Vysoká škola a poker

• maxtere
      maxtere
      Bronz
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,899
      Od konce zaří nastupuju na VSE. Rozvrh si mohu udělat sám a zajímal by mě názor nějakých zkušených vysokoškoláků a hráčů pokeru jak to zkloubit. Přemýšlím že bud budu dva dny celý ve škole a 3 dny volna takže by to bylo asi nějak jako dva dny za sebou škola potom den potom hraní pokeru. A nebo chodit do školy každý den na čtyry hodiny a přes týden mít jenom menší sešny a velkou neděli. Hraju 180tky a MTTs takže k pokeru musím sednout minimálně na 4 hodiny. Díky za nápady zkušenosti připomínky.
  • 11 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Moc si to nemaluj, to že si na VŠE můžeš udělat svuj rozvrh zdaleka neznamená, že budeš mít rozvrh jak se ti to bude hodit. Většinou nebudeš.
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Ic3g3org3 původně napsal
      Moc si to nemaluj, to že si na VŠE můžeš udělat svuj rozvrh zdaleka neznamená, že budeš mít rozvrh jak se ti to bude hodit. Většinou nebudeš.
      True story. Rozvrh si děláš "podle sebe", ale třeba já to mám tak, že většina předmětů má vypsaný jen jeden termín, takže si moc nevybereš...
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      jj to vím už z minulýho roku ale dá se to "jakštakš" nastavit. Minulý rok jsem to měl dva celý dny a jedno cvičení třetí den.
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      podle mě neni vůbec problém si ten rozvrh na VŠE udělat jak chceš, akorát si budeš muset občas dát např. hroznýho profesora, na kterýho se nehlásí tolik lidí a pasuje ti do rozvrhu....ptž když si dáš někoho dobrýho, kterýho chce každej, tak ho třeba nedostaneš a v dalším kole přihlašování už ti ty termíny nebudou často pasovat :)
      záleží z jaký si fakulty, ale obecně bych řek, že v prváku je termínů z každýho předmětu dostatek, takže by neměl bejt problém si vybrat...
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Sry jsem si nepřečetl, že se to týka VŠE, my na OU to takhle fajné nemáme
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      tak ja na VŠE už pár let jsem. Co se týká rozvrhu, tak čím si ve vyšším ročníku, tím máš větší právo na zapsání předmětu. Když se prostě hlásí na kurz 200 lidi a zapíšou max 60 lidí, tak se to řídí podle toho kolik už máš odstudovaných kreditů..

Nicméně hlavně na bakaláři si to imo můžeš dost lehce kombinovat. Na magistru máš třeba předmět , kam chodí 25 lidí atp., takže nemáš na výběr. Ale na bakaláři máš hodně celoškolských předmětů , který maj klidne 500 lidí najednou, čili ten výběr je tam super.

Takže podle mě si to navolit jde dost dobře. Já chodil skoro vždy 3 dny v týdnu, ale znam lidi co tam byli 2 dny od rana do vecera..zalezi jaky styl ti vyhovuje. Jinak hraju CG, ale myslim, ze MTT v pohode stihnes..

Kdyby te neco zajmalo dal, tak se ptej...
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Mne osobne viac vyhovuje chodiť do školy menej často a nahádzať si tam všetko ako každý deň sa kvôli tomu trepať z domu. Určite však budeš viac či menej obmedzený rozvrhom, takže konkrétnejšiu predstavu získaš až neskôr.

Podľa mňa je to však zvládnuteľné tak či tak a pokiaľ budeš mať nejak 20h do týždňa tak by som to nejak neriešil. Jednoducho vždy budeš mať čas aj na školu aj na poker. ;)

Čo inak študuješ na VŠE? A ako sa darí v pokri? Mňa by tie MTTčka teda nebavili. :P
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      MBranjo původně napsal
      Mne osobne viac vyhovuje chodiť do školy menej často a nahádzať si tam všetko ako každý deň sa kvôli tomu trepať z domu. Určite však budeš viac či menej obmedzený rozvrhom, takže konkrétnejšiu predstavu získaš až neskôr.

Podľa mňa je to však zvládnuteľné tak či tak a pokiaľ budeš mať nejak 20h do týždňa tak by som to nejak neriešil. Jednoducho vždy budeš mať čas aj na školu aj na poker. ;)

Čo inak študuješ na VŠE? A ako sa darí v pokri? Mňa by tie MTTčka teda nebavili. :P
      Studuju obro finace na první fakultě... a daří se vcelku dobře mám to jako takový přivýdělek. Mám i blog ale nějak ho neumím zmedializovat vté dolní části komentu :D
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      chcel by si si ho dať do podpisu, right?

To je jednoduché, v hornom paneli si zvoľ Fórum -> Váš Profil -> Upravit Podpis

Tam si môžeš napísať čo chceš a zobrazí sa ti to dole v podpise. ;)

Ak by si mal nejaký problém tak píš. Aký máš blog? veď postni link, nech ťa pozdravím. :D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Já to teda měl tak, že jsem vždycky grindil jenom pátek-sobota, popř. když bylo volno nebo něco odpadlo tak i v ostatní dny.
      Hodně mi v tomhle pomohlo když mě z VŠ vyhodili. :D
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      MBranjo původně napsal
      chcel by si si ho dať do podpisu, right?

Díky... Povedlo se :D

Alficor1 původně napsal
      Hodně mi v tomhle pomohlo když mě z VŠ vyhodili. :D
      To věřím :D