«Blog» Cez prekážky až ku hviezdam

• JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Čaute všichni!
      Zakládám blog jelikož chci začít pracovat na své hře a díky blogu sledovat svůj progress. Samozřejmě budu vděčný za rady,tipy a tak dále!! :)

Nějaké info o mně:

Jméno: Kuba
      Věk: 18
      Město: Brno
      Jak dlouho hraji: pár měsíců, když jsem pokr poprvé uviděl naživo ve škole okamžitě mně zaujal nemohl jsem se dočkat 18tin (nejen proto abych mohl pít :P prostě poker mě zasáhl!

Motto:"Nemožné je často jen nevyzkoušené."
      ( The impossible is often the untried.)
      -- Jim Goodwin --

Jen mimochodem dělám parkour, takže se mužete tešit na občasná videa :evil:

Cez prekážky až ku hviezdam
      Můj cíl je jasný!
      1) hrát živé turnaje v Brně (nemám žádné zkušenost ?( )
      2) začít hrát online poker na jedné z heren se startovním kapitálem 20€ a dostat se až na magických 1.000€,-
      3) naučit se hrát poker :]

Otázka na Vás!
      Potřeboval bych poradit, obdržel jsem $10 zdarma na Titanium poker ale přemýšlím zdalipak není lepší investovat 20€ do PokerStars herny a začít moji výzvu "Cez prekážky až ku hviezdam!" či pokračovat v Titan poker?!

Nakonec už jen trocha motivace v podobě videa, po kterém jsem pojmenoval svoji výzvu!

Pac a pusu všem poker maniakůům!
      Kuba :)
  • 13 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ja by som ostal na titane. ja som celé mikrolimity hral na svojej prvej herni a až po dosiahnutí nl25-50 som rozmýšľal o presune. pri takomto postupe potom budeš môcť clearovať naplno FDB, takže namiesto bonusu 20eur pôjdeš rovno po max bonus (600usd na pokerstars). za trochu trpezlivosti to stoji ;)
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Tak ještě jednou ahoj :)

je super, že jsi se rozhodnul blog založit. Můžeme aspoň sledovat jak ti to jde., nebo případně poradit, aby to šlo lépe. Takže přeju good luck v plnění cílů.

Co se živýho pokeru týká tak jsem taky ještě před nějakým časem nevěděl jak na to a od doby co jsem si šel díky Pokerstrategy zahrát poprvé si to jednou dvakrat do měsíce rád zopakuju a zodpovědně můžu říct, že se snad zlepšuju i když jsem zatím nic zajímavýho netrefil tak pár FT už jsem si zahrál.

Ten parkour zní skvěle. Předpokládám, že je na to potřeba mít výbornou kondičku, takže člověk jako já (chápej s těžkýma kostma :f_biggrin: ) si to asi nikdy nezkusí, páč by se rozbil o první obrubník :D Na videa se moc rád podívám. No a možná se ti podaří nás zaujmout natolik, že tě ještě stihneme navrhnout do soutěže o nej blogpost :)

S tím kde hrát asi poradí zkušenější no limiťáci, můj skromnej názor je ten, že na micros to bude ještě víceméně jedno kde budeš hrát. Jen bych doporučil dodržovat bakroll management a hlavně studovat studovat studovat a hrát :) Jinak máme i vlákno, kde ti ohledně výběru herny poradí fundovaní kolegové

Takže ať se daří a těším se na první výsledky :s_cool:
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Registrace: 19.01.2009 Příspěvky: 284
      super motivační video ... koukej na sobě makat a nech se inspirovat místní komunitou jsou tu super lidi!!!
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      irik83 původně napsal
      No a možná se ti podaří nás zaujmout natolik, že tě ještě stihneme navrhnout do soutěže o nej blogpost :)
      :f_biggrin: Ale on tam už navrhnutý je :)

Tak veľa šťastia, a nech sa ti darí, blog je super vec. Už sa teším na prvé grafy :s_cool:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      nez sem dopsal tak uz byl navrzenej, ale tak o to jsem radsi :)
    • x1511
      x1511
      Bronz
      Registrace: 23.10.2010 Příspěvky: 80
      Vynikajuce video :O :) .Nech sa dari ;)
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Čaute,
      nakonec jsem se rozhodl zvolit hernu PokerStars, kde jsem vložil $25,- a použil bonusový kód "STARS600" bohužel netuším jak kód funguje i když jsem hledal - jestli někdo zná prosím o radu!!!

