[PLO] BLOG: obtloustlý čtyřicátník na PLO MTT a zpet na PLO CG stolech

• rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      ALOHA:

tak dnes jsem se rozhodnul, ze zkusim pokorit Cornieho vyzvu z 50$ na 10K$ a to hrajic pouze PLO . Hrat budu na herne WH. PLO hraji regularne cca 1 rok, s tim ze mou hlavni disciplinou jsou PLO MTT turnaje na Pokerstars kde patrim k tem vyhravajicim hracum :s_biggrin: . Ty budu hrat i nadale jakoz i CG PLO50 a PLO100 (zde uz to neni tak ruzove jako MTT :f_cry: ) na PS. Pokorit Cornieho vyzvu jsem se rozhodnul proto, abych zkusil jak jsem na tom z vuli a pily. Startovni kapital jsem si dal klasicky 50$ a zacnu na PLO2. Chystam se udelat i nejake video z techto microlimitu , tak snad mi Boarrder pomuze s komentovanim a snad se nekdy objevi zde na PSGY.
  • 141 odpovědí
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Wau, super, že jsi se rozhodl zmapovat tvoji cestu peklem :D Určitě rád pomůžu a rád budu koukat na updaty blogu.

GL!
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      Registrace: 13.02.2009 Příspěvky: 799
      ahoj, tak to vela stastia, tiez som nadtym uvazoval, ale nexcelo by sa mi vratit uplne na zaciatok...inak bude to asi beh na dlhu trat. Hlavne tie micro limity...to PLO2 musi byt krasa vidiet na 6-maxe, vsetkych 6 hracov all-in pre/flop s any 4 cards :)
    • 8SiddHartHa8
      8SiddHartHa8
      Global
      Registrace: 18.01.2010 Příspěvky: 132
      Servus, veľa štastia, ale predsa len, nie je to trošku krok späť ak hrávaš PLO50/100?
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      ja na PS to budu hrat dale..jen si proste chci zkusit svou vuli a trpelivost. proste nebudu hrat 4 stoly ale 8 :-) . Ono totiz jak koukam na microlimitech je fakt bida co se trafficu tyce.
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Prvni osahani:

Tedy horsi nez hrani samotne, je ten traffic. Na stolech se deje presne to co jsem ocekaval. Preeflop 3-4 hraci, vsichni VPiP 60% min. Bude to opravdu ocistec!

Ale dam to. K tomu jsem si dal jeste jeden zavazek , ale o tom az zitra.
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      mala ukazka jakej je traffic na WHill v 10 hodin dopoledne :

zlaty PStars :s_cry:
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 873
      Ahoj, velky obdiv a GL vo vyzve, ja uz by som na to nemal chut... :D . Momentalne hravam PLO25 + nesmele pokusi na PLO50 na PS, tak mozno sme sa stretli :) , chcem sa vsak spytat na PLO turnaje, ktore hravas, pripadne, ktore by si doporucoval hrat. Niekedy som skusal 3.3 re-buy 6max o 20.05 na PS a celkom ma to bavilo.
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      Ahoj,

ten traffic je otrasny. Nemas tam nahodou daky filter? ved to nie je mozne, aby tam bol 1 stol :( .

btw..na WH nehravam, ale premyslam, ze by som sa po statniciach presunul na iPoker, bud prave na WH alebo na Coral. Preto sa chcem spytat, aky je tam traffic na PLO10/PLO20 po 18.00+? Cake mi totiz so svojimi cashoutami fakt pije krv a proste musim to tam zabalit.

vopred vdaka
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      no hele, vecer je to ok..na limitech co pises je stolu dost. Ten traffic co jsem postnul byl dost divnej, tak jsem psal na podporu a oni mi rekli ze je to tak jak vidim, ale ze to muze byt diky tomu ze jim pada software ( a asi 5 min potom mifakt vyskocila hlaska, ze stoly budou zavreny z duvodu udrzby). Ale vecer je to OK.
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Aloha, turnaje co hraji jsou :

daily : omanie 5.5, omanie 33, PLO 11 v 8.30 vecer, bezkonkurencni je omanie 22 co se hraje rano - je tam vzdy overlay, 3.3 rb v 8 vecer a ve 4 ten 11rb (ten hraje malo lidi)..

