BLOG: blog hlupáka

• Afendy
      Afendy
      Bronz
      Registrace: 27.11.2010 Příspěvky: 33
      Zdravím všechny. Nejdřív bych chtěl vysvětlit proč "blog hlupáka". Tohle slovo mě v pokeru hodně vystihuje, protože si myslím, že už mám dost informací a zkušeností k tomu, abych alesponˇna mikrolimitech vyhrával a taky se mi to v podstatě vždy když hraji A game daří, ale svoji několikadenní snahu pokazím vždy úplně zbytečně. Můj poslední pokus vypadal tak, že jsem se dokázal dostat z 10$ na nějakých 340$ během asi tří týdnů dodržováním strategie a všeho co jsem se tu naučil. Pak to ale skončilo pro mě klasicky tím, že jsem měl menší downswing a ve vidině několika hodin hraní, abych se dostal tam, kde už jsem jednou byl jsem šel na zoom a samozřejmně vysoké limity, abych svůj downswing vymazal. Podaří se jednou, dvakrát a poté prohrajete celý BR. Bohužel takto to pro mě končí pokaždé. :f_frown:

Tento blog zakládám hlavně proto, že jsem si depositnul 50 dolarů a chtěl bych zkusit se do konce roku dostat co nejvýš s tím, že budu dodržovat BR management a myslím, že právě tento blog mi s tím může pomoci tím, že sem budu psát svůj postup a nerad bych sem napsal, že jsem vše prohrál. Hlavně ne zbytečně na vyšších limitech!

Svůj progress budu průběžně aktualizovat podle času, ale určitě alesponˇ jednou týdně.

Držte mi palce a já si jdu dát první session v nové challenge :s_biggrin:

Počáteční BR: 50$
      Limity: NL2
      Herna: Pokerstars
  • 3 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Afendy původně napsal
      s tím, že budu dodržovat BR management
      vs.
      Afendy původně napsal
      Počáteční BR: 50$
      Limity: NL5
      Som sam, kto tam vidi konflikt zaujmov? :f_confused:
      $50 je tak akurat na NL2 a neexistuje argument, ktory by ospravedlnil hranie s 10BIs a prehlasenie o plane dodrzovat BR management v jednom prispevku imo. Ak nechces robit o par dni/tyzdnov dalsi zo serie depozitov, tak sa presun na NL2 kym je cas a hraj s minimalne 20 BIs (neskor aspon s 30). Snad to neboli zbytocne slova. :)

Drzim palce!
    • Afendy
      Afendy
      Bronz
      Chyba hraji na NL 2 promin :f_biggrin:
    • Afendy
      Afendy
      Bronz
      Tak jsem tady s první aktualizací pokroku. První týden to nebyla žádná sláva, protože se téměř střídali plusové a mínusové dny, ale nakonec jsem skončil alesponˇ trochu v plusu, což je povzbuzující :s_biggrin:

Počáteční bankroll: 50 $
      Aktuální bankrol: 60.98 $
      Profit: 10,98 $
      Hand odehráno: 9,607