- Dnešním dnem tedy oficiálně začíná moje výzva či zkouška mých studijních i osobních schopností zda zvládnu takovýto úkol $25,- na $1.000,-
      - Tento blog se budu snažit aktualizovat co nejčastěji ale všichni víte jak to chodí! :tongue:

Články
      Začal jsem klasickým zopakování základů:

:heart: Pravidla Texas Hold'emu
      :heart: Terminologie pokeru pro začátečníky
      :heart: Co znamená Big Stack Strategy?

(pár poznatků které úplně nechápu)

Vyhráváte díky chybám svých soupeřů, Oni zase profitují z těch vašich. Takže pointa je hrát jako počítač, dělat stále stejné rozhodnutí podle tz. tabulky >odkaz< a dostanu se přes nízké limit?
      Nebo kdy přijde moment kdy budu muset přemýšlet či stačí vždy hrát strategie BSS (Tight-aggressive strategie) a bezmyšlenkovitě klikat podle tabulky, kterou mám zadanou = zisk?

Odnesu si s toho asi tyto pravidla

1.1) Pečlivě vybírejte své startovní kombinace.
      1.2) Hrajte agresivně.
      1.3) Klidně zahoďte své karty, když se dostanete do nevýhodné situace.
      1.4) Blafujte jen zřídka a pouze ve vhodných situacích.
      1.5) Berte v potaz svoji pozici u stolu.

Hurááá a jde se hrát! Začnu u 2 stolů a budu se snažit řídit těmito pravidly, přece jen na nich něco bude :rolleyes:

_________________________________________________________________________________________________________________

Ještě malé představené 'parkouru a freerunu' s klukama s Blasnka, Prahy a Brna na jedné menší akci v létě! Enjoyy :)

_________________________________________________________________________________________________________________

Právě hraji... jak se dařilo doplním večer :)

Stav:
      Začátek výzvy: 12.09.2013
      Bankroll: $25,-
      Herna: PokerStars
      Profit:$1.51.-

[SIZE=16]Bankroll 1. týden: $26.51,-[/SIZE]
      Každý čtvrtek se budu psát stav konta...

Máte-li nějaké rady, připomínky či tak něco - můžete se vyřádit v komentářích :]
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Ahoj,
      ten kód je prakticky 100% bonus za první vklad až do výše 600$. A funguje tak, že pokud vložíš na hernu např. 1000$, dostaneš 600$ bonus.
      Ve tvém případě, pokud jsi vložil 25$, dostal jsi automticky 25$ bonus, který se ti bude postupně uvolňovat.

Na Stars budeš hrát FR nebo SH? Ať se daří!
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      No sice nevím co je FR nebo SH, ale budu hrát CG NL2. Jinak děkuji za vysvětlení.

Mám pár otázek - teď jsem asi 1 hodinu a půl hrál dva stoly. A zjistil jsem, že netuším jak zahrát poket pár před flopem tak i po flopu. Projel jsem na něm jeden buy-in $2 a spoustu menších sázek.

Taky bych se rád zeptal zda hrát či nehrát ATo, AJo?

