Hit or Shit

• MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Zdrávas chlapci a děčata!

Hudební topiky se v naší komunitě poměrně drží a proto si myslím, že by v Salónku určitě neměl chybět nějaký hudebně-diskuzní topik.

V poslední době se na internetu rodí čím dál více kontroverzních klipů/písniček a názory na ně se samozřejmě diametrálně liší. Ať už to byl velice diskutabilní Gangnam style, který se překotil ve světovou senzaci a nebo právě tenhle nový klip, který má za posledníh 10 dní skoro 20 miliónů shlednutí:

Co si o tom myslíte? Je to hit nebo shit?

Téma tohodle topiku můžeme pojmout dvěma způsoby:

- diskuze
      - styl jako je u Hot or Not ; tedy jednoduše vyjádříte svůj názor a postnete další klip/písničku, u které se aplikuje jeden ze dvou možných vzorů
  • 20 odpovědí
    • alpinko
      alpinko
      Zlato
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 789
      Ja len odpoviem stylom NOOOOT, je to strasne ako sa v poslednom case zabija kvalitna hudba takymito srackami...
    • Kassad08
      Kassad08
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 87
      Nevim proc, ale pripomina mi to O-Zone. Stejne chytlave, stejne jednoduche, stejne stupidni a doufam, ze ne tak dlouho popularni.
      Toto nepatri k hudebnimu umeni, ale k umeni se zviditelnit.
      Neni to nic proti nicemu, bud se me to libi a zkouknu to 2x, nebo nelibi a zkouknu to jen jednou. Tak jako tak, pokud za cas neprijde s necim novym, tak po nem nestekne ani pes.

Tot muj nazor. Jen se to musi spravne pojmenovat.

MaloHp původně napsalZdrávas chlapci a děčata!Hudební topiky se v naší komunitě poměrně drží a proto si myslím, že by v Salónku určitě neměl chybět nějaký hudebně-diskuzní topik.V poslední době se na internetu rodí čím dál více kontroverzních klipů/písniček a názory na ně se samozřejmě diametrálně liší. Ať už to byl velice diskutabilní Gangnam style, který se překotil ve světovou senzaci a nebo právě tenhle nový klip, který má za posledníh 10 dní skoro 20 miliónů shlednutí:
      Co si o tom myslíte? Je to hit nebo shit?Téma tohodle topiku můžeme pojmout dvěma způsoby:- diskuze- styl jako je u Hot or Not ; tedy jednoduše vyjádříte svůj názor a postnete další klip/písničku, u které se aplikuje jeden ze dvou možných vzorů
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      podla prveho postnuteho songu to tu s kludom mozes premenovat na Shit or Big Shit :D
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Tak ona první věc musí musí být něco extra :D

V tomhle případě si myslím, že to špatně chápete.. autoři tohoto "...." se nikdy mezi muzikanty neřadili. Jde o to, že to jsou prostě komici. Když se podíváte na jejich jinou tvorbu, tak to jde jasně vidět... LonelyIsland taky nemůžete házet do jednoho pytle s muzikantama.

Co se wordingu a melodie týče, tak si myslím, že je daleko lepší než 90% rapu a 70% popu... nicméně, to je o preferencích. Mám raději vtipné hlouposti než prázdné a omleté klíše.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      stačila mě minuta, abych si udělal názor -> shit
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      okej, na prvy SHIT a poznam aj ja jeden vhodny kusok :D novinka to nie je, ale to hadam nevadi

• Kassad08
      Kassad08
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 87
      MaloHp původně napsal
      Tak ona první věc musí musí být něco extra :D

V tomhle případě si myslím, že to špatně chápete.. autoři tohoto "...." se nikdy mezi muzikanty neřadili. Jde o to, že to jsou prostě komici. Když se podíváte na jejich jinou tvorbu, tak to jde jasně vidět... LonelyIsland taky nemůžete házet do jednoho pytle s muzikantama.

Co se wordingu a melodie týče, tak si myslím, že je daleko lepší než 90% rapu a 70% popu... nicméně, to je o preferencích. Mám raději vtipné hlouposti než prázdné a omleté klíše.
      Asi mas pravdu. Na vecirku (rozumej chlastacce) se na tohle da solidne vyblbnout.

For ever :f_cool:
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      [quote]MaloHp původně napsal
      Zdrávas chlapci a děčata!

...bla bla ... shitty song ... bla bla
      [/QUOTE]

lol, Malo tak toto je strašná blbosť. :D

Nechápem ako niekoho môže napadnúť taká hovadina. :D A som teda úprimne zvedavý ako si sa k tomu vôbec dostal ty.

Nie, že by som bol fanúšikom neinteligentného humoru, ale rozsmialo ma to. Takže ak by som sa mal rozhodnúť či hit or shit...

hit and shit
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Po 10 pivech a 5 panácích dobrý. Na druhou stranu asi lepší, než řada dnešní komerční muziky. :f_biggrin:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Docela fajn náhodou, ale len s klipom :f_biggrin: Neviem si to predstaviť v rádiu teda, ale tá hudba je dobrá :)
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 763
      Sa to tu zmenilo skor na diskusiu s malo pridanymi "hit or shit" ... :f_biggrin:
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      pokerpet got a point! i keď taká hovadina si doslova pýta diskusiu, najmä keď má toľko zhliadnutú na youtube, čo je teda diskutabilné samé o sebe. :D

Ok, za mňa pridávam jednoznačný hit, doteraz mi je ľúto, že som missol ich vystúpenie v Brne minulý rok. Hurra torpedo a.k.a recyklácia použitej bielej techniky.

• MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      MBranjo původně napsal

Nějak mě to nechytlo, ale Shit to asi nebude... :D

Tohle je promě jednoznačně hit:

U tohodle jsem zahipstřil a viděl jsem to hned pár dní po tom, co to vydali.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Hmm, nevim. Sice mě to nechytlo, ale je to moc originální na to, abych tomu dal shit. Takže budu tolerantní. :)

Hit

A můj příspěvek:
      ->
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 748
      [SPOILER]
      MaloHp původně napsal
      MBranjo původně napsal

Nějak mě to nechytlo, ale Shit to asi nebude... :D

Tohle je promě jednoznačně hit:

U tohodle jsem zahipstřil a viděl jsem to hned pár dní po tom, co to vydali.
      ^^^^^
      toto je určitě hit!!

a připojím song co je pro mě hitem už nekolik let, ale jak se rozhodnete vy uvidím..

• Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Shit imo toto :f_biggrin:

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Shit
    • TedG82