BLOG: Z 10$ až na 10k (a vyššie)

• gregorkollar
      gregorkollar
      Bronz
      Registrace: 23.08.2013 Příspěvky: 19
      Ahoj,

volám sa Gregor,mám 18 a o poker som sa začal zaujímať ako 14 ročný.

Po splnení kvízu som si za herňu vybral Gala Poker(zlákal ma 90$ bonus) a keďže som sa prihlásil cez víkend,tak som mal dosť času si prečítať zopár blogov(hlavne Cornieho výzvu,do ktorej sa týmto aj prihlasujem).

Moje prvé zistenie na GP nebolo zrovna príjemné.Neexistujú tam NL2,najnižší je NL4 aj keď sa tam dá dať BI za 1d.No každá strata by mohla mať pre môj BR fatálne následky.

Samozrejme som hneď prehral zopár dolárov a tak som si stiahol Pokertracker.Vďaka tomu som zistil kde je loose a kto tight a začal som si označovať fishky a vyhľadávam stoly s nimi (škoda,že na moje buddy request nereagujú,uľahčili by mi tým prácu s hľadaním,lebo ja som tvor leviný :f_biggrin: )

No musím na sebe pracovať,pretože málo čítam teóriu,lebo moje ego mi po každom vyhranom pote nahovára,že to nepotrebujem,však som zosobnením Johnnyho Chana,Hellmutha,Iveyho a Negreana v jednej osobe.

Ďalej som sa nachytal,že keď hrám s fishkou,tak hrám až príliš loose,lebo sa snažím čo najrýchlejšie tú rybu obrať o stack a zisťujem,že sám potom hrám ako ryba :s_o:

A ešte je tu jedna vec,na ktorej by som rád zapracoval v najbližšej dobe a to analýza hand po session.Lebo tak najrýchlejšie zistím slabiny a môžem ich potom ľahšie eliminovať + by som mohol hádzať handy aj sem do fóra.

Týždeň:1
      Herňa:Gala Poker
      Limit: NL4
      Starting BR: 10$
      Počet handov za týždeň: 4416 z toho CG cca 1700,keby náhodou niekto vedel ako sa dá vyselektovať,aby to ukazovalo počet handov iba z cg a nie aj z freerollov a sng,budem vďačný.
      Celkový počet handov: 4416
      Profit za týždeň:24.72$
      Celkový profit: 24.72$
      Celkový BR: 34.72$

Graf:

Ciele do ďalšieho týždňa:
      :spade: Viac sa venovať teórií
      :spade: Analyzovať handy
      :spade: Hrať viac tight
      :spade: Hrať aspoň 2500 handov
      :spade: Skúsiť hrať 2 stoly.

A keď zistím,kde sa v PT ukladajú handy,tak začnem sem hádzať aj nejaké handy.
  • 2 odpovědí
    • heimdall1988
      heimdall1988
      Bronz
      Registrace: 15.08.2011 Příspěvky: 237
      Ahoj, nech sa ti dari. Trochu sa mi nezda ze sa neda hrat NLH2, kedze Gala patri pod iPoker, a na Titane sa da hrat aj NL2. Cize by to malo byt podobne na vsetkych iPoker herniach kedze to je v podstate jeden soft.
    • gregorkollar
      gregorkollar
      Bronz
      Registrace: 23.08.2013 Příspěvky: 19
      heimdall1988 původně napsalAhoj, nech sa ti dari. Trochu sa mi nezda ze sa neda hrat NLH2, kedze Gala patri pod iPoker, a na Titane sa da hrat aj NL2. Cize by to malo byt podobne na vsetkych iPoker herniach kedze to je v podstate jeden soft.

Keď si mi to povedal,tak som vyhlásil pátranie po NL2 no v sekcií Texas Hold´em
      sa nenašlo nič.Výsledky sa dostavili až v £/ € tables.Doteraz nechápem prečo sa tieto stoly neobjavujú hneď odzačiatku,ale až po kliknutí na konkrétnu podsekciu,keď € NL4 stoly sa normálne zjavia :s_confused:

Menší update:
      Včera ráno som si zaobjednal rakety,nech môj BR vystrelia vysoko,keďže už po 84 handov som mal profit +9 USD. :f_cool:
      Večer však už taký skvelý nebol. Set vs set + hra na tilte= takmer celý profit za ten deň v čudu.
      Vyčistil som si hlavu,vrátil sa naspäť k normálnej hre a za 4 hoďky som to takmer všetko vyhral späť (bohužiaľ sa o polnoci rozpadol stôl :f_cry: )
      Zvyšok som zaplátal (a niečo pridal navyše) 7. miestom v PS freerolle a tak som deň končil s profitom +10.83$ :s_cool:

Nejaké handy z minulého týždňa:
      5$ flip s maniakom so statmi 100/100/100/100 (VPIP/PR/3B/CB)
      [SPOILER][I]Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      SB:
      $7.80
      BB:
      $9.12
      UTG1:
      $1.00
      UTG2:
      $5.00
      MP1:
      $7.99
      MP2:
      $4.97
      MP3:
      $11.19
      CO (Hero):
      $5.00
      BU:
      $6.49

Preflop: Hero is CO with K, A.
      UTG1 calls $0.04, 4 folds, Hero raises to $0.30, BU folds, SB raises to $0.60, 2 folds, Hero raises to $5, SB calls $4.40.

Flop: ($10.08) 2, 7, 4 (2 players)

Turn: ($10.08) Q (2 players)

River: ($10.08) 5 (2 players)

Final Pot: $10.08.
      Hero shows K, A.
      SB shows T, A
      Hero wins $9.41
      [/SPOILER]

Ryba chytí...
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

€0.02/€0.04 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      5.49
      10.04
      1.35
      4.00
      4.40

Preflop: Hero is CO with A, A.
      MP3 calls €0.04, Hero raises to €0.20, 3 folds, MP3 calls €0.16.

Flop: (€0.46) 4, 2, 9 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets €0.26, MP3 raises to €0.52, Hero raises to €1.24, MP3 calls €0.63.

Turn: (€2.85) 2 (2 players)

River: (€2.85) 9 (2 players)

Final Pot: €2.85.
      Hero shows A, A.
      MP3 shows 9, K.

...a ochvíľu aj platí
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

€0.02/€0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      3.95
      9.55
      4.68
      7.09
      5.10
      3.31

Preflop: Hero is MP3 with 2, 2.
      MP2 folds, Hero raises to €0.16, 3 folds, BB calls €0.12.

Flop: (€0.34) 2, 6, 5 (2 players)
      BB checks, Hero bets €0.20, BB raises to €0.94, Hero raises to €4.52, BB calls €3.58.

Turn: (€9.38) 3 (2 players)

River: (€9.38) K (2 players)

Final Pot: €9.38
      Hero shows: 2, 2.
      BB shows: 6, 9. :f_biggrin:
      Hero wins: €8.76