Ultimate spam HJ forum challenge

• iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      Caute :)

po vzore HJ kolegov som sa nechal inspirovat a rozhodol spravit tuto sutaz. Bude sa v podstate jednat o podobny format ako v Soutěž o sweat s Mosambem a B0st0nem .

Dovod preco som sa takto rozhodol je jednoduchy, v HJ fore je v poslednej dobe menej aktivity ako si myslim, ze by malo byt :s_zZz: . Z mojej osobnej skusenosti viem, ze HJ forum je jeden z najcennejsich nastrojov rozvoja hraca a preto mi pride velka skoda, ze o tuto value pasivitou prichadzate (ja sam som vo svojich zaciatkoch bol hyper aktivny v HJ forach a myslim si, ze toto je faktor ktoremu z velkej casti vdacim za to, kam sa moje herne porozumenie posunulo).

Podmienky pre ucast v sutazi su jednoduche a to:
      - postnut 25 vlastnych hands s minimalne kratkym komentarom popisujucim Vas myslienkovy pochod, pripadne problem, ktory ste v hande mali;
      - okomentovat 10 hands postnutych ostatnymi clenmi komunity.

Tieto podmienky su prvy nastrel, podla toho ako bude sutaz prebiehat si vyhradzujem pravo na ich zmenu (vzdy s platnostou od nasledujuceho mesiaca sutaze), ale ocakavam, ze urcite nepojdem pocet postnutych hands dole (sam som za poslednych par dni postol do akademie cez 15 hands).

Pravidla sutaze:
      - jedno sutazne kolo bude trvat kalendarny mesiac, vzdy so zaciatkom v prvom dni a koncom poslednom dni daneho mesiaca;
      - budu sa pocitat iba handy postnute v NL50 HJ fore odohrane na limite NL50;
      - po splneni podmienok sa prihlasite od sutaze v danom mesiaci v tomto threade;
      - do 10 dni od konca sutazneho mesiaca uverejnim vyhercu sutaze, ktory bude vybraty nahodnym zlosovanim;
      - co sa tyka postnutych hands, je vo VASOM zaujme aby ste postovali naozaj handy, ktore pokladate zaujmave a nie len napostovali prvych 20 ruk, ktore na Vas vypluje HEM (ked sa nad tym zamyslite, tak takyto pristup je len podvadzanie sameho seba, pretoze clovek ktory k tomu pristupuje takto sa nemoze posunut herne dopredu :) ), proste neberte to ako otravnu domacu ulohu, ktoru ste dostali v skole a chcete ju mat zkrku ale naopak ako moznost posunut sa herne a znicit vsetkych regov vo Vasom okoli :s_cool: ;
      - predchadzajuci vyrok plati aj pri komentovani hands ostatnych clenov komunity, je opat len vo Vasom zaujme snazit sa komentovat co najkvalitnejsie, jednak tym rozvirite moznu debatu s ostatnymi hracmi a zaroven tym mozete povzbudit ostatnych clenov aby komentovali Vase handy (pretoze vidia, ze sa snazite pomoct Vy im);
      - do okomentovanych hands sa budu pocitat aj tie, ktore ste okomentovali az potom, ako uz boli vyhodnotene HJ;
      - vitaz predchadzajuceho mesiaca bude mat "mesacnu pauzu", tj v nasledujucom mesiaci po tom ako vyhra sa nebude moct zucastnit zlosovania (co by ho ale nemalo odradit od toho postovat nadalej), je to z dovodu aby sa nestavalo, ze niekto by vyhral x mesiacov v rade;

Posledny point sa tyka "podvadzania". Z hladiska casovej efektivity nemozem kontrolovat kazdeho kto sa prihlasi, ci naozaj podmienky splnil. Preto si obcas nahodne vyberiem niekoho z prihlasenych a dam si tu pracu pozriet sa, ci naozaj postol 25 hands a okomentoval 10 hands ostatnych. Ak by som nahodou prisiel nato, ze tento clovek sa prihlasil do sutaze a podmienky v skutocnosti nesplanil (co verim, ze sa na tak skvelo fungujucom fore ako je to nase nestane), dostane tento clovek ban do tejto sutaze na stvrtok roka (tj nasledujuce 3 mesiace od zistenia).

Na zaver asi to najdolezitejsie, vyhrou v tejto sutazi bude exkluzivna ( :s_cool: ) 1.5 hodiny trvajuca sweat session, ktoru vyhercovi poskytnem. Na samotnom formate sa dohodnem s kazdym vyhercom jednotlivo podla jeho preferencii (cize od HHs review, po sweat jeho live hry, etc) s moznostou, ze ak bude chciet, mozme tuto sweat spravit verejne pocas jedneho z mojich coachingov.

Tento thread pouzivajte na prihlasovanie sa do sutaze a zaroven aj pre Vase pripadne otazky, napady, postrehy a kritiku.

Prve kolo sutaze zacne k 01. 08. 2013. Tesim sa na Vase handy :s_love:

Zmena pravidiel a podmienok sutaze vyhradena.
  • 28 odpovědí
    • 1
    • 2