BLOG-Cipiskova cesta z NL2...........

• cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      Registrace: 28.09.2012 Příspěvky: 260
      Ahoj
      Zdravim vsechny pokerove nadsence ,kteri miluji tuto hru.Po dlouhe uvaze jsem se rozhodl zalozit si blog.Abych se priznal ,ze zacatku se me do toho moc nechtelo-rikal jsem si ,budes tady psat nejake trapny otazky ci odpovedi,nic o tom poradne nevis,anglictinu neovladas,akorat si budes pripadat jak naprostej blazen.
      NIC O TOM NEVIS-to je prave ten duvod proc sem si blog zalozil :f_confused: :f_confused:

Protoze o tom chci neco vedet.Predtim nez jsem narazil na Vase stranky(nahoda,v TV jsem spatril jednoho hrace s logem PokerStrategy.com) jsem si rikal jakej jsem borec,frajirek,jak skvelej sem hrac. :s_biggrin:

HOVNO-nejsem,ale rad bych byl.

Pred nekolika dny,jsem si nechal prevest nejake dolary na hernu a zkusim pekne pomalu a zodpovedne se skrabat nahoru.Jak se rika nemusi prset,hlavne kdyz kape.Take se chci pridat do party-z 50 na 10000.Tak uvidime.

Budu velice rad za Vase postrehy,napady ,rady ,komentare :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :D

Muj BR k dnesnimu dni je 50 dolaru

Jeste kousek motivace
  • 8 odpovědí
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,035
      mozem sa spytat: aky je povod tvojho nicku? :)

glgl
    • cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      Jen me to proste napadlo.Je nejaky problem? :]
    • cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      Ahoj :f_biggrin:

Tak ubehl prvni tyden co hraji a musim rict ze,prozatim pilne platim "školné" :D
      Muj BR na zacatku:50 dolaru
      Muj BR ke 9.9.2013 : 41.70 dolaru
      Profit: -8.30 dolaru
      Hand: 1249
      Hra: NL2 fr 2 stoly

Delam vsechny zacatecnicke chyby o kterych jsem si rikal ,ze se me nestanou.Opak je pravdou.

Obcas nehraji podle tabulky.(nudim se)
      Neumim zahodit i dobre karty.(s timto problemem bojuji nejvic)
      Obcas nesleduji hru.

Takze plan pro pristi tyden je jasny-nahrat vice hand , hrat vice zodpovedne a pokusit se dostat z :heart: cisel.A take se samozrejme ucit.

Prijemny den :f_biggrin: :f_biggrin:
    • cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      Tak jsem se po delsi odmlce dostal k napsani par radek.Takze kde bych zacal-no,asi tak.Vsechny predsevzeti ktere jsem si urcil na zacatku,jsem nemel sanci splnit,jelikoz nam v praci pripadla velka zakazka a ja se pomalu uz 3 tydny nemohu dostat k hrani.Docela me to mrzi,ale neda se nic delat penize potrebuji.

Take si rikam ,zda navstivit sraz v Praze.Bylo by super poznat ostatni a dobre pokecat a uzit si zabavu.No a pokud me prace nepusti ,tak VŠEM preji prijemnou zabavu.

Zatim ahoj
    • cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      Tak nic.Do Prahy se nejspis nepodivam,prave jsem prisel o stribrny status.Jo jo poker je boj :f_biggrin:
    • cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      No ,co nového rict.Asi jen to,ze BR sel konecne trošičku nahoru.Pocatecni stav 50$ ,soucasny stav 63,61$.Jde to pomalu ,ale jde .Jak se říká, nemusi prset,hlavne když kape.Vsem preji hodne stesti.
    • cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      Ahoj
      Ubehlo par tydnu a v celku se nic noveho v mem zivote nedeje.Z prace do prace,poslouchat stresove naruseneho sefa a na vsechny jeho blbosti se dementne usmivat :f_biggrin: .Ohledne pokru ,tak jsem si konecne zakoupil HM2 a musim priznat,ze je to hned uplne jina hra(aktualne -7BI :D :D )Clovek se vic soustredi na staty nez na samotnou hru a to i presto ,ze ma na protihrace nahrany jen malej vzorek hand-takze vsechny udaje jsou prozatim, da se rici k nicemu.Chce to proste vice casu na to ,aby si clovek nasel svoji cestu.Take bych chtel touto cestou podekovat vsem ,kteri s neskutecnou trpelivosti a humorem me dokazali odpovedet na vsechny me,nekdy dost tupe otazky(viz.Blazejson pri instalaci HM2-Jeste jednou diky chlape :D ).......A to je prozatim asi vse,mejte se :tongue:
    • cipisek333
      cipisek333
      Bronz
      Ahoj vsichni
      No,moc toho nenapisi.Snad jen to ,ze jsou dny, kdy mam chut se na celou CG pekne vykaslat.Soucasny BR 52$.Porad se placam mezi 50-70$

Ps:zmenil jsem nazev blogu,nejak me ti nahore nepomahaji :D