[PLO] PLO bloG: NeOčEkáVanÁ CeSta plo10-->plo200

• bugger3
      bugger3
      Basic
      Registrace: 26.08.2013 Příspěvky: 1
      Zdravim bloggery, adminy a gamblery.
      Jsem tu na foru docela novej ale jinak se v pokeru chvíli pohybuju a rozhodl jsem se zničit online scénu jedním, za to libovým formátem: P L O.
      Abych se trochu představil, je mi 1* a moje cíle jsou do 30.6. 2014 zakotvit alespoň na PLO200.
      Rozhodl jsem se ze začátku dodržovat brm 20BI, ale postupem času na vyšších stakes bude samozřejmě nutné upravit výši brm.
      Začínám na plo10 s 200$ a můj nejbližší cíl je na konci září movenout up na plo25 s $600.
      Ještě bych měl zmínit, že hraju na stárech jako každej, kdo to chce někam dotáhnout.
      Aby bylo jasno, proč jsem si zřídil tento blog, tak je to z toho důvodu abych já sám viděl někde souhrně svoji práci a progress.
      Updates a novinky budu přinášet každé pondělí ve 23:33 a doufám, že to bude stát za to.
      Očekávám spoustu <×÷¨÷Ł%ˇQE~ˇ^˘° komentářů a posměšků lool.
      GL bugger3

:spade: roll: 200$

:spade: stake: plo10

:spade: status: interested of game
  • 5 odpovědí
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Zdravím tě, budoucí ničiteli plo :)

Je fajn, že jsi se rozhodl zmapovat svoji jízdu pekelnou omahou v blogu. Uvidíš, že blog je fajn věc :)

Plány máš veliké a doufám, že se ti je podaří naplnit! Brm management máš teda dost progresivní, takže si docela užiješ jízdu nahoru a dolů, ale s tím asi počítáš.

Jsem zvědav, jak budeš dodržovat reportovací čas :) Co když to nesplníš? Vytvořil jsi si pro sebe nějaký trest? :)

Přeji hodně štěstí a síly do tvé cesty!

PS: Posměšků se na pokerstrategy moc nedočkáš ba spíš naopak. Všichni se ti budou snažit pomoct ve tvé cestě vzhůru. (Trollové jsou doménou jiných fór) :)
    • Sicco28
      Sicco28
      Bronz
      Registrace: 09.10.2009 Příspěvky: 201
      bugger3 původně napsal
      :spade: status: interested of game
      No ja sem tu za ty posmesky ... takze by me zajimalo co presne znamena tohle spojeni ... pan Longman ho nezna a pan MacMillan me s tim taky poslal do haje

Drzim pesti
    • bustosoon
      bustosoon
      Bronz
      Registrace: 23.06.2013 Příspěvky: 133
      ahoj vítám tě na foru! :)

Jsi hodně ambiciozní, ale určitě ti přeji aby jsi svůj cíl splnil. :)

btw. v omaze se moc nevyznám ale není 20buy ins broll moc riskantní? :)
    • hlawac
      hlawac
      Bronz
      Registrace: 30.06.2008 Příspěvky: 38
      taky zdravím,
      jako první bych přehodnotil BRM...nevím jak ostatní, ale 50 BI bych bral jako minimum...100BI jako optimal...
      ale i tak GL
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Nazdar bugger, vítam ťa v komunite.

Rád by som ťa tiež upozornil na výzvu Učíme se vyhrávat, v ktorej môžeš v zlosovaní každý týždeň vyhrať až $100. Pekná čiastka na navýšenie tvojho bankrollu. :)

1. úroveň výzvy splníš tým, že sa predstavíš tu:

Představte se a pozdravte s ostatními!

GL!