SS Hud

• 4 odpovědí
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Osobne som nevedel, že SS má vlastný HUD :f_biggrin: či sa oplatí neviem, to asi musíš posúdiť sám. Vieš nám o ňom povedať viac? Alebo ťa skôr zaujíma názor ostatních?
    • alpinko
      alpinko
      Zlato
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 789
      Ja ho obcas pouzivam, ale musis mat dost velke stoly aby sa ti to tam zmestilo aj napr s HEM hudom. Ma to vyhodu ze nemusis stale vyhladavat na SS, ale niekedy to aj otravuje :D
    • patres89
      patres89
      Bronz
      Registrace: 10.08.2011 Příspěvky: 11
      Ahoj. Ja pouzivam oba HUD-y (HM2 aj SS) a hram na PS aj PS.fr. Je pravda, ze miestami je tam tych cisel fakt dost a mal som mensi problemik s tymi HUD-mi, ked som pustil obe herne zaroven, ktory je rozobrany v teme vyssie...

A zhodnotit musis fakt sam ci sa ti to oplati podla toho co hravas... Ja hram MTT a tam, ked ta hodi na novy stol, tak mas len malokedy historiu na nejakeho hraca a vtedy si ho podla jeho ziskovosti, neziskovosti, poctu odohratych turnajov viem aspon z urciteho uhla pohladu predstavit co to moze byt za hrac a prisposobit tomu hru...

a v niektorych kritickych situaciach moze rovnako napomoct, ale z mojho pohladu ho urcite najviac vyuzivam v tychto...

good luck... :D
    • Tondash
      Tondash
      Stříbro
      Registrace: 03.11.2011 Příspěvky: 689
      ja ho tiez pouzivam, vyhoda pri husng oproti inym formatom je, ze je fixne dame ITM% aby bol villain winning/losing, takze cez staty, ktore su pristupne na stars aj ked villain nie je opted in (count, av. stake, ITM%) si viem urobit dostatocnu predstavu a popr. adjustovat svoju hru.
      na inych formatoch, kde tieto staty hovoria ovela menej mi to pride pomerne zbytocne, hlavne ak mas dobre marknutych regov a hras s nimi pravidelne