drobné(pre nás to drobné nikdy neboli ani teraz nie sú :D ) 0.05/0.10 $ a dokázali sme byť aj 1500BB deep ale všetci sme boli podľa mňa dosť skilled ...Online to bolo zopár 10$ busto na FTP apod...
      Poker aktuálne: Aktuálne sa chcem začať naplno venovať online pokru a preto som vyzužil promo akciu na poker770 Cash machine a depositol som 50$ asi pred necelým týždňom..Čo sa týka mojej výbavy nepoužívam žiadny softvér max tak v equilabe sa sem tam pohráme s ranges...

ZAČIATOČNÝ BANKROLL: 90$
      /50$+20$(PS starting bonus)+20$(cash machine)/
      :club: Herná varianta: No-limit BSS (ocassionaly turanjíky)
      :club: Starting limit: 0.02/0.04 $

CIELE:

:club: no.1 do konca augusta NL20
      :club: no.2 do konca roka NL50
      :club: no.3 zahrať si high stakes do konca života :D :D :D
      :club: hrať LIVE menšie tunaje v miestom poker clube(Bluff Žilina)
      :club: vybudovať BR na CG LIVE v Bluff žilina (stakes 1/2 euro)

Krátkodobé ciele:

:diamond: Naučiť sa niakym spôsobom konvertovať handy bez poker softvéru :D :D (ak by sa našiel niaky dobrovoľník budem rád)
      :diamond: status zlaTo na PS
      :diamond: zahrať min 8k/týždeň
      :diamond: splniť podmienky na júlovú promo na poker770

P.S dúfam že som to tu nenapísal ako šulin pretože som sa hral trošku s tými farbami písma atď. :D ak nie tak sa ospravedlňujme please no hate :)

Veľmi rád odpoviem na otázky a pripomienky GL! :) :f_cool:
  • 13 odpovědí
    • bustosoon
      bustosoon
      Bronz
      Registrace: 23.06.2013 Příspěvky: 133
      Vypadá to pěkně! Hodně štěstí..Určitě budu tvůj blog sledovat :)
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      ĎAKUJEM :)
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      :club: EDIT :club:

[FONT=verdana] Bankroll:[/FONT] 152 $
      [FONT=verdana] Hands:[/FONT] 4757

:diamond:P o pár dňoch oťukávania na NL4 som sa rozhodol preskočiť na NL10 myslím že mám celkom skillz na teno limit a dokážem o beatovať aj keĎ nemám top BR management...

:diamond: 2 dni som sa snažil zistiť aký sú tam hráči a čo na nich platí prišiel osm na nasledujúce veci :
      :heart: hráči veľmi straightforward (dosť som odsypal kým sa o tom definitívne presvedčil)
      :heart: hráči su pasívny
      :heart: veľmi čitateľný ( podľa sizingu a bet times)
      :f_cool: :f_cool: :f_cool:
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      NOMOREFISH JE MEGAFISH!!!

Kedže som sa dlho neozval tak Vám svou pokrovú púť v posledných dňoch opíšem formou príbehu:
      Kde bolo,tam bolo...žila raz jedna fish-ka ktorá si dala na PS nick nomorefish a depositla si na svoj account 50$ a v súčte s bonusmy mala 90$...Prvý krát sa prihlásila na svoj účet na poker770 že si ide zahrať a tak si putila NL4 na rozbeh.Po cca 1k handách plná entuziazmu sa rozhodla hrať NL10 veď čo mám skillz edge a blablabla....a tak svoj BR navýšila na cca 150 $Až kým ku mne neprišla DOWNSWING.Dva dni sa s tým morila a bolo to ako na hojdačke (90--120--100--80) až kým ju nenapadol ten NAJLEPŠí!!! (2.naj bol hrať NL10 s 9 BI) nápad v živote a to zahrať si NL20 a čo tak NL 50?!?!?! a čo tak 20 $ SNGečko prečo nié?! keď môžem tak prečo nie?!a tak mi po cca 11k handách svietilo na účte číslo 0.01$...Je mi jasné že 95% ma už má marknutého ako fish ale čo iné sa dalo očakávať?!Stalo sa presne to čo som nechcel..Nebudem sa vyhovárať na badrun(i keď je to jeden z dôvodov ale práve na to je BANKROLL ty tupče!!)
      Chcel by som ukončť túto etapu mojej poker kariéry a rozhodol som sa pozviechať a ako sa raz vyjadril TheLastNail že nie je dobré si po buste dávať prestávku a nehrať tak ja si ju nedávam ani ja a idem s5...verím že poučený!
      Celý tento príspevok je napísaný v rýchlosti pretože je to pre mňa dosť trápna situácia a chcem na ňu čo najskôr zabudnúť...Držte mi palce :(
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      ahoj,

takze depositnes znova 50$? Jinak jsou herny, ktery maj i funkci(asi ps a ftp, nevim zda dalsi), kde si muzes nastavit, ze te to nepusti na urcity limit(u tebe treba nl20,50..). To jen takova idea. Jinak ti rozumim, mival jsem podobne problemy, ale aspon fajn, ze sis to priznal, neni to lehke napsat to sem popravde.

