BLOG: Já (a) písnička - crushing NL50!?

• LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Registrace: 26.12.2009 Příspěvky: 301
      Toto představení jsem psal někdy minulý prosinec, ale asi je slušnost se jím představit i v blogu:) Nový post i s onou inzerovanou písní je jen o málo níže:) Originální thread je zde Tak mě tu máte:) :)

Ahoj drazí pokerstrategisté,

ačkoliv jsem dle data založení účtu již zasloužilým členem fóra, kajícně se musím přiznat, že účet jsem založil na začátku své skvělé rybí pokerkariéry a okamžitě na něj zapomněl. Až nedávno, po intervencích od mé skvělé pokerkamarádky, která mi vyprávěla, jak to tady žije, pohlédl jsem tedy na tuto stránku a ejhle, design mi byl povědomý, zalovil jsem tedy ve starých mailech a přihlašovací údaje byly na světě... :)

Po drobném šoku, protože ačkoliv nick Lohi v různých formách používám všude, původ písmen RNMD mi asi zůstane navždy záhadou... Že by "rákosku na mě, debila", což si říkám vždy, když se spewnu nebo zastationuju? ;)

Každopádně k mé pokerové historii - začínal jsem před lety na bwinu, grindice 2 stoly DONu a podobných legrací... Netuše, že je na nejnižších limitech na bwinu nejvyšší (a jak jsem se párkrát dočetl i neporazitelný) rake ze všech heren, z 50$ jsem udělal 250$ a přesunul se na pokerstars kvůli trafficu, nižšímu raku a FDB. Tam jsem poctivým grindem DONu dospel až k částce 500$ a po přesedlání na klasická SNG někam k 1100$.

Začal se mi ovšem zajídat chlebíček allinů preflop a nepříliš zábavnému stylu hry, kdy na riveru člověk hraje jednou za den :) Také se mi změnili podmínky pro grind a musel jsem vybrat variantu, u které mohu stoly během pár minut vypnout a věnovat se něčemu jinému. V tu chvíli jsem se rozhodl pro přesun k pro mě děsivé cashce, neb při příležitostném hraní jsem vždycky spewoval, co mi síly stačily.

Po krátkém intermezzu na fullringu, který si se slovem akce také moc netykal, jsem jednou zkusil session na 6-maxu, do té doby pro mě zapovězeném. Jelikož jsem nejen tuto session uluckoval do + a zároveň poznal krásy neustálého mačkání tlačítek, konečně jsem našel svou vyvolenou variantu :)

Té se nyní věnuji cca rok a čtvrt a neskutečně mě baví, i když s winnings je to spíše b/e. Zejména současný nástup na WPT pod záštitou pokerstrategy mě přivítal swingem, způsobeným mou děsivou hrou po pauze, občasným neštěstím a podobně:) Zatím jsem na NL25, zoufale toužící po NL50, což je můj prvotní cíl do konce roku, jen ještě nevím jakého :)

Moji slabinou bylo a je volume, s čímž se teď pokouším něco udělat a hlavně pauzy způsobené prací v mé one man firmě, při kterých okamžitě zapomenu o pokeru vše, co jsem do té doby uměl a začínám většinou když ne od nuly, tak asi tak od 10 na škále 0=superfish 100= Ivey :)

K mým plánům a cílům - jsou de facto jen 2, které vidím jako stěžejní a téměř jediné možné pro každého hráče - volume a vzdělávání. Ač je to smutné, bez nich se nedá brát poker jinak než jako placená rekreační činnost :)

Tímto se tedy prozatím loučím a pokusím se zase něco napsat, až budu mít o čem :) Díky za pročtení (pokud jste na tuto větu neskočili hned po začátku) a good luck u stolů, kde nebudu sedět, tam ať rozhodne skill :)
      ... to be continued...
  • 62 odpovědí
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      ...after 7 months...

se vlastně nic nezměnilo:) Pořád se rochním na NL25, pořád bojuji s nedostatkem času a poslední dobou zejména skillu. Už jsem sice párkrát ochutnal, oč je tráva zelenější na NL50, ale pokaždé byl shot tvrdě ukončen špatnou hrou a zejména velkým moneyscaringem (který se u mě bohužel neprojevuje herofoldováním, ale herocallováním, protože v potu už je přece moc, abych to vzdal:) ).

