Opt-in témata

• 14 odpovědí
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      Protoze je to tema OPT IN :s_evil:
    • arionecek
      arionecek
      Bronz
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 313
      Radagast13 původně napsal
      Protoze je to tema OPT IN :s_evil:
      +1
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Čau,

Neviem, či je tvoj dotaz postnutý za účelom trollingu alebo nie, ale dôvody sú jasné a minimálne pre tieto dva sa to v budúcnosti meniť nebude:

- každý je zvyknutý robiť opt in takto a nie je dôvod to meniť.

- je to kratšie

Díky za cennú pripomienku. ;)
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Alficor1 původně napsal
      Proč se v opt-in tématech používá anglický "I'm in" místo českýho "Tak určitě"?
      Protože s ohledem na technologický a společenský vývoj spějeme k planetárnímu uspořádání, jehož atributem bude zcela určitě i potřeba jednotného jazyka, kterým, zdá se, se stává angličtina. Proto nevidím problém v příležitostném poangličťování češtiny. V podstatě tě takto připravujeme na budoucnost a to nejen pokerovou. Samozřejmě se tak děje s ohledem na to, aby nebyla podkopávána hlavní výhoda národních komunit spočívající v lokalizaci do národních jazyků. Nicméně osobně zrovna "Im in." vidím bezpečně před únosnou hranicí...

Stačí ti to takhle nebo chceš, abych ti to rozvedl...
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Už to s tým trolením preháňaš niekedy Alfi :P

Ma prekvapuje že sa nesťažuješ, že používame aj výrazy ako fold alebo check... :f_cool:
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      LetMeTiitU původně napsal
      Alficor1 původně napsal
      Protože s ohledem na technologický a společenský vývoj spějeme k planetárnímu uspořádání, jehož atributem bude zcela určitě i potřeba jednotného jazyka, kterým, zdá se, se stává angličtina. Proto nevidím problém v příležitostném poangličťování češtiny. V podstatě tě takto připravujeme na budoucnost a to nejen pokerovou. Samozřejmě se tak děje s ohledem na to, aby nebyla podkopávána hlavní výhoda národních komunit spočívající v lokalizaci do národních jazyků. Nicméně osobně zrovna "Im in." vidím bezpečně před únosnou hranicí...

Mohl bys trochu rozvést to "planetární uspořádání"? Myslíš že jsme tak blízko navázání kontaktu s životem na ostatních planetách abychom potřebovali mít jako planeta jen jeden jazyk? Nebo jak to mám chápat?

Jinak já se samozřejmě ptal jen pro své vlastní pobavení, ale tohle mě zajímá.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Radši budu psát donekonečna i am in, než to otřepaný, trapný a každýho otravující tak určitě
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      Paulis1992 původně napsal
      Radši budu psát donekonečna i am in, než to otřepaný, trapný a každýho otravující tak určitě
      Tak určitě ...
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Alficor1 původně napsal
      LetMeTiitU původně napsal
      Alficor1 původně napsal

Mohl bys trochu rozvést to "planetární uspořádání"? Myslíš že jsme tak blízko navázání kontaktu s životem na ostatních planetách abychom potřebovali mít jako planeta jen jeden jazyk?

Jinak já se samozřejmě ptal jen pro své vlastní pobavení, ale tohle mě zajímá.
      Myslíš, že objevení života mimo naší planetu je něják vázany na to, aby všichni uměli jeden společný jazyk? ......"Néné, počkejte, počkejte Marťánci, ještě nemůžete, Tonda ještě neumí anglicky."

Na to mám další oblíbenou frázi. Bravo! :f_biggrin:

Pane, vy jste trol! :s_evil:

• Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      "Bravo!" je tvá oblíbená fráze? To je hodně dobrá fráze. Jak si k tomu přišel? Je to z nějakýho filmu nebo napadla tebe samotnýho?

Jinak já nevím jak jsi to s tím planetárním uspořádáním myslel, proto jsem tě prosil abys to rozvedl.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Shikamaru917 původně napsal
      Už to s tým trolením preháňaš niekedy Alfi :P

Ma prekvapuje že sa nesťažuješ, že používame aj výrazy ako fold alebo check... :f_cool:
      Mystery solved.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj všem,

přestože je Alfi poměrně častej troll, tak mně tohle přijde imo spíš než trolling jako poměrně zajímavý feedback s nápadem na zlepšení. Osobně se mi i "tak určitě" poměrně líbí, jako osvědčená česká fráze, která vystihuje to, co chceme říct a zároveň je i poměrně vtipná.

Na druhou stranu "I am in" se používá napříč celou PokerStrategy a líbí se mi, že se všichni "naučí" jednu frázi pro jakoukoliv promo a přijde mi to (a vždycky přišlo) jednodušší a myslím, že u toho i zůstaneme. Přesto díky za nápad :s_cool:
    • azukaj
      azukaj
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 343
      Beatlemanic původně napsal
      Mystery solved.
      On už má 5708 příspěvků, takže pochybuju, že to téma založil, aby měl příspěvek do soutěže o 50$. Navíc měl v září 30 příspěvků už před založením toho tématu.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Beatlemanic původně napsal
      Mystery solved.
      Nesúhlasim, Alfi je just a troll :f_biggrin:

No, tak koniec spamu borci, keď tak sa vyjadrujte k téme :)

Mne sa I am in fráza všeobecne páči, o to viac, keď sa všetci pohybujeme v pokrovom prostredí, kde sa tie anglické výrazy proste používajú - čo je len dobre :)