BLOG: Vickolay

• vickolay
      vickolay
      Bronz
      Registrace: 13.01.2011 Příspěvky: 250
      Zdravím Pokerstrategy,
      u svého(snad posledního) blogu :D . Poker hraju už téměř 2 roky a po celou dobu své kariéry jsem byl sng hráč. Střídavě se mi dařilo i nedařilo a možná paradoxně se mi nejlépe dařilo v poslední době což však nezabránilo mému nápadu přejít na cg.Cg jsem v životě nehrál(kromě pár nudných hodin ve škole) a tak se nebojím tvrdit , že jsem skutečná cg fish :D Zezačátku se pokusím tedy více studovat než hrát. Doufám tedy, že i tento blog mi pomůže k mé cestě na NL100 -200 což by se mi už více než líbilo :) Hrát budu na herně Coral Poker na síti Ipoker.

Startovní Bankroll: 50$
      Typ hry: Nl2 SH
      Prostudované články: 0
  • 10 odpovědí
    • Dexihno
      Dexihno
      Bronz
      Registrace: 25.07.2012 Příspěvky: 97
      Ahoj, budu držet palce v progresu!
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      Dexihno: Díky ti !
      Prvních pár dnů je za mnou a zatím pocity rozporuplné. Začátek byl opravdu divoký,ale postupem času si sem jistější čím dál víc a věřím ,že nl2 jde porazit :D Dneska jsem viděl twinnův couching + jsem měl sweatku s kamarádem tak snad to mé hře pomohlo směrem dopředu :) Studium jsem zatím moc nedával krom toho co jsem psal jsem si zatím přečetl pouze basic články. Snad tomu dám v následujících dnech víc. Cíle na další dny tedy jsou hrát,hrát,hrát, přečíst si nějaké bronz články, popř. spamovat hj forum či kamaráda :D

Grafík:

Hand: 2915
      Profit: 8,36
    • vonHarmani
      vonHarmani
      Bronz
      Registrace: 30.06.2013 Příspěvky: 354
      Ahoj, vitaj, budem ťa sledovať a držať ti palce! :) Ja by som ti odporučil, najmä ak si nikdy CG nehral, mať to poradie spočiatku úplne opačné - učiť sa, učiť sa, učiť sa a potom hrať. Kľudne aj 70:30 času, winnings ti to istotne zvýši. sľubujem :f_biggrin:

Tu si môžeš prejsť skvelý materiál od Cornieho (pomocou CTRL+F readpost) len tak na začiatok, je tu toho, samozrejme, oveľa viac. (Nie že by ti to nejako pomohlo, ale poteším sa keď si pozrieš aj môj blog :f_biggrin: )

A posledná vec s ktorou ťa idem otravovať, odporúčam, aby si si blogy písal presnejšie, bude ťa to viac motivovať a aj viac zaväzovať k tomu, aby si splnil, či si si predsavzal - tým myslím najmä plány na štúdium - aké články, aké videá, spoznámkovať, HJ fórum, coachingy atď. + plány ohľadom volume.

Prepáč, ak už všetko toto vieš, ale písal som to v dobrej viere, že ti pomôžem :f_grin: Nech sa ti darí!

P.S. Aké BI si hrával keď si hral SNG a na akej herni?
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      vonHarmani: Ahoj, díky za návštěvu, tvůj blog budu určitě také sledovat :)
      Co se týče k tvým radám tak máš určitě pravdu, zatím určitě studuju méně než bych měl.Stejně máš pravdu i s tím, abych si psal konkrétní cíle o což se budu snažit , ikdyž třeba zatím nemám vůbec odhad jaké volume se dá +- nahrát. K tvému dotazu hrál jsem toho skutečně dost , od 5€ superturb na entraction, po 22$ 5maxech na ongamu, + nějaké ty 7$ na stárech. V poslední době jsem hrál 5-10€ headsupy na winamaxu.

Co se týče mé kariéry, odehrál jsem zatím 4K hand takže volume nic moc.Přečetl jsem si pár článků, videa jsem zatím vynechal a twinnův trénink jsem viděl. :)

S profitem jsem spokojený, jen bych nemusel být tolik nad EV :D
      Startovní Bankroll: 50$
      Současný bankroll: 59,92$
      Typ hry: Nl2 SH
      Prostudované články: 7 tipů, jak se stát úspěšným hráčem na NL,Short-handed teorie, Short-handed: Základy hry před flopem
      Co se týče cílů na následující dny rád bych zkouknul nejnovější 2 twinnova videa a přelouskal články o odds a implied odds.
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      Večerní session vcelku úspěšná i díky této rybě :) se statama 87/44
      IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: $1.64 (82 bb)
      BTN: $3.58 (179 bb)
      SB: $5.50 (275 bb)
      Hero (BB): $2.46 (123 bb)

Preflop: Hero is BB with 8 A
      2 folds, SB raises to $0.06, Hero raises to $0.22, SB calls $0.16