Z prvního shotu jsem si alespoň odnesl nový monitor, neb po upswingu cca 20BI na NL50 jsem si řekl, že na notebooku poker pro prostě nehraje:) Vybral jsem tedy pár BI a od toho okamžiku šel jen dolů:) Bohužel teď se velice pomalu, ale velice jistě dostávám i k hranici na NL10, což by už ukončilo mé snažení definitivně:)

Zejména mám pocit (bez ohledu na to, že se mi herna snaží ukázat, že nováčky na ní nemají úplně v lásce:) ), že jsem naprosto potratil jakékoliv pokerové smýšlení o spotech, i když se plně soustředím, stejně hraju jako autopilot, bez kreativity, invence, game planu a přemýšlení v rangích... Laicky řečeno, jéééééé, mám TPTK, tak to betnu každou streetu, ať si ten foldující nit zaplatí:)

Smutné na tom je, že se i vzdělávat snažím a jak jsem s jakýmkoliv základně-středně-vysokoškolským učivem problém nikdy neměl, tak i když zkouknu nějaké video, podívám se na trénink a přečtu článek, tak zapnutím stolu se okamžitě zapíná zmrazovač mozku a jedu zas jak vždycky:)

Nu, ale k veselejším věcem:) Můj největší pokerový úspěch se dostavil díky zcela nepokerové oblasti - tedy díky tomu, že občas si nějaký ten song složím, vzletnou poezii vyplodím a sochu vytesám (ok, sochu ne, posledni jsem delal v 5té třídě z modelíny:) ) Díky tomu se mi dostalo té cti a kooperativně s panem M10Power jsem vyhrál v soutěži o nejlepší hymnu Pardubického pokerového festivalu, čímž jsem si zajistil lístek do nebe, přesněji řečeno na Main Event:)

Velice se těším, ačkoliv poslední live turnaj jsem absolvoval před půlrokem jako SNG za 50 Kč a největší výhru jsem zatím trefil na nějakém donkamentu v Card Casinu, kde jsem bral za 5. místo asi 9000 Kč:) Protože průběh turnaje vidím cca jako "fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, AA - allin, nashledanou, kde je ten raut?", beru to spíš jako jedinečnou příležitost potkat se s lidmi s PS, se kterými se znám pouze ze skypu (ze, Luciiik?), případně se podívat na mocné vládce naší oblíbené stránky jako Hucas, Pokermachy, Cornie a další:) Nu uvidíme, určitě pak kalba bude zajímavá:)

A abych se dostal k meritu věci, proč jsem vlastně zakládal blog:) Po postnutí hymny se objevily nesmělé dotazy, zdali bych nedal všanc své předchozí hudební výtvory... A protože jsem egoista a na mou ješitnost to zapůsobilo jako flopnutí Royal flushe, tak jsem si řekl, proč ne:) A protože vás nechci vyděsit úplně hned, chtěl bych to dávkovat jednou písní na jeden svůj blog (není jich moc, nebojte:) ) Taky si tím pojistím ono parafrázované cimrmanovské "druhá půlka diváků by také ráda odešla domů, ale je zvědavá, jestli další songy budou stejně slabé jako ten první":)

Jak jsem se jimi po delší době probíral, tak jsem zjistil, že před 5 lety, kdy písně i nahrávky vznikali, jsem ještě nedokázal do textu vštípit trošku nadhledu, ale ono je to jako s pokerem, čím déle člověk trénuje, tím je skill i text lepší:) Takže buďte k mému mladšímu já shovívaví, bralo to smrtelně vážně, ale snad se to někomu bude líbit:)

Vybral jsem napoprvé píseň, která momentálně krásně vystihuje mě a poker - Mars a Venuše:D
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,045
      ... No to jsem zvědavá, jak často se dokopeš k updatování :s_biggrin: ...

Ad poker: Vždyť víš, že všecko začíná i končím tím "no time"... Ono to není jenom o koukání na videa, rozebírání spotů, ale u těch stolů "si to musíš i odsedět". Myslím, že kdybys máknul na tomhle, hned by to bylo o něčem jiným :) .. Ale to jsme se už bavili :P

Ad Pbice: :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: yep, těším se :s_ugly:

Ad pan skladatel: neodmlouvej a shipni sem všemohoucího :f_love: = nuts!

GL buddy :) !
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Updatování dle ohlasů, dle momentálního stavu tak jednou za rok :s_biggrin:

Ad poker: Njn, samozřejmě máš pravdu jako vždy, ale vždyť to znáš, to je jednou tohle, podruhy ono a volume usedavě pláče:)

Ad skladatel: Nekomanduj, svoje písničky si budu dávat jak uznám za vhodný :P :f_biggrin: Ten bude až za odměnu, jestli trefim ten ME:) A neprozrazuj mým tisícům pravidelných čtenářů věci příští :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      2x za rok :s_evil: :f_p:
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ty, prečo si taký skromný? Veď ten song je úplne super, povedal by som, že sa mi to páči viac než 90% súčasnej populárnej hudby čo ide v rádiách. Priznaj sa, koľko tých songov máš nahratých? A ako to, že nie si aktívny muzikant? :s_o:

Už sa teším na ďalší update a dúfam, že v tvorení budeš pokračovať. Keď ide o hudbu mám rád tvrdšie veci, takže som sa celkom potešil. ;)
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Tak, od posledního updatu se již téměř rok s rokem sešel a jak jsem slíbil, nový příspěvek je tu:D

Co se za rok změnilo? V reálném bytí miriony věcí, v tom pokerovém téměř nic, zatím...

Po více než půlroční anabázi v zaměstnání, které, ač neuvěřitelně přínosné ze strany kooperace s lidmi a vnitřním pohledu na sebe, mi bralo neuvěřitelné množství času, energie a radosti ze života, jsem se z něj konečně vyvlíknul (rodinná firma je peklo s oblohou:) ) a rozhodoval se co dál... A co čert nechtěl, volba padla na poker, který jsem během toho půl roku hrál vyslovené sporadicky a na limitech vpravdě rekreačních...

Během svého zaměstnání jsem o sobě zjistil spoustu věcí - jsem schopný pracovat v průměru přes 10 hodin denně, ale vnitřně mě neskutečně ubíjí, užírá a týrá ta nesvoboda, nutnost být součást celku, nemožnost plánovat si vlastní čas a nezbytnost plnit neuvěřitelně zbytečné úkoly...

Mojí motivací k pokeru tedy nejsou vlastně peníze, a ani, jak vzletně říká spousta hráčů, "láska k pokeru". Mojí motivací je svoboda, která ovšem, jak jsem konečně pochopil, musí mít omezení a disciplinovanost, kterou nastavím já sám sobě.

Ale abych skončil s těmi sebezpytnými kecy, k nějakým záživnějším informacím:

od 21.4. jsem se stal "pokerfish pro", tedy neumim nic, ale hraju NL20 SH cash game se snahou o co největší volume a postupné odstraňování leaků... K tomu, jako side projekt, rozjíždím s kamarádem celkem hodně (doufám) originální webový projekt, který by v případě úspěchu mohl přinést další finanční injektáž na můj účet:)

Velkým zlomem bylo přečtení Mental game od Jareda Tendlera (mam i s jeho podpisem:) ), kterou přeloženou od pana mistra Pinnyho (díky, díky, v úctě se skláním a brzy tě kontaktuji, neb Luciiik mi prý dal doporučení:) ) jsem několikrát shltnul a uvědomil si, že největší leak můj a obecně na microstakes je nulová úroveň mental game. Nikdy jsem nebyl klasický tiltař tipu "myš letí proti zdi a v těsném závěsu monitor", spíš jsem měl problémy se "strachem", zejména z každé session, díky čemuž jsem session odkládal a volume trpělo...

Po přečtení se poctivě snažím vést si Tilt/Fear profil a má to ohromující výsledky - jít dovnitř sebe, bez přetvářky, objektivně zhodnotit, jak mi mozek a emoce pracují a co ovlivňují je neskutečně poučné...

Zatím jsem tedy ve fázi zkoušení - snažím se odhalit své herní leaky (a že jich je, prakticky každý spot:) ), své mental game leaky, abych měl jasno, na čem nejvíce pracovat... I proto je sice mé volume relativně vysoké, ale vzdělávání zatím pokulhává, což se projevuje i na výsledcích...

