Blog: Nepravidelný občasník

• Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Registrace: 18.02.2013 Příspěvky: 42
      Zdravím všechny návštěvníky mého nově založeného blogu :)

Po pečlivém prostudování fóra jsem se rozhodla se taky zapojit do psaní blogu a zachytit tak své úspěchy a zklamání. Věřím tomu, že mi to dokáže pomoct posunout se dál na cestě k úspěchu.

Něco málo o mě:
      Jsem pracující, relativně normální hráčka, pokeru se chci věnovat opravdu zodpovědně, tj. učit se a uplatnit znalosti v praxi ... občas se ale stejně neudržím a hraju podle intuice a pocitu :s_biggrin:
      Poker za reálné peníze hraju aktivně necelé tři týdny (před tím to byly jen hry za playmoney) a celkově mě do toho vlastně hecnul a uvrtal kamarád, takže pokud budu beznadějný případ, můžete nadávat jemu. :D :s_biggrin:

Co jsem za poslední 3 týdny uskutečnila?
      Můj postup byl zatím jednoduchý.
      Přečetla jsem si články dané kategorie (basic) a přihlásila se na hernu, kde jsem začala na úvod hrát FL $0.02/0.04.
      Po dosažení bronze statusu jsem rozečetla (a zatím nedočetla) články přiřazeny pro tuto kategorii.
      Měla jsem zároveň tu možnost zúčastnit se dvou coachingů (jeden pro FL tento čtvrtek) a jeden pro NL minulý týden (to byl můj první coaching, na kterém jsem chtěla zjistit jak to vlastně celkově chodí) a díky moc lidem, kteří tyto aktivity tvoří - do budoucna mi to bude hodně pomáhat :) ... a taky bych ráda zmínila a poděkovala za videa od strixsra (snad to skloňuju správně) - taky hodně pomohly do začátků. :s_grin:
      A jako poslední bod jsem si včera nainstalovala program na zaznamenávání hand, abych je mohla brzo postovat na forum (až se to naučím). Sice jsem na něj chvíli koukala jak bacil do lékárny :s_o: ale během chvíle jsem ho měla v malíčku.

Co chci uskutečnit během příštího týdne?
      - dočíst články pro bronze status
      - naučit se a následně postnout pár hand na forum
      - odehrát alespoň 150 hand denně (vzhledem k zaměstnání to na víc příští týden nevidím).

Tak .... všem, kteří dočetli až sem, klobouk dolů :s_biggrin: .
      Budu ráda za případné návrhy, rady, vlastně za cokoliv. :)

Přeji hodně štěstí u stolů a brzy "načtenou" ;)
      Klem
  • 20 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Tak jsem rád, že tě můžu přivítat i zde, na tvém blogu. Snad budeš lépe updatovat než mnozí z nás a budeš nás inspirovat.

Jestli mohu do začátku poradit, tak FL4 asi bude opravdu divočina a nebál bych se po počátečním rozkoukání rovnou vrhnout na FL10.

Kde pracuješ, není-li to tajemství? :)
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Děkuju za tip, po počátečním rozkoukání to bude asi správná volba ... otázka je, jak dlouho mi to počáteční koukání bude trvat. :)

Tajemství to určitě není. Dělala jsem 5 let v pojišťovnictví a změnila jsem práci - teď dělám týden v energetice a přiznám se, mám z toho hlavu jako pátrací balón. :s_biggrin:

Inspirací bych byla časem ráda, o tom není sporu. :f_p:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Já myslím, že to počáteční rozkoukání nastává ve chvíli, kdy umíš pravidla pokeru a viděla si renesanci od Strixstra....to FL4 je trošku jak playmoney a téměř nikdo se tam nebude snažit hrát nějak normálně, což stěžuje i nám, zažít si nějaké "normální" návyky. Takže pokud na to máš bankroll, což by mělo být 30$, tak FL10 bych se nebál.

