Almužna na Poker

• Aldoras
      Aldoras
      Bronz
      Registrace: 12.03.2012 Příspěvky: 214
      (pravidla fóra jsem četl a věřím, že se nedopouštím závažných přestupků, ale pokud ano -> dělejte co dělat musíte)

Zdravím všechny pokerové příznivce!

Než se dostanu k jádru věci, rád bych předtím napsal pář řádků co mě k tomu vede. Na pokerstrategy jsem začínal krátce po nástupu na VŠ, lákalo mě to a byl jsem nadšený, když mi bylo připsáno prvních 10$. Jak všichni víme, žádný učený z nebe nespadl a než jsem se prokousal základy a pochopil strategie v praxi tak mi z 5x10$ dávek moc nezbylo. S malým bankrollem se hraje velmi zle a člověk pak hraje víc tight než je zdrávo, protože se bojí, že přijde o poslední zbytek svých peněz zdarma.

Žijeme ve společnosti předsudků a mozky máme vymyté od amerických filmařů, takže kdybych v dobu, kdy mi zbývalo posledních 10$ přišel za rodičema a vysvětlil jim, že nekouřím, drogy neberu, piju s mírou a své takto ušetřené peníze bych si rád poslal na pokerovou hernu, protože poker mě baví... asi by mě hnali víc, než kdybych přišel s tím, že kouřím, chlastám a občas se sjedu :) .
      -------------------------------------------------------------------------------

Proto tu chci představit nenásilný způsob jak si vykutálet nějakou tu almužničku k hraní pokeru a nebo pro dvě kačky na žvejkačky :) .

Jedná se o Digital Generation projekt, který při zapnutí žere část vašeho výkonnu PC (většinou 1-5%) a využívá je ke svým výpočtům. Já sám mám program zapnut po dobu hraní/práce na PC a nikterak mi nevadí.

Odkaz: Digital Generation
      (jedná se o můj referenční odkaz)

Princip funkčnosti je jednoduchý, necháte zaregistrujete, ověříte registraci, stáhnete, zapnete a jedete.
      Velikost almužny se odvíjí od doby, jakou necháte program běžet -> max 1$/den/vlákno. Počet vláken se dá časem zvýšit.

Vyplácí na různé e-wallets, přičemž skrill/paypal není zatím v provozu, protože se řeší nějaké papírování ohledně bezpečnosti transakcí. Já jsem si takhle vykotlal 20$ k dnešnímu dni, které jsem si poslal na účet a z účtu na skrill, na poker. ( proof)

V případě bezúhonnosti topicu a zájmu, mrknětě na odkaz nebo se optejte v PM. Ještě jednou bych ale rád dodal, že to není způsob jak vydělávat miliony, ale zase na druhou stranu každá mince dobrá.
  • 33 odpovědí
    • 1
    • 2