To nejlepší z Top Gearu

• MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Krásný všední den!

V srpnu nám skončila 20. série Top Gearu. Naštěstí je už známo, že za cca půl roku se můžeme těšit na sérii další. Půl roku je dlouhá doba, a tak jsem si říkal, že bychom si mohli čekání trošku zkrátit.

Pokud se na Top Gear díváte, určitě máte nějaké oblíbené epizody nebo jejich části( popřípadě jiný materiál) u kterých bychom si mohli připomenout, proč je vlastně tahle "show" tak populární.

Já začnu pár obrázkama:

Pro ty, kteří by se rádi začali dívat je tady jedna super stránka, kde najdete přeložené epizody:
      http://www.topgear4fan.cz/

Momentálně přibylo dvd s Jeremym v Alpách! Dle mého jsou nejlepší ty speciály, nicméně i dvdčka jsou lepší než drátem do oka. :tongue:
  • 23 odpovědí
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ja to sem tam pozerám na Prima Cool, ale mám kamarátku ktorá videla snáď každú časť :f_biggrin: Asi jej pošlem link :D
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      Top Gear musi znat snad kazdy fanda aut :) Samozrejme jsem videl vsechny epizody...
      A muzu rict, ze mam vypsan krasny seznam cenove dostupnych, krasnych a zajimavych aut.

Nejvice mi v pameti zustal Transit s motorem z Jaguaru (epizoda 16x02, Top Gear UK vs Australie), z jehoz vykonu byl i Hammond krasne v soku.
      Epizoda 16x03, a scena, kdy Clarksson tvrdi, ze Yugo je vlastne to same jako Bentley a demonstruje to stejnym zvukem zabouchavacich dveri.
      Epizoda 16x01 a Hammonduv zavod Porsche 911 vs VW Beetle - kdy Beetle vyhral :D

Je toho spousta, fotky delat nebudu :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      najlepsi special bol ten kde ich vysadili v Iraku v kabrioletoch imo, ale zase musim priznat, ze to sledujem dost nahodne, takze mnozsto som asi nevidel... Zhodou okolnosti som vcera videl ten z prveho obrazku :D

Ked pridem domov, tak na nejake zaujimave sem hodim link, ci dva..
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Co mám zkušenost, tak nejlepší jsou ty jejich speciály... mě se zatím libíly všechny. Co se DVD týče, tak zatím snad ani jedno nebylo moc dobré. To apokalyptické byl snad největší fail.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      21. řada prý začne v lednu 2014! Těšíte se? :banana: :banana: :banana:
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,620
      Největší WTF moment byly španělské Potěmkinovy vesnice. Po tom co jsem viděl v Top Gearu bylo už jen otázkou času, kdy na povrch vyplave něco jako současná aférka s financováním největších klubů ze státních peněz způsobem odporujícím pravidlům UEFA. Co bychom si nekoupili Garetha Balea, když to záchranný fond EU zaplatí.
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 462
      ja se nejvic natlemil a to jsem brecel smichy u Americkeho specialu, kde se vydali mj. do Alabamy, s auty popsanymi jako "man love is ok " nebo " Nascar sux" apod,
      kdo to nechape, tak to je asi prirovnani, kdyby jste po CZ jeli v aute s napisy "pivo sux a vase holky jsou hnusny"... tzn kazdej je tam chtel zabit :D
      celej dil byl naprosto totalne bozi co tam vymysleli vsechno...
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Já sem se včera díval na 20X04, je to ten díl s hover-van. Brečel sem smíchy... hlavně ten závěr je epickej.
    • dnsskyline
      dnsskyline
      Bronz
      Registrace: 25.09.2013 Příspěvky: 3
      Me se hodne libil special z Bolivie
      a samozrejmne zavod proti slunci v jaguaru ;)
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      Registrace: 29.03.2012 Příspěvky: 613
      na začátku února začíná nová série :f_love:

a pro ty kdo si chtějí zkrátit čekání a eště neviděli je venku suprovej speciál clarksona s hammondem - The Perfect road trip

mimojiné uvidíte třeba závod Z4 vs 350Z v blátě a další...no nebudu spoilovat :f_biggrin:

a abych nebyl moc OT tak moje nejoblíbenější díly jsou kde kupujou stará auta za pár šupů, nejlepší díl kde si každý koupí alfu romeo :heart: a nebo pak kde kupujou všichni báwo olítaný :)
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      nový díl už i s titulema

http://www.topgear4fan.cz/index1.php/category/21-serie/

:)

Tak co na to říkáte?
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Druhý díl byl je už taky přeložený a musím říct, že první byl dle mého lepší. S tímě tog gear army blbostma to jen natahovali... :(
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Tož mi neříkejte že se na to nikdo nedívá.... :s_mad: :s_cry:
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Už jste byli v tomhle skvostu? http://topgearbar.cz/

Vypadá to epicky :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      MaloHp původně napsal
      Tož mi neříkejte že se na to nikdo nedívá.... :s_mad: :s_cry:
      ja sa divam, ale zaujimaju ma skor len specialne diely. pripadne proste sceny, kde vymyslaju blbosti. onanie nad supersportami ma prilis nebavia.

prva cast v barme bola zatial dobra ;)
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      Top Gear sleduji, to snad ani normalni chlap nemuze nesledovat :D
      Neustale zasnu, kolik x let starych klenotu jsem dokazal prehlednout - nevyhoda je, ze mam ted v seznamu vice "fun" aut a nejak se nemuzu rozhodnout, ktere koupit (hatche, coupe, sedan etc., supersporty me neberou).

O volnem Nissanu Skyline nahodou nikdo nevi? :heart:
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 462
      jako napr jak recenzovali reliant robin nebo p50 a nasledne jejich auticko p45 to jsou fakt skvosty...a v tech new dilech jsem se hrozne rezal u posledniho kde delali kampani pro(ti) cyklistum, to bylo dokonaly...

a diky za tip na Perfect road trip, ten jsem upe nejak minul.

vcera tusim vysel novej dil, a mel by to bejt ten Barma special, nemuzu se dockat az na to mrknu :)
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Já teď momentálně nestíhám takže mi nějaké ty díly chybí... nemůžu se dočkat až bude trocha času :D
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Hahaha, chachaři! Tak s kým se potkáme? :D

TOP GEAR LIVE
      28/6/2014 PRAHA O2 ARENA
      (OD 15:00 HODIN A OD 19:30 HODIN)

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA SÁZKOVÁ KANCELÁŘ, A.S.
      REZERVACE NA http://WWW.SAZKATICKET.CZ

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 18. BŘEZNA 2014 V 9:00 HODIN
      CENY VSTUPENEK 990 – 2790 KČ

TOP GEAR LIVE POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE!
      JEREMY CLARKSON, RICHARD HAMMOND, JAMES MAY A STIG PŘIJÍŽDĚJÍ POPRVÉ DO ČESKÉ REPUBLIKY SE SVOJÍ LIVE SHOW,
      KTEROU PREMIÉROVĚ PŘEDSTAVÍ V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ 28. ČERVNA V RÁMCI PŘEDSTAVENÍ OD 15:00 A 19:30 HODIN.

“Z vaší oblíbené televizní motoristické show jsme vytvořili nejvelkolepější motoristické představení ve vesmíru.
      Vybereme z Top Gear to nejlepší a ambiciózně se to pokusíme oživit v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to bude fungovat skvěle!”
      - Jeremy Clarkson
    • 1
    • 2