BLOG: z 50$ na 10 000$ - martin89s

• martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 564
      Zdravím,

rozhodl jsem se zkusit Cornieho výzvu z 50$ na 10 000$.

Hraji momentálně NL25 FR na PokerStars, ale ten nemám tracknutý. Jedinou tracknutou hernu mám William Hill na které jsem hrál dříve. Proto jsem vložil 50$ na WH, abych mohl dosáhnout vyššího statusu na PS a otevřel si tak cestu k výukovým materiálům a videím.

No a když už budu hrát na tracknuté herně tak se zapojím rovnou i do Cornieho výzvy. Takže spojím dvě užitečné věci do jedné.

Chci, ale předem říct, že prioritou pro mě zůstane hra na PokerStars na NL25 FR (o tom brzy spustím také BLOG) a na WH budu hrát jen za účelem dosažení statusu. Doufám, že je to jasné :f_biggrin:

Bližší info přidám do týdne.
  • 4 odpovědí
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Začínám samozřejmě na NL2 ;)
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Takže na úvod žádná sláva. Po odehrání pár stovek hand na NL2, jsem se rozhodl, že se přesunu na SNG.
      Tuto disciplínu mám zcela neokoukanou tak mě napadlo, že se jí konečně naučím. Dalším důvodem proč už nehraji NL2 je disciplína. Jak už jsem psal v úvodním postu tak hraji primárně na Stárech NL25 a nedokážu hrát stejně disciplinovaně i na NL2. Navíc je mezi tím obrovský rozdíl co se týče hry samotné, ale to tady doufám nemusím dál rozebírat.

Zkusím tedy novou výzvu a naučím se hrát SNG
      Začal jsem už tento týden na 1dol. SH SNG a přečetl jsem články o základní strategii. Zatím mi to moc nejde, ale snad to časem dám :) . Co nevidět budu mít stříbrný status, takže pro příští týden mám několik úkolů:

:club: přečíst co nejvíce článků o SNG a pokusít se získané znalosti aplikovat do hry
      :club: postnout alespoň 3 handy do fóra

To by pro začátek si myslím stačilo.

Mimo to budu brzy spouštět nový BLOG o mojí hře na NL25 FR. Tomu se budu zřejmě věnovat o dost více než tady, ale doufám, že si každý týden najdu nějaký čas na SNG a nějaký ten report ;)

Nakonec abych nezapomněl tak jsem skončil tento týden na -13,2 dol.
    • vody105
      vody105
      Bronz
      Registrace: 17.12.2009 Příspěvky: 239
      ahoj, neláká tě radši shootovat 50tku nebo tak podobně než začínat znovu?

GL!
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      jo láká :) , tady to asi balím, nemám motivaci ani čas hrát dvě různé hry a už vůbec né dva různé limity. Radši spustím ten nový BLOG a budu se víc věnovat moji hře na stárek kde hraji NL25.

Jinak shootovat zatím nebudu, na NL25 jsem krátce a ikdyž je docela solidně porážím (14bb/100 :P ) nechci to uspěchat. To číslo počítám půjde dolů, ale pokud si udržím aspoň 5bb/100 za 100k hand jako na NL16 budu spokojen.