Jakou sázkovou kancelář zvolit?

• Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      čau,
      chtěl bych od zkušenějších sázkařů poradit jakou sázkovou kancelář si vybrat a zaregistrovat se na ní.

Mám několik požadavků.
      Určitě možnost sázet online + vklady a výběry peněz na kartu
      Žádné manipulační poplatky
      Možnost mobilního webu nebo přímo aplikace je velké +

Chci aby se to vyplatilo, tak třeba nějaký věrností program je také přínosem. Nechci přebíhat ze sázkovky k sázkovce ale být u jedné.

Mám účet u Bwin, kde jsem dřív hrál poker i něco málo sázel. Líbí se mi prostředí a zatím jsem se nesetkal s negativy, jen že má o něco nižší kurzy. Pokud byste mi tuto hernu doporučili rád bych tu zůstal, pokud je podle Vás lepší herna tak se zaregistuji jinde.

Aktuálně hraju trochu poker i na Betfairu tak by možná stálo za to tam i sázet, je dobrý že si peníze můžu převádět na poker a zpět. Ale zatím jsem tam nevsázel, ale u výběru z pokeru jsem měl slušný problémy, tak se mi tato možnost moc nezamlouvá, ale počkám si na názory ostatních.

Pak tu sou české sázkovky, Tipsport a Fortuna (a další), tady bych se přikláněl k fortuně, ale tam jsem si jen párkrát vsázel přímo na pobočce, jinak další informace nemám.

Jaký je Váš názor a co doporučíte?
  • 8 odpovědí
    • kidpruso
      kidpruso
      Bronz
      Registrace: 29.05.2010 Příspěvky: 212
      Osobně jsem sázel na Betfair a s výběry jsem nikdy neměl problém (Skrill). Sázení na Betfair jde rovněž přes mobil - oficiální aplikace pro smartphony, a taky existují i nějaké neoficiální aplikace. Ovšem Betfair nefunguje jako klasická sázková kancelář, ale jako burza, proto tam jsou větší kurzy. Za výhodu lze rovněž vzít jisté peníze během zápasu a to ať už sebrat jistý zisk, nebo minimalizovat ztrátu. Dále na Betfair rovněž můžeš nabízet kurzy na jednotlivé příležitosti ve stylu bookmakera. Osobně jsem tam byl velice spokojen.
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Registrace: 25.07.2012 Příspěvky: 698
      ahoj,

já dřív točil na Bet365, maj tam tušim i ten poker, česká podpora tam taky byla, myslím že největší možnost sázek live, i maj tušim i nějaký prales ligy v nabídce, hodně stream videí
      s kursama nevím jak to bylo, ale asi tak jak všude, na něco vyšší, na něco nižší
      poplatky nějak netuším, kde se vůbec platí, to je snad výmysl jen těch našich kamenných, i když teda chance?, ted nevim, ta to zrušila, fortuna to má taky jako sázky EXPERT, ale od 600 Kč výš, a tipáč to má taky bez snad od 777 Kč

dlouho jsem nesázel a moc se v tom nehýbu, ale na bet365 jsem nikdy neměl nějakej problém, jedna z těch top5 seriozních sázkovek mám za to...

koukni ještě do spoileru
      http://www.oddsportal.com/bookmakers/

Pinnacle tuším bere snad jen solo sázky, betfair ti tu kidpruso popsal, já bet365, zbytek z toho topu neznám :-)

btw. na bwin jsi neslyšel nic špatnýho? já na to slyšel hrozně moc negativ, nevyplácely vyhraný tikety, live tikety při tvý hýře stornujou případně srazí kurs na 1,0 (anulujou), podpora taky žádná sláva myslim, a s podporou přes mail to nevím, ale fakt jsem pozitiva moc neslyšel, moc live sázek nemaj, snad jen kursy lepší no... poker > fish fest co tak vím :-)
      ale fakt jak řikám, dlouho se v tom už neorientuju a u bwinu jsem nikdy účet neměl, tak to ber jen jako z doslechu, třeba někdo vychválí
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      ak mozem poradit, pozri sa na William Hill. ak si ich tracknes cez PokerStrategy, hras poker na rovnakej sieti ako Betfair (iPoker) so zbieranim StrategyPoints, stavkovanie bez MP, kurzy na strednej urovni, ponuka sportovych udalosti siroka, mobilna aplikacia, prevod z herne na stavkovku a naopak v momente, smozrejme deposit a vyber kartou.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,387
      Čau, pokud tím chceš nějak vydělávat a jde ti o zisk, tak bych teda doporučil mít účet u víc sázkovek a sázet vždy podle nejlepšího kurzu. (včetně nějakého případného věrnostního programu)

Ty rozdíly jsou někdy dost velké a člověk co vsází jen v jedné kanceláři se tak obírá o dost podstatnou část winrate (odhaduju to na 5-10% čistého zisku navíc jen tím, že budeš v jedné kanceláři a nevyužiješ tak vyšších kurzů jinde.)

To už ale samozřejmě záleží na tobě, pokud to bereš jako oddechovou aktivitu pro zábavu, tak je skoro jedno kde budeš, ta Fortuna u nás třeba není úplně špatná. Stejně tak není špatnej William Hill.

Z Bwinu jsem odešel, když mi z ničeho nic zmizelo několik stovek za nějaký play games, který jsem v životě nehrál a podpora mě poslala do prdele, že mi mám hlídat svůj počítač (nikdo se na něj nedostal, žádnej antivir ani jakejkoliv jinej program nenašel žádný trojany, viry, keyloggery, nic).
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 611
      Tiež sa prikláňam k fortune, ja ešte stávkujem na doxxbet, ten má tiež poker.
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 896
      http://sportky.topky.sk/c/113358/tipujuci-futbalisti-spravili-vo-svete-slovensku-hanbu-doplatia-na-to-bezni-stavkujuci
      fuha, este aj toto sa nas dotkne..
      len aby nas potom nevyradili aj niektore pokrovo-stavkove herne :s_evil:
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 611
      surfking původně napsal
      http://sportky.topky.sk/c/113358/tipujuci-futbalisti-spravili-vo-svete-slovensku-hanbu-doplatia-na-to-bezni-stavkujuci
      fuha, este aj toto sa nas dotkne..
      len aby nas potom nevyradili aj niektore pokrovo-stavkove herne :s_evil:
      dobry brutal
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      urcite by som to nebral tak tragicky, ako to pise tento bulvarny platok. Tempobet.com je co? mam nieco odtipovane, ale v zivote som a takej stavkovke nepocul