Agro brm na stoupani limitama je treba 20bi , ale s 90 si zahrat nl 50...chapu , ze to bylo asi z frustrace a snaha vyhrat hodne najednou a boostnout bankrol..

Jinak co naka knizka na mental game?)

Chce to cas, postupne kazdy den par bb, bi..nejde hrat za tyden nl 100.:)

gl
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Ahoj,
      no už som depositol 50$ ale o tom sa viac vyjadrím v ďalšom edite pretože práve cestujem...
      Táto funkcia by sa mi veľmi hodila ale bojím sa ž na Ipokri takáto funkcia nie je neviem pohľadám :D
      Ak by si mi vedel odporučiť niaku takúto knižku budem len a len rád :)
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      :club: EDIT :club:
      ako som už písal tak môj prvý deposit skončil busto takže som sa odhodlal k druhému depositu a to 50$ a odteraz budem uvádzať nie celkový profit čiže aj s bustom ale preibežný profit teda od nového depositu...

:diamond: Total hands: 11,196
      :diamond: Total profit: 0$

Začínam tvrdo a to ultra nit Bankroll a držte palce
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      tak pokud umis anglicky, tak hodne znama a doporucovana je The Mental game of poker od Jared Tendler.

gl
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      :club: EDIT WEEK no. 3 :club:
      Tento týždeň sa toho dosť stalo začalo to kamarátovým hitom na FTP za 1400$ z ktorých som mal 5 percent a tým pádom som si ich nechal na môj účet na FTP a začal grindiť víkendové turnaje....bol som dosť deep(10/67...okolo 500 entries) 1+0,10 $ multirushi kde som nakoniec cashoval len 18 $ po celkom suckoute s chipleaderom
      :diamond: bol som BTN QQ open 2bb a chipleaderna SB 3bet na 6bb a rozhodol som sa neoverplayovať ruku pretože som bol v pozící a nemla som záujem to tam poslať do KK,AA
      :diamond: FLOP:Q24 rainbow..betol dosť silno tak som sa rozhdol nechať ho dobluffovať jeho Ak,KK,AA a call
      :diamond: TURN: 5 a insta pushol....ani som neuvažoval nad A3 pretože tí hráči sú dosť pssive a nevidel som ešet moc ludí robiť podobné moves s Ax takže call.....ukázal 33 a ideme na river
      :diamond: A ..samozrejme že ten8outer musel prísť...
      Je to dosť veľká škoda pretože by som sa dostal na chiplead v turnaji s prize pre 1.mesto 1800$ :s_mad: :s_mad: :s_mad:
      A keď som neskôr pozrel turnaj akurát tento SUPERPLAYER hral na FT v top 3...
      Takže tento druhý účet budem používať na pravdepodobne weekendové MTT sessions prípadne sem tam on demnady pretože ma dosť bavia tie rush-e (dúfam že to že ma baví rush nieje známka niakej fishy hry alebo čo ale sú tam slušné garancie a sú dosť rýchle ja napriek tomu že to nie sú turbíny)

POKER 770

Tu som po novom deposite začaal mega grind na NL2 a po približne 2k rukách som bol asi BI+...
      Ale cez víkend sa mi podarilo hitnuť takmer 200$ v 1,10 rebuy MTTčku takže mám v podstate celkom safe roll na NL10. Skúsim zopár shootov a uvidíme či na to mám a ak padnem pod 220$ insta zostupujem na NL4...

:diamond: Total hands: 14,727
      :diamond: Bankroll: 254,63$
      :s_cool: :s_cool: :s_cool:
      Držte palce :)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      ahoj,

pekny edit. Dnes jsem pinkal nl10 na william hill, nehral si taky? Speed poker.. nick byl jako tady jeste naky cisla za nim(nechci to zverejnit:) . A hral si snad s Estonskou vlajkou nebo co to bylo:D
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Jo to som bol ja :D skúšam tie prvé shooty na tej NL10..
      Aj sme si zahrali proti sebe ? :)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      no mozna par hand, ale zadny 3bet spot tam nebyl..
      ja jsem ti psal do chatu ahoj:) ale zadna reakce, vlajka jiny zeme..tak jsem si rikal, ze to je mozna nekdo jinej.

Tak se tam zas uvidime no :s_cool:
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      uff prepáč to som si naozaj nevšimol...mal som tam 4 stoly speedu takže na chat som nemal moc času :D ja moc nedúfam že s astretneme pretože moc regov by som nechcel :D ak ma uvidíš zas tak napíš do chatu nech si ťa označím červenou :s_cool: