BLOG: Honza na Fullringu

• HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      Ahojte,

asi před půl rokem jsem ukončil svoje hraní na NL10-NL16 a začal se věnovat škole a taky trochu politice. Většinu peněz jsem vybral a využil na různé věci. No spíše jsem to rozházel... Můj původní blog můžete najít zde: http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=119252. . Nový blog zakládám proto, že je to pro mě zcela nová cesta.

Zkusil jsem také nedávno Tradimo, ale popravdě mě obchodování moc nezaujalo. Poker je poker.

Nyní mám však po státnicích, změnil jsem práci a tak můžu opět zase hrát. Začal jsem včera na Pokerstars, kde jsem měl poslední 2 dolary. Po několika hodinách hraní jsem se dostal na 6 babek a tak můžu hrát NL2 na třech stolech. V polovině srpna - po výplatě, chci depositnout nějakou tu korunu (dolar) na William hill, abych měl taky něco trackované kvůli bodům na Pokerstrategy.

A jaké si dávám pro začátek cíle? Do konce srpna se chci dostat přes NL2 a následně NL5 někam ke 150$. Druhým cílem je zlato zde, na Pokerstrategy. Musím si zopakovat všechny články a videa, která jsem již zapomněl a samozřejmě mít přístup k mnoha novým. Během září chci být zpět na NL10, ale to už je docela za dlouho, takže uvidím. Cíle jsou tedy takové, abych se dostal co nejdříve zpět na úroveň, kterou jsem měl.

Hrát budu na tracnutém William Hillu a netracknutých Stárech -> pokud na WH nebude traffic. Netuším, jak se to má s trafficem teď po půl roce, kdy jsem téměř nehrál.

Mějte se :f_cool:
  • 7 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Nice, rád sem sledoval tvůj předchozí blog, takže tenhle nemissnu :) Gl at the tables
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Tak je myslím čas na první report.

1. No deposit. Trefil jsem asi 3x z 5 pokusů mincash v Pokerstrategy daily freerollu na WH, pár levných SnG a dostal jsem se z čistý nuly asi na 4 dolary. V tu chvíli jsem přešel na NL2, 2 stoly a teď mám 14 babek po 3000 handách.

2. Zlato během tohohle měsíce bohužel nedám, ale stříbro to bude - čeká se jen na připsání bodů. Také 150$ asi během týdne nenahraju. :f_biggrin:

3. Nová práce mě vytěžuje víc, než jsem myslel,ale na hraní čas zbývá.

4. Hodně času mi taky bere příprava kampaně do voleb. :f_cool:

Uvidíme jak to půjde dál. Jenom co budu na zajímavějším limitu, tak budu postovat i handy.
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Tak tu máme nový měsíc a já si musím udělat summary za minulý a naplánovat další.

1. Summary
      a. pokerově hrůza, downswing a mých těžce vydělaných 15 dolarů z nuly, je na 1$.
      b. real life money balance taky nic moc, takže nepřipadá v úvahu ani deposit

2. Plán
      a. mám na WH 1$, takže to vidím na SnG za 0,10 a snad se z toho vyhrabu
      b. udělat na WH alespoň level Pair
      c. musím udělat na PokerStrategy Zlato
      d. hrát freerolly na FTP (5000 first deposit) + pokud budou nějaký zajímavý, tak i jinde
      e. máknout v práci, aby bylo víc peněz a možný i ten deposit
      f. pomoct s volební kampaní
      g. více se věnovat foru
      h. studovat články, videa
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Dobré ráno :)

předně musím říct, že mám radost z plánovaného srazu komunity - konečně poznám i vás ostatní.

Bod d) z plánu jsem částečně splnil. Hitnul jsem v jenom depositors turnaji na FTP 5 babek a na cash game je při včerejší session rozmnožil na 17$. S 2$ na WH už mám konečně roll a chci během nejkratší doby na NL5 a výhledově zpět na NL10. Nevím, na kolik to byla náhoda, ale FTP mi přišel o hodně víc fishy než PokerStars. :f_cool:

Také jsem včera shlédl videorozhovor yegona a TLN a musím říct, že kdo neviděl, o hodně přichází.
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Malý update:

Po dlouhý době jsem opustil PT3 a stáhl PT4 a musím říct,že jsem to měl udělat už dávno. Budu si s tím sice ještě nějaký čas hrát a nastavovat podle sebe, ale je to paráda. Hned se mi hrálo líp - ačkoli to přisuzuju spíš psychologickýmu efektu z novýho programu.

Jinak včera jsem si označil 4 whales (VP 60+) a v podstatě jsem včerejší večer hrál jenom stoly, kde seděly tyhle ryby - stejně 6 stolů. Hrálo se parádně, ale některý handy jsem si označil (postnu po návratu z práce).

Nějak se mi nedaří udělat status Zlato - 500 bodů je na NL2 a 0,10SnG hodně. Ale snad se mi podaří to trochu víc rozjet.

A v neposlední řadě musím říci, že už opět věřím, že NL2 se dá porážet :D :f_cool:
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Omlouvám se za zdržení, ale rebuild bankrollu zabíral veškerý volný čas. Teď jsem již usazen alespoň na NL10 a budu se proto i více věnovat tomuto blogu i ostatním tématům na foru.

Můj rebuild bankrollu probíhal asi tak, že jsem se z pár dolarů a centíků vyškrábal hraním NL2 a NL5 na 180$ a navíc jsem v sobotu hitnul freeroll na PokerStars (3. místo z necelých 19 000 hráčů) a odměna 300$ mi ten roll slušně zvedla.

Hraju tedy teď NL10 a až se trochu rozehraju, přejdu plynule na NL16, která mě dřív na PokerStars bavila. Také jsem tím doháněním rollu udělal minulý měsíc na NL2 a NL5 Silver Star na PokerStars, takže jsem spokojenej.

Na PokerStrategy držím stříbro hraním nějakých DoNů na William Hillu.

A jelikož mé minulé cíle neslavily úspěch, musím si dát nové na prosinec, který již běží:

:club: Poker goals
      :diamond: Nahrát opět alespoň Silver Star na PokerStars
      :diamond: Stříbro na PokerStrategy - DONE
      :diamond: 45k hands na FR CG
      :diamond: znovu shlédnout Hasenbratenovu videosérii Crushing NL50 (výborné i na NL10+)
      :diamond: Post graf za prosinec
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Přišel rok 2014 a tedy i čas shrnout si plnění cílů za prosinec a naplánovat letošní cíle

Prosinec
      :club: Poker goals
      :diamond: Nahrát opět alespoň Silver Star na PokerStars - DONE
      :diamond: Stříbro na PokerStrategy - DONE
      :diamond: 45k hands na FR CG -
      :diamond: znovu shlédnout Hasenbratenovu videosérii Crushing NL50 (výborné i na NL10+) FAILED
      :diamond: Post graf za prosinec - bude

A cíle na rok 2014?

:diamond: 500 000 hands (CG, PokerStars)
      :diamond: min. 15 000 FPP na Stars :f_biggrin:
      :diamond: 12x stříbro na PokerStrategy
      :diamond: hrát kvalitně NL25