Každopádně chci změnit frekvenci postování na tomto blogu, z ročního na týdenní, každé pondělí mi přijde tak akorát:)

K mým cílům na příští týden:

• Alespoň 8000 hand/týden (hraju jen 4 stoly a čeká mě víkend u rodičů)

• Vypilovat PF range - mám pocit, že těžce leakuju na blindech, v 3bet spotech (defend i můj bluff 3bet)

• Rozmyslet, co s 4bet bluffem - nějak podezřele často mi tam posílají 5bet, buď jen variance, nebo špatný výběr soupeře, nebo prostě na NL20 netřeba takových movů...

• Clearovat bonus

• !Držet mental game na uzdě!

• NESTATIONOVAT

• Vzdělávat se každý den minimálně hodinu, hodnotit handy cizí a nechat si hodnotit ty vlastní (minimálně 2 kousky denně od každého)

• Zkusit se zlepšit natolik, abych mohl pomrkávat po tom být HJ pro nějaký nízký limit tady na fóru:)

No, a protože jsem se kdysi zařekl, že každý příspěvěk na blog okořením svojí písničkou, tak přidávám jednu, kterou považuji za snad nejvydařenější, kterou jsem kdy nazpívalsmile Zároveň vzhledem k vyšší frekvenci postování je budu dávkovat nějak občasně, nemám jich zas tak moc:)

Takže pěkný poslech a pořádnou porci štěstí i skillu u stolů!

• LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Ahoj,

tak pondělí se s pondělkem sešlo a tak vložím rychlou aktualizaci blogu a cílů:)

1) Alespoň 8000 hand/týden (hraju jen 4 stoly a čeká mě víkend u rodičů)

FAIL, vlivem milionu a jedne veci, tedy zejmena nabiteho svatku a vikendu jsem stihl pouze cca 6000 hand - takže příští týden mám aspon co dohánět:)

2) Vypilovat PF range - mám pocit, že těžce leakuju na blindech, v 3bet spotech (defend i můj bluff 3bet)

Částečný success - víc si to hlídám a postupně zlepšuji, ale pořád žádná sláva:)

3) Rozmyslet, co s 4bet bluffem - nějak podezřele často mi tam posílají 5bet, buď jen variance, nebo špatný výběr soupeře, nebo prostě na NL20 netřeba takových movů...

Částečný success , zatím nerozmyšleno, trochu jsem ho omezil a snažím se jen do správných lidí, ale do hloubky jsem to nerozebral

4) Clearovat bonus

Částečný success - Nu 1/3 z plánovaného clearování je doma, ale měl bych zrychlit, abych to stih:)

5) !Držet mental game na uzdě!

Success!!! Zatím se překvapivě daří, protože ji považuji za snad nejdůležitější část hry na microlimitech (neb skill je samozřejmě taky k nezaplacení, ale ty fishe by beatoval i slepej:) ), protože je nejvíc zpomalující vyhrát 10 BI za týden a pak je rozdat tiltem za hodinu:)

6) NESTATIONOVAT

Partially success - občas si ještě něco přicallnu, ale tím, jak zvyšuji postflop skill, už si spoustu situací dokážu zdůvodnit, proč ten callíček není úplně nejlepší nápad:) A díky tomu mám pocit, že de facto spousta z tiltů, stationess, spewu a overplay neni v mindsetu jako takovým, ale v nedostatku skillu, který se projeví zmateností a nějakým "dobrým" nápadem...

7) Vzdělávat se každý den minimálně hodinu, hodnotit handy cizí a nechat si hodnotit ty vlastní (minimálně 2 kousky denně od každého)

Success - studium jsem enormně zvýšil, přečetl jsem hodně článků o základech postflop hry, hlavně cbetů, viděl několik videí, snažil se ohodnotit každou handu na fóru, co mi přišla pod ruku a zejména natočil video a měl review se svojí drahou milou skorokoučkou:) Jediný trochu fail jsou postnuté handy, ale nějak nemám status do své sekce, neb clearuji bonus jinde:(

Každopádně mi studium přineslo o dost větší klid do hry a jistoty v dalších x% spotech, takže jen tak dál:)

Cíle na příští týden se moc nezmění:

1) minimálně 8000 hand, ideálně 10k, musím dohnat tenhle týden:)

2) Vzdělávat se každý den minimálně hodinu, hodnotit handy cizí a nechat si hodnotit ty vlastní (minimálně 2 kousky denně od každého)

3) Vypilovat PF range - mám pocit, že těžce leakuju na blindech, v 3bet spotech (defend i můj bluff 3bet)

4) Rozmyslet, co s 4bet bluffem - nějak podezřele často mi tam posílají 5bet, buď jen variance, nebo špatný výběr soupeře, nebo prostě na NL20 netřeba takových movů...

5) Clearovat bonus

6) !Držet mental game na uzdě!

7) NESTATIONOVAT

Nu a závěrem - týden považuji vzhledem k časovým možnostem za relativně vydařený, posunul jsem se ve hře, myslím, že se to projevilo i na výsledcích (do cashieru kouknu až v první pondělí v červnu:) ) a mám velkou chuť pokračovat, neboť čím dál víc zjištuji, kolik toho ještě nevím a neumím:)

Písnička dneska nebude, neb je nikdo neposlouchá:) Možná příště:)
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      A opět je tu pondělí (tedy vlastně už úterý) a tedy čas na pravidelné každotýdenní zhodnocení a jedno SOUTĚŽNÍ překvapení na závěr:)

Cíle z předešlého týdne:
      1) minimálně 8000 hand, ideálně 10k, musím dohnat tenhle týden

Huge success! - odehráno 12 000 hand, jsem na to trošku pyšný, vždy jsem měl problémy s volume, ale snad se jimi postupně propracovávám:)

2) Vzdělávat se každý den minimálně hodinu, hodnotit handy cizí a nechat si hodnotit ty vlastní (minimálně 2 kousky denně od každého)

Success - ačkoliv ohodnoceno celkem málo hand, viděl jsem hodně videí, měl jednu review, přečet několik článků a myslím, že na hře jsem celkem zapracoval

3) Vypilovat PF range - mám pocit, že těžce leakuju na blindech, v 3bet spotech (defend i můj bluff 3bet)

Partially success - PF range alespon prozatím vypilovány, ale pořád je co zlepšovat.

Po kratší úvaze jsem zjistil, že moje problémy v 3bet spotech nejsou v PF rangích, ale ve zmatenosti v postflop hre v 3bet spotech, díky které se mi do nich nechce dostávat s 3bet bluff rangí - viz. Cíle na příští týden!

4) Rozmyslet, co s 4bet bluffem - nějak podezřele často mi tam posílají 5bet, buď jen variance, nebo špatný výběr soupeře, nebo prostě na NL20 netřeba takových movů...

Partially success - Po krátké, ale přínosné diskusi s poker kolegyní s nimi šetřím a pečlivěji si vybírám spoty, kdy je použiju, což sice asi přinášelo drobnou exploitovatelnost mého nicku, ale na NL20 se to snad takovým leakem neprojeví...

Zároveň mám po nákupu hand daleko přesnější staty na regy a jejich xbet frekvence, což snad postupem času dokážu naplno využít k jejich exploitaci...

5) Clearovat bonus

Success - první třetina jsem clearoval 20 dnů, druhou 10:) Kdybych udržel tempo (nebo zkusil shotnout NL50), tak bych možná stihnul vyclearovat i 4 část bonusu, se kterou jsem v plánu nepočítal (ale bude to close):)

6) Držet mental game na uzdě

Partially failure - na jednu stranu jsem celkem odolával a některé části mental game zocelil, na druhou stranu jsem objevil svůj asi momentálne hlavní leak:

když od začátku session půl hodiny musím jen foldovat, prohrávám střední poty, red line jde dolu a AA sbírají blindy, okamžitě sklouzávám do C game - začínám overbarelovat a overbluffcathovat, abych si to "vyhrál zpátky". Pokud se na začátku session chytnu a pár spotů vyhraju, zbytek už může být žumpa a jsem relativně v klidu...

Takže to se taky objeví v cílech:)

7) NESTATIONOVAT

A teď cíle na příští týden!

1) minimálně 10000 hand, ideálně 12k, určitě bych měl minimálně udržet nastolené tempo - nechci zvyšovat počet stolů, takže raději zvolím tužší grind a prodlužování session (celkem mi vyhovují delší session, tak zkusím trošku prodloužit mých standardních 90 minut, jestli je to EV+ ale ukáže až čas:)

To zůstává a zůstávat musí!

3) Vypilovat postflop hru v 3bet potu - nemáte prosím někdo tip na nějaký článek/video/cokoliv, co by se tím zaobíralo?

4) S rozmyslem dál zkoušet 4bet bluff - naučit se využívat širší staty na regy

5) Clearovat bonus - udržet tempo a pomrkávat po 4 dílu bonusu:)

6) !Držet mental game na uzdě! - zapracovat hlavně na špatných začátcích session, píchat si logiku, rozebírat to v tilt profilu

7) NESTATIONOVAT - zvyšovat skill, aby ubývalo zmatečných station callů (nízký set na dry boardech ještě nejsem připravený zahazovat:) )

A TEĎ SLÍBENÉ PŘEKVAPENÍ!!!:D

Abych trochu oživil svůj blog a někdo k němu alespoň něco napsal, tak jsem vymyslel absolutně skvělou soutěž o ŽÁDNÉ HMOTNÉ ceny!!!:) Teď jen doufám, že ne všichni přestali číst a alespoň si přečtou zadání:)

Níže je básnička, splozená za jednoho temného večera:) Je v ní zašifrována handa a vaším úkolem je zjistit její průběh a všechny známé okolnosti:)

První, kdo správně popíše celou handu, má právo volby nějaké své (či cizí) handy pro další básnické ztvárnění:)

ODPOVĚDI PIŠTE PROSÍM DO SPOILERŮ, ať nedáváte rady ostatním:)

Smrtka s kosou na knoflíku

v diamantech oděná,

chce si vzít dva nevidomé,

sladká za to odměna.

Ten větší však stane čelem,

chytne kosy mávnutí

a se smrtkou překvapenou

stojí chvíli bez hnutí,

Tak ulicí první prošli,

držíce svůj status quo,

něco se však musí státi,

kdo odvahu vezme,kdo?

Na druhé se kostra vzepře,

slepý stěží vykryje

ránu na něj namířenou,

na třetí však v rakvi je...
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Hm... viděl bych to na:

Hero (AA maybe? nebo Q7?) na BTN

všichni fold, hero raise, sb fold, bb call

flop:
      check, check

turn:
      hero bet
      bb call

river:
      hero bet
      bb fold maybe?

:-D

• Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      Muj tip je:

AKs diamond (BTN)

vsichni fold, BTN raise, SB fold, BB call

flop: check, check (asi draw heavy :D )

turn: BTN bet, BB call (prisel King mozna)

river: BTN bet, BB fold (nedosla draw)

Jinak super básnička! :s_thumbsup:
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Díky moc za tipy, snad se ještě někdo přidá:)

NeznyDebil: Díky za tip, ale žádný "maybe" neberem:) Zkus prostě přesný průběh:)

Ggnore0: Díky za pochvalu i za tip, koncem týdne to vyhodnotím, tak uvidíme, zda je správný:)
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      priebeh handy by som mal rovnaky ako Ggnore0 až na:
      a) na flope hituješ quads
      b) dostávaš pekne zaplatené, takže bb nefoldoval
    • Mantinelsboy
      Mantinelsboy
      Bronz
      Registrace: 02.09.2011 Příspěvky: 689
      :censored:
      Ahoj, PF- hero AKs Btn, Villain KK bb/ F - AAA, Villain check, hero check,/ T -K, Villain check, Hero bet, Villain call./ R- villain check, Hero AI, villain call.
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Trochu opozdena aktualizace blogu, chtel jsem prispet ve svem pravidelnem pondelnim vylevu, ovsem pivni fest me vyradil jak z planovaneho nocniho pondelniho prispevku, tak i z celeho utery:D

Takze velice rychle zhodnoceni cilu:

1) minimálně 10000 hand, ideálně 12k

Success - Tesne ale prece - 10124

partially failure - Vzdělávání bylo většinou videi a články, ale posledni dobou se na to nejak nedokazu naplno soustredit a hlavne me mrzi, ze hodně kašlu na ohodnoceni a posilani vlastnich hand (nemam status na NL20 HJ forum)

3) Vypilovat postflop hru v 3bet potu

partially success - jeste porad jsem trochu nejisty, ale rozebiral jsem to jako range vs. range, tak uvidime

4) S rozmyslem dál zkoušet 4bet bluff

Success - díky pořádné porci handhistory je to relativne snazsi:)

5) Clearovat bonus

success - porad statecne clearuju, i kdyz nevim nevim, jestli 4tou bonusovou cast stihnu...

