skládání stolů u multitablování

• Millys8
      Millys8
      Bronz
      Registrace: 01.07.2013 Příspěvky: 35
      Zdravím,
      mám problém s hraním 12+stolů kvůli tomu, že když si nechám automaticky skládat okna (z PS mám defaultní zkratku ctrl+9) vedle sebe, tak při 7+ stolech mám už okna dost malá a po delší session na to už nevidím, takže ideální pro mě je, když mám před sebou 6 oken a další okna se mi překrývají. To už ale musím zvládnout manuálně a v tom je můj největší problém. Rád bych na to nějakej prográmek, ale nevím, kterej si s tím poradí. Vlastním jenom HM2.
  • 17 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Millys8 původně napsal
      Zdravím,
      mám problém s hraním 12+stolů kvůli tomu, že když si nechám automaticky skládat okna (z PS mám defaultní zkratku ctrl+9) vedle sebe, tak při 7+ stolech mám už okna dost malá a po delší session na to už nevidím, takže ideální pro mě je, když mám před sebou 6 oken a další okna se mi překrývají. To už ale musím zvládnout manuálně a v tom je můj největší problém. Rád bych na to nějakej prográmek, ale nevím, kterej si s tím poradí. Vlastním jenom HM2.
      Na multitabling je nejlepší asi table ninja (teda, ted vyšla nová verze table ninja 2 a tn1 má zaniknout), má i trial verzi tak můžeš vyzkoušet jestli ti vyhovuje.
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 559
      Ahoj,
      normálně si poskládej všechny stoly jak chceš a ulož momentální nastavení stolů (je tam na to funkce). Při dalším spuštění se ti už budou stoly automaticky skládat tak jako minule.
    • Millys8
      Millys8
      Bronz
      martin89s původně napsal
      Ahoj,
      normálně si poskládej všechny stoly jak chceš a ulož momentální nastavení stolů (je tam na to funkce). Při dalším spuštění se ti už budou stoly automaticky skládat tak jako minule.
      houby, no tohle presne potrebuju, moc se mi nechce davat prachy za dalsi soft, staci ze jsem utracel za HM2 :) jen to mam anglicky, prave kvuli HMku a nejak to nemuzu najit, napsal bys mi prosim te cestu jak k tomu dojit?
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Až budeš mít zase všechny stoly poskládané tak v lobby klikneš na

View -> Save custom layout

Uložíš a příště už ti to bude skládat stoly jako minule, jen si pak ve View zkontroluj jestli to nové uspořádaní máš zaškrtnuté, objeví se ti tam.
      Jinak lobby můžeš mít normálně v češtině, stačí když se ti handy budou ukládat v angličtině.

Dej vědět jestli se povedlo ;)
    • Millys8
      Millys8
      Bronz
      Jo uz jsem to nasel, je na to aj ikonka na kazdym stole. Diky moc :) no a HMko mi nefunguje, i kdyz mam jen lobby v cestine... nevim proc :) ale neresim to.
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245

Jinak lobby můžeš mít normálně v češtině, stačí když se ti handy budou ukládat v angličtině.
      nie je pravda veru :) musi byt aj klient v anglictine
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      sorcerer777 původně napsal

tak jak je možné, že už mi několik let funguje HEM, když mám lobby v češtině a handy ukládám v angličtině?? :rolleyes: mám to tak i na full tiltu a vždycky to jelo a nebyl s tím problém
    • Millys8
      Millys8
      Bronz
      martin89s původně napsal
      sorcerer777 původně napsal

tak jak je možné, že už mi několik let funguje HEM, když mám lobby v češtině a handy ukládám v angličtině?? :rolleyes: mám to tak i na full tiltu a vždycky to jelo a nebyl s tím problém

nevim no ja si zmenil jen loby a cumel jsem na stoly jak tatar a rikal si ze mi tam neco chybi, pak mi to doslo, ze mi nefunguje hud.. po prepnuti na angl. mi to zase slo... asi je to nejakej fail :D
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 784
      No mne tiez ide HUD len ked mam lobby v anglictine v cestine ani naznak.. :f_biggrin:
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Důkaz, že mám skutečně lobby v češtině a HUD funguje :)

• KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      http://www.stackandtile.com/

Nejlepší program pro table management .. :)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Na trackovanie ti naozaj stačí len ukladať ruky v angličtine :) Klienta môžeš mať aj v inom jazyku, nato sa trackovací program nepozerá :P Ide len o to, aby to malo ako čítať ruky, keďže to vie len po anglicky :D
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      nevsimol som si ze sa debatujeme o HEM, pri PT4 urcite musi byt aj klient v anglictine.
      btw. na konkurencom webe bol predstaveny program na ukladanie stolov od clena nasej komunity M4S4KRa
    • Millys8
      Millys8
      Bronz
      Tak jsem s kamaradem donastavoval placemint a funguje supr, radi mi stoly podle blindu, jak chci. Takze si pomalu zvykam ze vpravo dole hravam HU a vlevo nahore early fazi :) je to supr, akorat zjistit jak se to spravne nastavuje byl orisek i pro nej jako programatora na vysoke. Kazdopadne diky za rady atp. table ninju jsem si stahl a aktivoval trial, tak ji vyzkousim, ale pri hrani 12stolu nejak moc extra zkratek atp. potrebovat nebudu.. to si myslim ze se hodi az od 18+ stolu... zatim to stiham myskou uplne v klidu. Ono vlastne nevim co poradne ta ninja vsecko umi, nevite nejaky vlakno, kde se resi vsechno do posledniho puntiku a dalo by se to nastudovat? :)
    • winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Chtěl jsem se zeptat...hraju teď 45-90man SNG MTT...je nějaký program, co by mi dokázal řadit stoly pod sebe podle fáze kterou si nastavím? Teoreticky by to vypadalo tak, že bych měl první "sloupek" stolů s early fází, druhý s midlle a třetí s late nebo final tables? Popřípadě nějaký program, který by mi po klávesové zkratce přesunul stůl do jiného z těch 3 rozdělení? Díky za info :)
    • visnak
      visnak
      Bronz
      Registrace: 22.04.2012 Příspěvky: 440
      Např. Microsoft Visual C# :D
    • Kamenice
      Kamenice
      Diamant
      Registrace: 09.07.2012 Příspěvky: 630
      winczik původně napsal
      Chtěl jsem se zeptat...hraju teď 45-90man SNG MTT...je nějaký program, co by mi dokázal řadit stoly pod sebe podle fáze kterou si nastavím? Teoreticky by to vypadalo tak, že bych měl první "sloupek" stolů s early fází, druhý s midlle a třetí s late nebo final tables? Popřípadě nějaký program, který by mi po klávesové zkratce přesunul stůl do jiného z těch 3 rozdělení? Díky za info :)
      Např. placemint