Pak v sobotu ve 3 PLO saturday 55, a v nedeli ten rb 55 (gar 7.5) .

sem tam hraji ty daily 55 a ten 22 rb v noci.

jo , jeste jsem zapomnel, asi nejvice EV+ je ten 8.8 rb (3K gar) co se hraje o pulnoci.
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      MATOKIKO..jakej mas nick na starech?
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Tak mam za sebou 1 tyden tyhle silenosti. Jak jsem jiz ze zminoval , prekvapil mne predevsim tragicky traffic na WH . Hraci jsou samozrejmne slabi a vetsina proste se snazi to hrotit do AI za full stack. Jdou do hry treba s kombinaci JTxx a na flopu J24 jsou schopni 4 betovat (samozrejmne jim to krasne prijde :D vzdy kdyz proti nim stojim ja s AA ) . Samozrejmne budu pokracovat, i kdyz je to opravdu silenstvi. Taky jsem si spocital ze kdybych mel propojeny PS s PSGY tak bych pravidelne Diamant status X( . Myslim si ze tech narikajicich na nemoznost retracknuti PS je v PSGY komunite tolik, zeby mohl HUCAS a spol zkusit vymyslet nejakou strategii a sejit se zastupci PS. Sam kdyz jsem o tom premyslel, ( a samozrejmne si uvedomuji ze PS ma skoro totalni dominanci na online poker trhu) , i PS by na tom ziskalo. Preci je logicke, ze spousta hracu prave kvuli propojeni s PSGY hraje na nejakych mensich hernach a ti by se podileli pri navratu na PS na zvetseni jejich prijmu.
      Take si myslim, ze tato vyzva ma jednu diru v pravidlech a to konkretne tu ze na PS a jinych hernach muzou hraci hrat ZOOM . To je pak super jednoduchy nahrat 20-30K hand . Pro mne je to opravdu super tezky , co se tyce poctu hand vzhledem k trafficu a taky tomu ze na spouste spolupracujicich heren neni PLO ZOOM. Pokud bych ja mohl hrat zoom , tak bych mel moznost tuto vyzvu ukoncit rychleji.
      Jinak po prvnim tydnu musim napsat jednu dulezitou vec: Jsem plny obdivu pro vsechny, kteri tuto vyzvu dokoncili. Je to sileny, (tedy pokud uz hrajete online nejakej patek a na limitech treba 50 nebo 100) . Nevim jestli bych tuto cestu podstoupil pokud bych to mel jako MAIN disciplinu. Jsem rad ze to mam zapnuty jako doplnek k tomu co normalne hraji.
      Vcera jsem koukal na trenik PLO s TT. Bylo skoda ze to bylo na limitu PLO25 ZOOM . Bylo tam dost veci se kterymi se shoduji, pak jedna myslenka ktera je velmi zajimava ( TT tam rika ze pokud se rozhoduje hrat ze SB v situaci ze pred nim nekdo otevre , tak ve 100% vzdy 3betuje a nikdy ne call-a to i v NLH) ale i pak par veci se kterymi nesouhlasim (nektere startovni kombinace v jistych pozicich) Je pravda to ze PLO se opravdu dynamicky meni, ze i na limitech 50 ted lidi zarazuji do repertualu ruzny veci , ktere tam pred rokem nebyly)

tak jeste vysledek za prvni tyden (btw . mam rozdil mezi cashier a HM -15centu,coz nechapu )

• Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      Ahoj, takze to PLO2 nie je az take easy, ako sa zda, ci? :D Ta varianca tam musi byt ovela vacsia ako na vyssich limitoch, kde si ludia tie peniaze aj vazia a nehraju any4

btw..suhlasim s tebou ohladom spatneho prepojenia PS s PSGY. Keby to bolo mozne, hned by som hral na PS. Nerozumiem tomu, preco je to taky problem. Ludia skor odidu na mensie herne, akoby tam mali hrat bez prepojenia. Takto PS nema nic..keby to prepojili, tak by mali urcite viac z hraca, ako ked im oddide hrat na iPokri alebo hocikde inde. Na niektorych herniach nie je problem spatne vyziadat prepojenie, neviem, preco robia take haloo tu. Fakt by sa na to ludia od PSGY mohli lepsie pozriet :)
    • Danik123456
      Danik123456
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 400
      Anarkii14 původně napsal
      Ahoj, takze to PLO2 nie je az take easy, ako sa zda, ci? :D Ta varianca tam musi byt ovela vacsia ako na vyssich limitoch, kde si ludia tie peniaze aj vazia a nehraju any4

