BLOG: One time!

• Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Registrace: 02.09.2012 Příspěvky: 308
      Ahoj,
      na úvod něco o mě, než se dostanu k jádru věci :)

Jmenuji se Tomáš, je mi 23 let. Pokeru se věnuji cca od minulého září.

:club: Poker BIO
      Začínal jsem hrát NL FR, který mě přestal bavit po cca 3. měsících stání na místě. Přešel jsem na SNG 6max turbo a z něho na DONy, kde jsem si udělal bezpečný BR na 6s. Pak ale začaly první problémy na Party Pokeru a já vybral roll a užíval si za těch 800 doláčů života. 100 jsem si nechal poslat na PokerStars (mám je tracknutý :s_cool: ) a přemýšlel jsem co dál hrát. (únor 2013).
      Chvilku jsme hrál 9man SNG, 6max SNG, Fifty50, HYHU...prostě vše možné. Nakonec jsem skončil opět u cashky. Myslím, že jsem si snad i týden, dva fixed limit pinkal :D . Každopádně na NL jsem se dostal rollem na NL10, ale zhruba někdy koncem června, mi začala chybět motivace hrát. Přes červenec jsem odehrál slaboučkých 10K hand a o srpnu ani nemluvím.

:diamond: Nyní (srpen 2013)
      Hledal jsem novou disciplínu, u které se natrvalo usadím. Už jsem nechtěl SNG, kde mou hru tlačí blind levely, MTT mě nebaví protože jsou dlouhý a nemůžu je kdykoliv vypnout. NL mě přestává bavit a hra u mě vypadá tak, že zapnu stoly a po dvou orbitech to vypínám. Hledal jsem prostě něco úplně nového.

:heart: Fixed Limit
      Smazal jsem si databázi v HEMu, abych měl svůj progress zpamovaný od začátku. Proč jsem si vybral tento formát?
      Hlavním důvodem je velmi aktivní komunita FL hráčů a naprosto bezchybná videa od strixsra.
      Co mě též nalákalo bylo video "Představujeme Fix-Limit Holdem"

:spade: Start :spade:
      Než se pustím do hry, tak se podívám na všechny videa "Level 1", "Variance a BRM ve FLH obě části". abych věděl co mě čeká a nemine. Mám poker blog, kam si píšu všechny poznámky, které si pak dále přepisuju do PC, ať je mám i v e-podobě. Takže ho chudáka zahltím informacemi :D

Startovní kapitál mám $ 100 (zbytek jsem vybral a koupil jsem si za to nový mobil), až zkouknu videa, tak uvidím na jaký limit mohu. :)

Škoda, že jsem nenašel blog hráče gersiL, jeho progress bych si rád přečetl. Ve videu strixsr uváděl, že za 3 měsíce se vypracoval na vynikajícícho rega :) Blogy hráčů zizelevak, Begginer509, dkozel jsou parádní, mám je přečtený celý. :s_thumbsup:

Rád bych udržel blog co nejvíce aktualizovaný, tzn. psát každý druhý den nějaký příspěvek. Zároveň jsem pracující, takže na poker budu mít čas jen po večerech. Snad odehraji i tak nějaký rozumný vzorek :) Kdyby mě někdo hledal na Stárech, tak mám nick NaeriCZ, můj nick není tajný :)

Všem přeji hodně toho štěstíčka a :f_love:
  • 28 odpovědí
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Ahoj, držím ti palec, ať tě FL chytne. Je to hodně akční varianta, kde hraješ hodně karet a chodíš s nimi v handě hodně daleko, tak by tě to mohlo bavit, pokud tě nebavily klasické varianty pokeru. V každém případě si ale připrav tunu trpělivosti a náležitě se obrň proti tiltu, budeš to na své cestě moc potřebovat, ve FL se totiž někdy dějí úplný neuvěřitelnosti, jako že projedeš 99% dvakrát za sebou atd. :f_biggrin: :s_tongue: :s_thumbsup: Jinak Gersilův blog si už bohužel přečíst nemůžeš, tak ho nemusíš hledat. Pro mne z nevysvětlitelných důvodů ho smazal, možná v záchvatu tiltu v downswingu, nevím... GL
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Ahoj, díky za navštívení blogu :)

Trpělivost a optimismus mi není cizí, tak jsem zvědav jak mě tato varianta pokeru otestuje :D

Dneska jsem strávil zhruba, a to nepřeháním :f_cool: , celý den studiem.
      Videa o 40 minutách se mi protáhly na 2 hodiny jak nic. Jsem tak trochu šprt a poctivě jsem si dělal poznámky :P

Shrnutí dnešního dne

:club: Články :club:
      Bankroll management
      Preflop

:diamond: Videa :diamond:
      Renesance FLH - 1. část
      Renesance FLH - 2. část
      Variance a BRM ve FLH 1. část
      Variance a BRM ve FLH 2. část
      Představujeme Fix-Limit Holdem