Zatím jsem hrál poket pár tak, že jsem podle pozice bud call/reaisnul na 4BB + 1BB za každého kdo callnul. Když se neotočil na flopu tak jsem foldnul. Ale dostal jsem nechutný beat měl jsem set 9 a kolega J. Som nečekal, ale stane se, nakonec jsem z končil a jsem v plusu takže super :) :tongue:

Asi 40 minut jsem jen foldoval a když už něco došlo, ostatní zahodili X( v posledních 15 minutách ale začli chodit karty a nahrabal jsem snad $3.20
      Takže bych to zakončil se slovy "Welcome to Hold'em Fold'em" :]

Jde se studovat. :s_confused:
    • x1511
      x1511
      Bronz
      Registrace: 23.10.2010 Příspěvky: 80
      FR je full ring stol pre 9 hracov a SH je stol pre6 hracov aspon myslim :)
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      x1511 původně napsal
      FR je full ring stol pre 9 hracov a SH je stol pre6 hracov aspon myslim :)
      ano, je to tak

Jde se studovat.

this! Myslím, že jsi tu správně :) Všechny odpovědi na tvoje otázky nalezneš právě ve strategických článcích zde na fóru.

Nalezneš tam základy ABC hry, tedy informace o startovních kombinacích jak a proti komu je hrát, aby to nebylo pro tebe ztrátové...

Jinak každé úterý tu máme coaching pro začátečníky, kde je možné se interaktivně zapojit a zeptat se živě přímo coache, co tě konkrétně zajímá.
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Zjištění

Tak jsem zjistil, že za chyby se v pokru platí! Ale za tu zkušenost to stojí, naštěstí jsem to pochopil na poprvé! NIKDY SI NEMŮŽETE BÝT 100% JISTÍ ŽE VYHRAJETE DOKUD NEMÁTE ROAYAL FLUSH :tongue:

Dneska jsem po škole hrál asi 40 minut.. Vždy vyhrávám pomalu sázky (samozřejmě cca 5x AA či KK betnu, a foldíky) podařilo se my prohrát celé 3$. Z končil jsem s BR: 23.81$ Nevermind tak jsem dal posilko a šel skákat :s_cool:

Večer jsem došel, řekl jsem si budu hrát na jistotu asi 2 - 3% range karet. Otevřel 4 stoly a hrál. A pomalu vyhrával nic moc se nedělo a tak jsem se dostal k 6 stolům kde jsem po dobu hodiny profitoval vcelku na jistotu. Dokonce jsem se dostal do shutdownu AA vs JJ :D :P Takže CVAK +2$

Uzavřel bych to se slovy: stačí hrát jako stroj, nenechat se ovlivnit emocemi a začne se dařit. Možná to je jen nizkým limitem, nebo dobrou vlnou ale přijde mi, že když nedělám velké sázky kde nemám jistotu. Postupně vydělávám dost peněz! :-)

Joo a taky, dobrou noc a hodně štěstí všem kdo to čte tu slátaninu.
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Pocity:
      nevím jestli to je únavou po celém dnu, hrál jsem asi hodinu a přistihl jsem se jak jen klikám: hraju silné kombinace které pre-flop betuji na 4BB+1BB a když hitnu board rozjedu to jinak fold. Vubec nepřemýšlím

Přečetl jsem si články
      :diamond: Pokerová matematika: Odds a outy
      :diamond: Pokerová matematika: Implied pot odds

Ale nepochopl jsem je 100%..
      Nejsem schopný to praktikovat u víc jak 2 stolů. A stále si pletu názvy co co vlastně je!!!! A další problémy :( :s_evil:

Otázkou zůstavá:
      Je špatné hrát 6 stolů kde hrají ABC - jen silné handy a upřimě řečeno je profit slušný. Nebo bych měl nastudovat a naučit se používat vždy odds, outy, implied pot odds a další techniky?

I přes všechny problémy se držím cesty. Tedy

BK: 29.52$

Nenašel by se tu někdo ochotný, potřeboval bych vysvětlit ty odds atd.. skype protože jsem si psal poznámky a motám se do kola beznaděje!

Trocha hudby na relax... CHILL TIME x)