btw..suhlasim s tebou ohladom spatneho prepojenia PS s PSGY. Keby to bolo mozne, hned by som hral na PS. Nerozumiem tomu, preco je to taky problem. Ludia skor odidu na mensie herne, akoby tam mali hrat bez prepojenia. Takto PS nema nic..keby to prepojili, tak by mali urcite viac z hraca, ako ked im oddide hrat na iPokri alebo hocikde inde. Na niektorych herniach nie je problem spatne vyziadat prepojenie, neviem, preco robia take haloo tu. Fakt by sa na to ludia od PSGY mohli lepsie pozriet :)
      No z toho jak to vidím já, tak by to pro ně byla cesta do pekel. Kdyby toto bylo povolené, proč by každý hráč, který hraje na nějaké herně, nechtěl zaregistrovat přes nějaký affiliate, jako je PKST. Vždyť PKST nabízí vždy nějaké výhody ve formě rake races nebo speciálních turnajů atd. Takže dle mého názoru by pak každý chtěl být zaregistrovaný přes tyto stránky a oni by ve výsledku se tím začali dělit o rake ze všech hráčů a do toho se jim asi moc nechce.

Takže plně chápu jejich přístup, kdy to nikdy nepovolí a raději si budou dělat svoje promotion, aby přitáhli hráče napřímo...
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      No z toho jak to vidím já, tak by to pro ně byla cesta do pekel. Kdyby toto bylo povolené, proč by každý hráč, který hraje na nějaké herně, nechtěl zaregistrovat přes nějaký affiliate, jako je PKST. Vždyť PKST nabízí vždy nějaké výhody ve formě rake races nebo speciálních turnajů atd. Takže dle mého názoru by pak každý chtěl být zaregistrovaný přes tyto stránky a oni by ve výsledku se tím začali dělit o rake ze všech hráčů a do toho se jim asi moc nechce. Takže plně chápu jejich přístup, kdy to nikdy nepovolí a raději si budou dělat svoje promotion, aby přitáhli hráče napřímo...

No , pokud polozis na misku vah pro a proti ( mluvim hlavne o tom mnozstvi hracu, kteri hraji jinde nez na PS ) tak si myslim zeby to bylo pro ne vyhodne..
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      Registrace: 09.11.2011 Příspěvky: 460
      ahoj, mam zopar otazok ak mozem :D

1. kedze na ipokry na PLO 2 sa da prist na stol s 5$ cize 250BB ci prichadzas s tymi 250BB alebo len so 100BB??

2. asi necistis nejaky bonus (FDB alebo nieco podobne), ci?

3. kedze som hraval teraz PLO 4 na iPokry tak ma zaujima, ako planujes prejst cez tento limit ked sa tam niektore vecery hraje len 1 stol? (hlavne v niektore piatky som si to vsimol)
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      btw..micro je tak moc slabe? ja som si len tak nainstaloval WH a zdalo sa mi, ze na PLO10 a PLO20 je to totalny raj, aspon 10+ stolov na limit....je to tak? alebo je to len preto, ze som nehral a teda este sa ma netyka segregacia?
    • stojaca8
      stojaca8
      Bronz
      Registrace: 28.09.2011 Příspěvky: 421
      Na WH včera od 20.00 - 22.00 - PLO2 + PLO4 bolo 10+ stolov. Slabšie to býva v ranných hodinách asi okolo 7.00 - 9.00 - PLO2 + PLO4 bývajú 2 - 4 stoly.
    • stojaca8
      stojaca8
      Bronz
      Registrace: 28.09.2011 Příspěvky: 421
      btw.... celkom sa teším na stretnutie s rosta1972 na tomto limite za stolom WH - možno sa mu podarí skôr naplniť výzvu a možno...