6) !Držet mental game na uzdě!

partially success - Ačkoliv jsem ted lehce v shitrunu (spis v takove neverhit forme, nez ve spatnem toceni) a obcas nadavka padne, musim priznat, ze celkem hru drzim na urovni bez vetsiho tiltu/strachu

7) NESTATIONOVAT

Partially success - jako obcas ten callicek jeste ujede, ale uz hodně málo a hlavně za male castky, takze to pokladam za posun oproti predchozim herocallum... Ohromne mi k tomu pomaha postupne zvysovani skillu a twinnova live videa, kde to krasne poklada a ani se mu hlas smutkem nepohne:)

K cílům na příští týden, bude jeden veliky:)

1) minimálně 10000 hand, ideálně 12k

1,5) Podívat se do cashieru a dle situace shotnout NL50!!!

3) Vypilovat postflop hru v 3bet potu - jeste je treba to dodelat

4) Clearovat bonus - udržet tempo a pomrkávat po 4 dílu bonususmile

6) !Držet mental game na uzdě! - poradne ji sledovat, odhalovat dalsi chyby a více upravovat tilt profil

7) NESTATIONOVAT - zvyšovat skill, aby ubývalo zmatečných station callů (nízký set na dry boardech ještě nejsem připravený zahazovatsmile )

A nyní vyhodnocení 1. kola mé super skvělé soutěže!!!!

Bohužel NIKDO neurčil handu přesně, ač jsou všichni neskutečně blízko. Dám indicii - z básničky mi stačí určit PŘESNOU startovní handu a PŘESNÉ akce obou soupeřů až do riveru. Cokoliv navíc si klidně kreativně domyslete, budu jen rád:)

Každopádně zkusíme druhé kolo, můžete tipovat i podruhé

První, kdo správně popíše celou handu, má právo volby nějaké své (či cizí) handy pro další básnické ztvárněnísmile

ODPOVĚDI PIŠTE PROSÍM DO SPOILERŮ, ať nedáváte rady ostatnímsmile

Smrtka s kosou na knoflíku

v diamantech oděná,

chce si vzít dva nevidomé,

sladká za to odměna.

Ten větší však stane čelem,

chytne kosy mávnutí

a se smrtkou překvapenou

stojí chvíli bez hnutí,

Tak ulicí první prošli,

držíce svůj status quo,

něco se však musí státi,

kdo odvahu vezme,kdo?

Na druhé se kostra vzepře,

slepý stěží vykryje

ránu na něj namířenou,

na třetí však v rakvi je...
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      Každopádně zkusíme druhé kolo, můžete tipovat i podruhé

bullshit
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      Nenapadá mě už nic jiného než:
      AKs vyměnit za Q7s (ale to psal už NeznyDebil)
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      preflop open 87dd BB call,check-check flop,turn my bet BB call,river my bet BB fold ez money
    • vitouch
      vitouch
      Bronz
      Registrace: 29.06.2011 Příspěvky: 122

QdJd open z buttonu, BB Call
      Flop: Check, check,
      Turn: Hero bet, BB Call
      River: Hero bet, BB fold
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Aaaaa, koncim hlasovani:)

Ggnore0 to hitnul presne, smrtka (dama s kosou) je samozrejme Q7 a prubeh handy v jeho predchozim prispevku presne odpovida:) NeznyDebil to tam sice zmínil jako vedlejsi možnost, ale jak jsem mu psal v jednom z predchozich prispevku, žádný maybe neberu, aby si tam kazdy nemohl natipovat 5 ruznych moznosti na kazde street:)

Takze mi prosím Ggnore posli nejakou handu do PM, ja se ji pokusim do pristiho blogu nejak ztvarnit:)