Energetika říkáš jo? Tak abych si dal pozor, aby si mi nevypnula šťávu k notebooku. :s_biggrin:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Super, dlho ti teda netrvalo založiť si blog :) Ale na elektrinu na Slovensku nemáš dosah však? :f_biggrin:

Good luck v progrese, tiež budem sledovať ako sa ti darí :s_thumbsup:
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Pro karisek: Což o to, bankroll na to mám, ale stejně se trochu ještě bojím :s_biggrin: A až se Ti přestane dodávat šťáva do notebooku, mě z toho vynech ... v tom většinou mají prsty distributoři, ne já. :D

Pro Shikamaru917: Tak dosah na elektriku na Slovensko nemám, ale pár známých by se našlo, kteří by mi ten přístup umožnili ... :D ... ale ne, neboj ... dělám si jen legraci :) ... děkuju za sledování, vážím si toho ;)

Krásný večer ;)
    • sf215gd2
      sf215gd2
      Bronz
      Registrace: 23.11.2011 Příspěvky: 185
      ahoj

vitam te ve fixlimit koutku, preju at zacatek neni tezky a vydrzis psat blog co nejdele (hlavne ho hned pri spatnem dnu nemaz, jak je tady zvykem :f_grin: )
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Ahoj,

děkuju moc i Tobě za vřelé přivítání. ;)
      Jelikož si sem chci psát významné body pokroku atd, nemám v plánu ho smazat ... alespoň zatím :s_biggrin:

Všeobecně jsem se dneska snažila odpoutat se od původního limitu a skočit do FL $0.05/0.10 a zatím si myslím, že byla mise úspěšná. Jsem minimálně na svém, což je důležité pro začátek zmínit :)

Hezkou sobotu všem,
      Klem
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Zdravím a držím palce, ať je Ti variance příznivě nakloněna. :s_thumbsup:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Ahoj,
      je docela fajn změna, že tady v komunitě máme taky nějakou "babu" (to oslovení nemyslím nějak urážlivě, ale komplimentárně :D ) a nejsme tu tak jen pánská jízda. Já teď na psaní blogu dost dlabu, jsem skoro bez času a doufám, že si tak nebudeš brát ze mne příklad a budeš tu psát co nejčastěji. Bude zajímavé sledovat tvůj progres a držím Ti palce. Jen doufám, že jsi povahově spíš drsňačka, svůj první downswing přežiješ bez slziček a "vypálíš tu tak mnohým tiltujícím chlapům rybník" :D :s_biggrin:
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      Ahoj,

Vitej, jako historicky prvni clenka FL komunity :)
      Neco mi rika ze budes mit blog s nejvice navstevniky, takze gogo at se dari a hlavne pravidelne reporty :s_evil:
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Páni, opravdu jsem neskutečně mile překvapená takovou pozitivní vlnou přivítání, fakt mooooc díky :)

Mám v plánu psát do blogu pokroky zatím jednou týdně - nejspíše v neděli, protože mi to trošku ztěžuje hledání zaměstnání, ale najdu si chvíle, abych hrála.

Kupříkladu - když jsem hrála v neděli (což bylo asi 5 hodin dohromady), zvládla jsem projet asi 6 USD - ačkoliv jsem karty měla dobré, hold se našel vždycky někdo, kdo na mě vytasil něco lepšího ... ale to jsem měla fakt zlý den, ale člověk si párkrát zakleje a je klid :D ... zatím cvičím počty, takže se snažím odhadnout co drží v rukou ostatní hráči.
      Chci se co nejdříve začít zapojovat do postování hand, abych měla i zpětnou vazbu od vás, profíků. ;)

Co se týká teorie a hry, tam si myslím že problém nemám, spíše trošku plavu v programech okolo. Hernu jsem si už nějak osvojila, ale vždycky se najde něco, co člověk nemůže najít... a to k IT daleko nemám :s_biggrin: :s_biggrin:

