Grinder Tydne

• rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      Aloha,

pred 4 tydny jsem se zapojil do vyzvy 50-10K. Je to docela legrace hrat 4 hodiny s hodinovkou 2usd :) , ale i presto si myslim ze je to opravdu skvela vec. Jen jsem se zamyslel nad moznosti ziskani titulu "Grinder tydne" . Je mi jasne ze cilem teto vyzvy neni ziskavani tydenich titulu, ale pokud uz zde jsou, myslim si , ze by vsichni hraci meli mit stejne moznosti. Jak jiste vite , na nekterych partnerskych hernach se neda hrat "fast poker" a uz vubec ne v PLO. Ja kdyz hraji zoom na PS , umim udelat i 10K hand za jeden den. Ale na normalnich stolech jsem handicapovan, proti lidem , co muzou hrat "rychlou variantu"

Asi tolik jsem se chtel k tomuto vyjadrit.
  • 2 odpovědí
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Mas pravdu ja hraju ZOOM a dal jsem i 22k ruk za den... a casto bejvam na prednich pozicich jako grinder tydne a to nemusim hrat nijak velke volume, ale zas na normalnich stolech mas table selekci => vyssi win rate...
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj,

ďakujeme za feedback, je super, že sa zamýšľate nad podobnými vecami a snažíte sa ich vylepšiť. =)

V čase, kedy sa s challenge začínalo, nebol fast poker taký populárny a preto k podobným "problémom" nedochádzalo. V súčasnosti je situácia iná ale ako správne píšeš, cieľom challenge nie je získavanie samotných titulov, tie skôr slúžia ako motivačný faktor aby boli súťažiaci vo výzve motivovaní aj short-term.

Ľudia hrajú na rôznych stakes rôzne varianty pokeru a preto sa môže NL2 hráč napríklad úplne legitímne sťažovať, že nikdy nedosiahne titul profit týždňa. :) Podobné záležitosti skrátka vždy budú mať nejaké nedostatky. Našťastie nejde o tak kľúčovú vec, kvôli ktorej by ste sa ako účastníci challenge museli reálne trápiť.

V tejto oblasti sme žiadne zmeny neplánovali, ďakujeme však za podnet, určite sa o tom interne pobavíme. ;)

GL!