Hud

• Mariceye
      Mariceye
      Bronz
      Registrace: 19.07.2013 Příspěvky: 13
      Ahoj,

mam v plane kupovat pt4 alebo HM.
      Mam otazku.
      Budem za cas cca rok menit comp. Bude sa dat nainstalovat program na dalsi pocitac alebo licencia je viazana len k jednemu konkretnemu compu.
      A neviete ci nie je niekde akcia (napriklad pri vklade nad...usd je pt4 alebo HM zadara atd..?)
      Diky a gl na stoloch
  • 7 odpovědí
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      Cau,

u HEM2 muzes mit licenci soucastne na 2 pocitace, ale pokud bude kupovat novy pc/reinstalovat pc tak se to da ve webovem nastaveni hemu restartovat - to znamena ze si muzes pridat dalsi 2 :)

Psgy ma jednou za cas akci kde vlozis penize na hernu narakujes urcitou castku a dostanes soft. Ted nedavno to bylo pro PT4, takze si myslim ze dalsi akce bude za dyl, ale kdo vi :)

Poslal sem ti zadost o pratelstvi ;)
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      PT4 ma licenciu na dva PC. funguje to tak, ze sucasne moze byt pouzivany na dvoch PC, teda ked PC vymenis za novsi a zo stareho PT4 odinstalujes, stale ho mozes pouzivat na dvoch masinach naraz.
      http://www.pokertracker.com/faq/PT4#transfer-pt4-new-computer

u HEM neviem ako to funguje, nemam skusenosti.
    • Mariceye
      Mariceye
      Bronz
      Ahoj,

diky za odpoved.
      Inak ja nemam facebook, a tie ziadosti o priatelstvo vlastne moc nechpem:)
      Ako, mozem ta povazovat za priatela, no vlastne som ta nikdy nevidel a toto je prvy kontakt, co v tomto zivote spolu mame, tak je to na mna dost rychle ha ha :D
    • Mariceye
      Mariceye
      Bronz
      Diky za info.

Mam v plane si zaregistrovat ucet na party pokru. Ked si ho tracknem cez pokerstrategy.com uz asi nebudem most vyuzit tu ponuku cez holdemmanager stranku, ze?
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ahoj,

bigfish ti poslal žiadosť o priateľstvo tu na pokerstrategy, môžeš ju nájsť tu, ak ju prijmeš tak si budete môcť písat aj cez súkromné správy :)

EDIT: pravda, Party Poker už nieje partnerská herňa poker strategy :) Takže teorieticky tú ponuku môžeš využiť :)
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      Mariceye původně napsal
      Diky za info.

Mam v plane si zaregistrovat ucet na party pokru. Ked si ho tracknem cez pokerstrategy.com uz asi nebudem most vyuzit tu ponuku cez holdemmanager stranku, ze?
      to asi nepojde, lebo Party Poker uz cez PokerStrategy netracknes. neviem aky mas budget, ale skus si vybrat z tych ponuk ci uz PT4 alebo HEM najprijatelnejsiu, tzn. najlepsi pomer velkost vkladu / pocet nazbieranych points na herni, aby si ziskal ten soft co najskor a potom si trackni niektoru partnersku hernu ak chces zbierat StrategyPoints a hraj na nej
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      sorcerer777 původně napsal
      PT4 ma licenciu na dva PC. funguje to tak, ze sucasne moze byt pouzivany na dvoch PC, teda ked PC vymenis za novsi a zo stareho PT4 odinstalujes, stale ho mozes pouzivat na dvoch masinach naraz.
      http://www.pokertracker.com/faq/PT4#transfer-pt4-new-computer

u HEM neviem ako to funguje, nemam skusenosti.
      Ahoj, u HEM2 je to obdobné, tiež 2 licencie ako to už hore niekto spomínal.

Tie linky čo si sem dával, som zmazal, nakoľko smerujú na konkurenčný affiliate. Viem, že si to nemyslel zle, a preto to nebudeme interne rozmazávať, ale nabudúce si prosím daj pozor pri postovaní odkazov. ;)

Ďakujem.