V každém případě ve čtvrtek se těším na týdenní coaching, o víkendu si zahraju a konečně vám snad ukážu i nějaký ten pokrok konkrétně. :s_evil:

Btw.: z dlouhé chvíle jsem si dneska čmárala, tak snad neporušuju autorská práva, když to hodím do spoileru... :s_cool:

Úprava: Jo a abych nezapomněla - co se týká té "drsnější povahy" - jo, trochu to umím, takže snad "slizičky ronit nebudu". :f_biggrin:

Hodně štěstí všem a brzy "načtenou" :f_biggrin:
      Klem
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      sem tenhle blog nejak prehlidnul mel sem toho ted moc:-) tak GL at se ti dari a urcite budu sledovat tvuj progress :s_thumbsup:
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Nedělní update:

Cíle z minulého týdne:
      1) Dočíst články pro bronze status - SPLNĚNO
      2) napostovat handu - NESPLNĚNO
      3) odehrát alespoň 150 hand denně - SPLNĚNO

Abych to shrnula ... štěstí začátečníka lehce vyprchalo, řekla bych a povedlo se mi prohrát poměrně slušným způsobem, takže uplynulý týden nehodnotím dvakrát pozitivně.

Musím se zaměřit více na to, abych nedělala začátečnické chyby, takže tento týden už fakt budu postovat handy a pokusím se tak eliminovat kraviny, které zřejmě dělám.

Cíl na příští týden:
      1) postovat handy
      2) dosbírat zbytek bodů a dosáhnout tak dalšího statusu
      3) nedělat kraviny :)

Pro gersiL: díky moc a GL i Tobě :s_grin:

Hodně štěstí všem,
      Klem
    • sf215gd2
      sf215gd2
      Bronz
      Registrace: 23.11.2011 Příspěvky: 185
      Ahoj
      na jake herne hrajes? na limit 0,05/0,10, ktery asi hrajes, je zaklad dodrzovat preflop tabulky a trosku si vzit z videi od strixsra
      Renesance FLH - 2. část
      Renesance FLH - 3. část
      Renesance FLH - 4. část
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Ahoj sf215gd2,

díky moc za tipy, už se mi naštěstí podařilo dostat to pod kontrolu. Videa jsou super věc a hodně pomůžou.

Hraju jinak na PokerStars herně.

Hezký víkend :)
      Klem
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Dobré odpoledne,

ač jsem slíbila každou neděli nějaké info o mém postupu, tuto neděli se s vámi jdu na čas rozloučit.

Můj PC dneska ráno odešel do věčných lovišť. Sice se mi podařilo hernu rozběhnout na notebooku, ale u toho člověk nikdy neví jak se "vyspí" a hlavně jestli druhý den ta aplikace půjde. :s_biggrin:

Takže do doby, než si obstarám nějaký náhradní komp, tak ukončuju "učení a postup". Max. si budu drandit na nízkých limitech, pokud noťas dovolí.

Tak se tu mějte zatím fajn a koukejte ty rekreanty pořádně drtit. :s_biggrin:
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Registrace: 10.08.2012 Příspěvky: 236
      Fíha, tu odpadá jeden pc za druhým. Tak snad brzo usedneš ke stolům. ;)
    • Kleemay
      Kleemay
      Bronz
      Zdravíčko po dlouhé době :f_grin:

Tak a je vyřešeno. Hlásím návrat ... koupila jsem si nový komp a pro jistotu se mi omylem podařilo opravit i ten původní :D takže mám teď dva, to se posviští stoly jedna radost :f_biggrin:

Něco nového za dobu mé nepřítomnosti? :s_biggrin:

Edit: nike09 - díky, zřejmě mi Tvoje přání pomohlo :)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

tak co, jak to jde na novým pc, šlape jak hodinky a karty chodí? :s_wink:
    • 1
    • 2