Více se opravdu nedalo stihnout. Den má málo hodin :f_cry:

:heart: Hra samotná :heart:

Odehrál jsem si na zkoušku na 2 stolech cca 200 hand. Hraju zatím tabulkově z videí. Neviděl jsem ještě video o hře na flopu/turnu/riveru. Trénuju preflop hru, ať se nemusím koukat na tabulky. Těch tabulek mám asi 20, to než se naučím tak budu mít děti, možná vnoučata :D
      Každopádně hra mě konečně zas baví a jsem překvapenej, co všechno jsou lidi ochotní vycallovat :f_eek:

Zítra bych rád stihnul udělat si opáčko preflop videa a zkouknout hru po flopu. A zároveň se aktivně zapojím do HJ sekce :) Na večer před spaním si dnes dám ještě video live session.

Kdo to dočetl až sem, tak si zaslouží něco příjemnýho na dobrou noc :)
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Zdravím Tě,
      začínáš parádně, supr roll, tracknutý stáry, co více si ještě přát. Na skillu také makáš, tak ať se Ti to u stolů pořádně zúročí. :s_thumbsup:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Nazdar a vitaj,

tracknuté Stary sú snom nejedného psgy hráča :f_biggrin:

Tak neostáva nič iné ako učiť sa, učiť sa a učiť sa že? :) A potom grindiť grindiť a grindiť.

Veľa šťastia, prístup máš super, tvoj progres pôjde rýchlo určite nahor :)
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      ahoj, pekny blog gl v progressu :s_cool:
    • bustosoon
      bustosoon
      Bronz
      Registrace: 23.06.2013 Příspěvky: 133
      Ahoj, super blog ;) už jen ten název mě navnadil. GL
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      Cau,

vitej u nas :) koukam ze to beres zodpovedne, tak at ti to vydrzi a $$ se budou hromadit samy ;)
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Ahoj, všem moc děkuju za příspěvek! :) Zároveň plním předsevzetí z prvního postu, update minimálně 1x za 2 dny :)

Od neděle jsem nehrál, absolutně nebyl čas. Přítelkyně se mi vrátila z dovolený, takže jsem měl hlavu plnou zážitků :D

Teď jsem akorát dorazil z práce, a za hodinku jdu zas pryč. Miluju, když někdo na večer zavolá, že má něco s počítačem :s_confused:

Do těch 20:00 bych rád byl doma a dal si alespoň video, dvě. (Zopáknu preflop hru a dám live session video) Na hru jsem až moc unavený. Zároveň vyberu handy, kde jsem nejvíce prohrál a vyhrál a nahodím je do HJ sekce.

Zatím mám stav za 400 hand -70 Big Betů, soupeřům nějak moc chodí karty :D
      Každopádně tenhle stav neřeším, BR mám na 0.05/0.10 bezpečný a nečekal jsem, že to budu ze začátku hned porážet :) Koneckonců jsem zatím viděl video jen o pre-flop hře a flopu.

Žirafa

Všem GL a hodně těch :f_love:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

držím palce, ať to šlape! :s_thumbsup: :f_thumbsup:
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Ahoj, díky :)
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Prosím vás, kolik si berete ke stolu? 25BB ? Všichni okolo mě mají jen 20BB, tak jestli něco nedělám špatně :)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Je to jedno, jen je potřeba si hlídat, aby si měl vždycky dost. Nejhorší je situace, kdy dostaneš AA a zjistíš že máš u stolu jen 5 BB třeba...když na to máš bankroll, tak si ber třeba 50 BB, jelikož nemůžeš jít all-in tak je jedno jak moc máš. :)
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Děkuji za odpověď :)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Nemáš vůbec zač.

A koukám, že jsem opomněl tě tu přivítat. Takže napravuji a vítám tě v naší komunitě, budu se těšit na updaty blogu a snad se ti bude dařit. :)
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Díky :)

Jelikož zítra nejspíš nebudu updatovat, tak to udělám dnes, abych pak mohl až v pátek :)

:diamond: Co mám přečteno? :diamond:
      Hra před flopem
      Co jste trefili na flopu?
      Jak hrát na flopu
      Zásady bankroll managementu

:club: Co už jsem viděl za videa: :club:
      Renesance FLH - 1. část
      Renesance FLH - 2. část
      Renesance FLH - Live session
      Renesance FLH - 3. část
      Renesance FLH - 4. část
      Variance a BRM ve FLH 1. část
      Variance a BRM ve FLH 2. část
      Představujeme Fix-Limit Holdem

Což znamená, že mám tunu výpisků :D Zachvilku dokoukám level 1, budu si videa opakovat a po odehrání nějakého vzorku na 0.05/0.10 a s pocitem, že to porážím půjdu výše a zapojím videa z levelu 2.