Flop: ($0.44) Q J 7 (2 players)
      SB bets $0.26, Hero calls $0.26

Turn: ($0.96) 5 (2 players)
      SB bets $0.67, Hero calls $0.67

River: ($2.30) K (2 players)
      SB bets $2.30, Hero calls $1.31 and is all-in

Results:
      $4.92 pot ($0.32 rake)
      Final Board: Q J 7 5 K
      SB showed 4 4 and won $0.00 (-$2.46 net)
      Hero mucked 8 A and won $4.60 ($2.14 net)
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      Tak po delší době update.
      Herně se mi daří, i když jsem dost na EV :f_mad: Co se týče prostudovaných materiálů tak to jsem trošku zanedbával, od minule jsem si přečetl pouze článek o odds a to rozhodně nestačí.Proto budou mou prioritou do dalších dnů rozšířit počet přečtených článků. Jinak možná to bude někomu připadat jako úplná blbost a možná se tomu budu za pár týdnů sám smát ,ale nechápu co se to s nl2 stalo. Moc sem jí sice nehrál,ale pamatuju si ,že když sem jí asi před rokem zapnul všude byli samí crazy hráči. A tedka se mi v pohodě stane, že nejvyšší VPIP u stole je 22 :f_mad: :f_mad: Neříkám, že ti hráči jsou nějací supr a tak,ale dost mě zaráží jak je to nitty.Dále jsem shlédnul zatím první díl série porážíme nl50.Zatim mám za sebou první díl,ale pokud tohle někdy stačilo na nl50 tak :f_cry: :f_cry: Takže graf:

Ještě sen nestačil zírat, že už jsem nareakoval 17$ ! Bych nečekal jak to na nl2 tak rychle naskakuje.

Počáteční bankroll:50$
      Současný bankroll:70.96$ +5$FDB
    • vonHarmani
      vonHarmani
      Bronz
      Registrace: 30.06.2013 Příspěvky: 354
      Ahoj myslím, že so svojou winrate aj so svojou EV lajnou môžeš byť vcelku spokojný, bodaj by som aj ja mal také :f_cool: Držím palce! Len ďalej študuj, navštevuj coachingy a udržiavaj si Agame a čoskoro sa vidíme na NL5, lebo ty tam postúpiš a ja spadnem :( :D
    • Dexihno
      Dexihno
      Bronz
      Registrace: 25.07.2012 Příspěvky: 97
      Slušně to crushuješ, jen tak dál ;)
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $2 (100 bb)
      MP: $2.77 (138.5 bb)
      CO: $2.07 (103.5 bb)
      BTN: $2.12 (106 bb)
      Hero (SB): $2.13 (106.5 bb)

Preflop: Hero is SB with K K
      MP folds, CO raises to $0.06, BTN folds, Hero raises to $0.20, BB folds, CO calls $0.14

Flop: ($0.42) 3 3 T (2 players)
      Hero bets $0.21, CO calls $0.21

Turn: ($0.84) 2 (2 players)
      Hero bets $0.60, CO calls $0.60

River: ($2.04) J (2 players)
      Hero bets $1.12 and is all-in, CO calls $1.06

Results:
      $4.16 pot ($0.27 rake)
      Final Board: 3 3 T 2 J
      CO showed J J and won $3.89 ($1.82 net)
      Hero mucked K K and lost (-$2.07 net)

:f_mad: :f_mad:
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      Dnešní den jsem se rozhodl obětovat studiu. Večer mě čeká twinnův koučing a tak se rozhodně kouknu na video o hře z MP pozice. Dále jsem si přečetl články o Pokerová matematika: Implied pot odds a 8 typů hráčů - jak získat jejich peníze a snad jim v průběhu dne přidám nějaké další.
      Co se týče hry stále mám velké rezervy ve volume a stále jsem velmi na EV :D
      Graf:

Dále se mi stala vskutku divná věc :D Zde jsou podmínky pro first deposit bonus na Coral Pokeru.
      Proveďte alespoň minimální vklad £5, €10, $10 na svůj herní účet o reálné peníze. Tím se automaticky spustí bonus ve výši 100% vámi vkládané částky až do maximální výše bonusu $2,000. Aktivní bonus najdete v sekci "My Account" svého pokerového klienta. Po nahrání prvního bodu na Coral Pokeru taktéž obdržíte 4 $5.50 turnajové vstupenky, 2 $2.20 turnajové vstupenky a $8 v hotovosti.

8$ bonus jsem již vyčistil,ale 100% bonus za první vklad (50$) jsem nikde nemohl najít. Napsal jsem tedy na onlinne support a po chvilce vyjednávání mi oznámili ,že se přehlédli a bonus mi aktivují. K mému překvapení mi však celých 50$ okamžitě přičetli na účet :f_o: Možná je to standartní nevím, ale myslel jsem že se bonus uvolnuje postupně. Každopádně to ve finále znamená, že mám bankroll přesahující nl2 :f_eek: Pár dolarů jsem si vybral,abych zjistil jak dlouho na Ipokeru trvají cashouty a také proto abych to neměl tak jednoduché :f_biggrin: Suma sumárum můj bankroll je přesně 100$ a já se tak mohu vrhnout na nl4!