Odehráno: 785 hand a ztráta stažena už "jen" na -37BB.

Co se týká HUDu, tak jsem si udělal podle zizelevaka barevné rozpětí, nemyslím si teda, že využiji toliko statů, ale pár jich určitě pomůže mé hře. Takže velké díky! :s_thumbsup:

Se vždycky rozepíšu na tisíce řádků a písmen :D
      Jak je mým zvykem, tak všem přeji hodně štěstíčka a :f_love:
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Zdravíčko, jsem tu já a můj pravidelný update :) Vypadá to, že přes víkend nebudu mít vůbec čas, takže doufám, že se ke hře dostanu alespoň na tu 1 hodinku :(

Příští měsíc bych se rád hecnul a nahrál tady na PSG zlato, to bude hodně zajímací vzhledem k tomu, že hraju 0.05/0.10 :f_biggrin:
      Každopádně všem GL :P
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      tak se hecni ja pristi mesic jedu na diamant :-D
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz
      Na diamant se hecnu možná až tak po novém roce :D

Anyway, vše jsem si naplánoval tak, abych mohl večer hrát/studovat. Takže si jdu pustit Renesance ve FLH 5. část, udělat poznámky a pak si dát večerní session 2 hodinky +-. Už bych se rád dostal do kladných čísel :D
    • Naeriath
      Naeriath
      Bronz

No tak 1,1K hand za mnou a výsledek nič moč teda :)
      Hraju tabulkově a některé soupeře, na které už mám vzorek, hraju podle statů.

Za těch 1,1K hand jsem cca 100BB mínus. Už bylo herně lépe, ale tak hraju od neděle, nečekám, že budu během týdne na highstakes :) Nejvíc mě ale vytáčí, že absolutně nedokážu odhadnout range, když ho raisnu a pak capnu s AA a on mě callne se 79s, to je docela drsný :D (ofc hitne 2 páry)

GrafíčeQ

Tahle handa je zajímavá, myslel jsem si že jsem nejlepší :) That's poker :f_cry:

Known Players:
      MP2: $0,87 - 9 BB
      MP3: $4,02 - 40 BB
      CO: $2,78 - 28 BB
      BU: $5,59 - 56 BB
      SB: $1,73 - 17 BB
      BB: $4,02 - 40 BB

0,05/0,10 Fixed Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.807.1

Preflop: Hero is CO with A:heart: , K:heart:
      SB posts small blind, BB posts big blind, MP2 calls, MP3 folds, Hero raises, BU 3-bets, 2 folds, MP2 calls, Hero caps, BU calls, MP2 calls

Flop: ($0,67 - 6.70 BB) K:spade: , K:club: , Q:heart: (3 Players)
      MP2 checks, Hero bets, BU raises, MP2 calls, Hero 3-bets, BU calls, MP2 caps, Hero calls, BU calls

Turn: ($1,27 - 12.70 BB) A:diamond: (3 Players)
      MP2 checks, Hero bets, BU raises, MP2 3-bets, Hero caps, BU calls, MP2 calls

River: ($2,47 - 24.70 BB) J:club: (3 Players)
      MP2 bets and is all in, Hero raises, BU 3-bets, Hero caps, BU reraises for $0,20, Hero calls
      BU měl A :spade: A :club:

Na 100% jsem věděl, že nic nemá, měl 3bet ze SB po 40 handách 68% a pořád mě napadal. Škoda riveru :)

Known Players:
      MP3: $1,35 - 14 BB
      CO: $1,65 - 17 BB
      BU: $2,60 - 26 BB
      SB: $2,26 - 23 BB
      BB: $1,90 - 19 BB

0,05/0,10 Fixed Limit Hold'em (5 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.807.1

Preflop: Hero is BU with A:diamond: , 5:spade:
      SB posts small blind, BB posts big blind, 2 folds, Hero raises, SB 3-bets, BB folds, Hero calls

Flop: ($0,35 - 3.50 BB) K:spade: , K:diamond: , 4:diamond: (2 Players)
      SB bets, Hero calls

Turn: ($0,45 - 4.50 BB) 4:spade: (2 Players)
      SB bets, Hero calls

River: ($0,65 - 6.50 BB) 7:spade: (2 Players)
      SB bets, Hero calls

Otočil 7 :diamond: 3 :heart:

Za těch 1,1K hand mám staty:
      23/22/8.3/1.5/41/51 (VPIP/PFR/3bet/AF/WTSD/WonSD)
      Měl bych někde ubrat/přidat?

Jsem se zas rozepsal :D Další obrázky budou, až budu mít 10K hand :)
      Update v neděli, užijte si víkend :) :s_cool:
    • 1
    • 2